Nyíregyháza hírei

2014.02.24. 11:26

Beszélgessünk városunkról! – Nyíregyháza polgármesterével

Nyíregyháza - A Nyíregyházi Városvédő Egyesület a „Beszélgessünk városunkról" programja keretein belül Nyíregyháza 2014-2020 közötti városfejlesztési terveiről beszélgetnek dr. Kovács Ferenccel, Nyíregyháza polgármesterével a városháza Krúdy termében február 26-án, szerdán 16.30-tól.

Nyíregyháza - A Nyíregyházi Városvédő Egyesület a „Beszélgessünk városunkról" programja keretein belül Nyíregyháza 2014-2020 közötti városfejlesztési terveiről beszélgetnek dr. Kovács Ferenccel, Nyíregyháza polgármesterével a városháza Krúdy termében február 26-án, szerdán 16.30-tól. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

KM

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!