Sport

2013.05.22. 13:00

Az elmúlt két forduló megyei pingpong-eredményei

Asztalitenisz: Megyei csapatbajnokság.

Asztalitenisz: Megyei csapatbajnokság.

28. forduló

Nyírbátori ASE III–Trió-Maxi Kemecse SE II 11–7

Győztek: Újlaki B., Majoros M., Molnár D. 3-3, Szeles B. 2, illetve Gergely Gy., Zolcsák 2-2, Roskó, a Zolcsák, Roskó és a Gergely Gy., Damasiewich páros 1-1.

Mátészalkai MTK–Vitka SE 13–5

Gy.: Hegedűs T., Hudák I., Varga S. 3-3, Lukács B. 2, a Hegedűs T., Lukács B. és a Hudák I., Varga S. páros, illetve Orosz F. 4, Bányász Zs. 1.

Apagy SE IV–Vásárosnaményi SE II 10–8

Gy.: Nyikos R. 4, Oszlánszki L. 3, Nagy S. 2 és a Nyikos R., Nagy S. páros, illetve Nagy A. 3, Bánik, Fizel 2-2 és a Nagy A., Bánik páros.

Fehérgyarmati VSE I–Apagy SE III 9–9

Gy.: Bartha M. 3, Mikes J., Balogh A. 2-2, a Bartha M., Balogh A. és a Mikes J., Kereszti páros, illetve Németh F., Zachár 3-3, Budai P. 2, Vakály J. 1.

ATC Nagykálló–Ajak SE I 3–15

Gy.: Jónás S. 3, illetve Varga F. 4, Szabó J., Spekker L., Filep 3-3, a Varga F., Filep és a Szabó S., Spekker L. páros.

KSE Nyírtét–Záhonyi VSC 0–18

Gy.: Fazekas T., Lovácsi, Pokol I., Sütő L. 4-4, a Fazekas T., Pokol I. és a Lovácsi, Sütő L. páros.

Kék SE–Fehérgyarmati VSE II 12–6

Gy.: Szöllősi B. 4, Csiszár L. 3, Tóth T., Nagy A. 2-2 és a Nagy A., Szöllősi B. páros, illetve Orosz E. 3, Garda I. 2 és az Orosz E., Garda I. páros.

Szabadnapos: Nyírpazony SE

29. forduló

Ajak SE I–Fehérgyarmati VSE I 7–11

Gy.: Varga F. 3, Spekker L. 2, Bacsó és a Szakszon, Spekker L. páros 1-1, illetve Bartha M. 4, Balogh A. 3, Mikes J. 2, Kereszti és a Balogh A., Bartha M. páros 1-1.

ATC Nagykálló–Apagy SE IV 7–11

Gy.: Jónás S., Hriczu 2-2, Papp S., Mészáros S. és a Jónás S., Hriczu páros 1-1, illetve Oszlánszki L., Nyikos R. 4-4, Nagy S. 2 és a Nyikos R., Nagy S. páros.

Fehérgyarmati VSE II–Vásárosnaményi SE II 5–13

Gy.: Orosz E. 2, Szabó A., Garda I. és a Kósa Á., Szabó A. páros 1-1, illetve Mágocsi, Fizel 4-4, Bánik 3, Vincze A. és a Bánik, Fizel páros 1-1.

Záhonyi VSC–Kék SE 18–0

Gy.: Fazekas T., Pokol I., Lovácsi J., Sütő L. 4-4, a Fazekas T., Pokol I. és a Lovácsi, Homicskó páros.

Vitka SE–KSE Nyírtét 11–7

Gy.: Orosz F. 4, Matuzsa 3, Bányász Zs. 2, Lakatos Sz. és a Lakatos Sz., Matuzsa páros 1-1, illetve Lengyel M. 3, Soós T. 2, severnyák és a Gulyás A., Soós T. páros 1-1.

Trió-Maxi Kemecse SE II–Mátészalkai MTK 8–10

Gy.: Damasiewich 3, Roskó 2, Gergely Gy., a Damasiewich, Zolcsák és a Roskó, Pásztor T. páros 1-1, illetve Hegedűs T. 4, Hudák I. 3, Lukács B. 2, Varga S. 1.

Nyírpazony SE–Nyírbátori ASE III 4–14

Gy.: Tisza B., Vaszlovics 2-2, illetve Szeles B., Újlaki B. 4-4, Molnár D., Szeles K. 2-2, a Molnár D., Csekő D. és az Újlaki B., Szeles K. páros.

Szabadnapos: Apagy SE III

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!