2011.04.10. 05:57

Meglepetés vendégsikerrel kezdődött a férfi kosárlabda NB I. rájátszása

<p>A bajnokság honlapján elérhető információ szerint az 1-8. helyért játszott mérkőzéseken a Szolnoki Olaj 97:68-ra nyert a PVSK-Pannonpower ellen, a Körmend 72:58-ra a Kecskeméti KSE ellen, az Albacomp 92:64-re a Falco ellen - a hazai csapatok győzelme papírforma eredmény.</p>

Nagy meglepetést hozott viszont a ZTE paksi vendégszereplése: 88:67-re legyőzte az Atomerőmű SE-t. Már az első negyedben hat ponttal vezetett a ZTE, előnye a félidőben kilenc pont volt; a végére teljesen összeroppant az Atom. A csereként beállt Kámán 19 ponttal járult hozzá a zalaegerszegiek győzelméhez.