2013.05.20. 20:48

Mi lett volna, ha nem véd jól a nyírteleki kapus?

Székely - A labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport 18. fordulójának mérkőzéseit játszották hétfőn.Székely–Nyíribrony 5–0 (2–0)

Székely, 80 néző, v.: Vitkai.

Székely: Simon T. – Kantár L. (Kiss A.), Ráti M., Fuziák L., Horváth Cs., Bagoly I., Tóth M., Kantár J., Szakács Z., Papcsák N. (Lucskai I.), Szilágyi Cs. Játékos-edző: Kantár László.

Nyíribrony: Nagy A. – Kriston R., Pásztor J., Mencsik I. (Asztalos P.), Imre L., Kriston D., Konzili T., Villás N., Törő J., Galamb P., Boda R. Játékos-edző: Törő József. Gól: Fuziák L. 3, Szakács Z., Szilágyi Cs. Ifi: 1–2.

Kantár László: – Jó játékvezetés mellett végre sikerült győznünk. Jól játszottunk, megérdemelten nyertünk.

Törő József: – Elnézést kérünk a szurkolóinktól, akik elkísértek minket. Vasárnap megpróbálunk javítani. További sok sikert aSzékelynek!

Ófehértó–Terem 0–5 (0–3)

Ófehértó, 65 néző, v.: Losonczki.

Ófehértó: Luksa Z. – Újfalusi G., Pekács Zs., Tóth P., Kun K., Ruszinkó B. (Trencsényi P.), Lippai I., Bálint A., Varga Z. (Bujáki Gy.), Virtás A. (Nyavádi S.), Kertész D. Edző: Vránszki Péter.

Terem: Heinrich J. – Téger I., Szendrei J., Molnár Sz., Lehoczki R., Erdei Cs. (Szimuly G.), Virágh G., Lakatos P., Osvath Z., Peres R. (Bégányi Zs.), Fodor T. Játékos-edző: Téger István. Gól: Fodor T. 2, Osvath Z. 2., Virágh G. (11-esből). Ifi: 2–4.

Vránszki Péter: – Kellemes edzőpartnerek voltunk ma délután. Gratulálok az ellenfélnek!

Téger István: – Gratulálok a csapatnak a nagyon jó játékhoz és a gyönyörű gólokhoz! A győzelmet felajánljuk Heinrich Józsefnek.

Napkor–Nyírpazony 0–0

Napkor, 120 néző, v.: Gáspár T.

Napkor: Jakocska Cs. – Soós G., Gilányi L. (id. fekete Z.), Nagy D., Csajkó J. (Gottfried P.), Vadicsku I. (Kovács G.), Nagy T. (Nagy D.), ifj. Fekete Z., Somogyi L., Szabó S., Ballai Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán.

Nyírpazony: Bíró Z. – File Zs., Sarkadi Zs., Bodnár T., Malamidesz L. (Szondi S.), Bodnár B., Kvaka Á., Ladik S., Somogyi G. (Bukovenszki Z.), Csáki J., Vincze Gy. (Tokárszky T.) Edző: Gyurovics Zsolt. Gól: . Ifi: 4–3.

Id. Fekete Zoltán: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, büntetőt is hibáztunk. A második félidő alapján viszont örülnünk kell az egy pontnak is. Gratulálunk az ificsapat győzelméhez!

Gyurovics Zsolt: – Ha a mérkőzés forgatókönyvét nézem, az idő múltával egyre több lehetőségünk adódott, felülmúltuk az első félidőben jobban játszó hazaiakat. Hiányérzetem van, ha jobb a koncentráció a befejezéseknél, gólokkal nyerhettük volna meg a mérkőzést a második félidőben.

Kálmánháza–Nyírtelek 3–0 (1–0)

Kálmánháza, 50 néző, v.: Szabó Z.

Kálmánháza: Bessenyi L. – Erdei L. (Rideg B.), Marcsek T., Kiss Sz., Csépke A., Szabó K., Tardi G. (Mezei G.), Takács J., Szilágyi K. (Petics I.), Jakab R. (Nyikita R.), Veres G. Edző: Hajdú Pál.

Nyírtelek: Szabó Z. – Karasz L., Dankó G., Ember R. (Márton P.), Veres A., Künstler A., Lukács G., Kovács T. (Kiss A.), Karasz G. (Papp R.), Sarkadi Sz., Ványi Zs. Játékos-edző: Ember Roland. Gól: Jakab R. 2 (egyet 11-esből), Szilágyi K. Ifi: 3–1.

Hajdú Pál: – A vendégek kapusa NB-s szinten védett, ezért nem sikerült nagyobb gólkülönbségű győzelmet aratni. Gratulálok minden játékosomnak!

Ember Roland: – Két nap alatt száznyolcvan fokos fordulat. Teljesen megérdemelt a hazai győzelem, amihez gratulálok. Az ifi meccsen két vendég játékos súlyosan megsérült, mielőbbi gyógyulást nekik!

Kállósemjén–Nyíregyházi Old Boys 1–2 (1–1)

Kállósemjén, 100 néző, v.: Éva.

Kállósemjén: Áncsák M. – Csákányos T., Nyeste D., Kóth Á., Gyurecska T., Tóth N., Orf F., Farkas P. (Sebők J.), Gyöngyösi A. (Kraszni G.), László Z., Marics T. Edző: Farkas Béla.

Nyíregyházi Old Boys: Soós S. – Szatke Z., Nagy I., Sipos T., Lakatos T., Sándor K., Együd L., Spisák Zs., Kriser Sz. (Banka Zs.), Tuska J., Paulik I. Edző: Buzás Lajos. Gól: Marics T., illetve Tuska J., Spisák Zs. Ifi: 0–13.

Farkas Béla: – Ebben az összetételben ennyire vagyunk képesek.

Buzás Lajos: – Sportszerű mérkőzésen, megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatomnak!

Volán-Sényő–Újfehértó 1–0 (0–0)

Sényő, 150 néző, v.: Bendik T.

Volán-Sényő: Lippa J. – Gégény Zs., Szabó D., Sándor L., Horváth G., Bencs Á., Somogyi Cs. (Szitai R.), Kovács B., File Z. (Baráth K.), Nagy J. (Mezei B.), Mocsár Cs. Edző: Rubóczki Tibor.

Újfehértó: Tóth Á. – Mosolygó G., Fekete L., Pallai J., Pallai G., Zámbó D. (Potyók J.), Somogyi M. (Kerecsen L.), Osikóczki I., Ábrám D., Balogh I., Szabó L. Megbízott edző: Jenei Zoltán. Gól: Nagy J. Kiállítva: Osikóczki I. (88. perc). Ifi: 2–4.

Rubóczki Tibor: – A szervezetten és jól játszó vendégcsapat ellen nehezen szereztük meg a három pontot.

Jenei Zoltán: – A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. Gratulálok a hazai csapatnak a győzelemhez és a bajnoki címükhöz is!

Apagy–Nyírlugos 3–5 (2–0)

Apagy, 100 néző, v.: Szabó A.

Apagy: Varga Gy. – Támba T., Tar F., Korpás Z., Ragányi M. (Kiss Z.), Bedécs G. (Szegedi Z.), Szalka N., Kozák R., Bakró A., Soós D., Orosz G. Edző: Szegfű Mihály.

Nyírlugos: Fehér G. – Illés Á., Sinka L., Danka Z,. Petrás M., Balogh N., Balogh L., Kiss I., Szilágyi Z., Horváth J., Papp V. Edző: ifj. Kalavecz Béla. Gól: Bakró A. 2 (mindkettőt 11-esből), Soós D., illetve Balogh N. 3 (kettőt 11-esből), Balogh L., Kiss I. Kiállítva: Soós D. (32. perc), Varga Gy. (82. perc), illetve Danka Z. (26. perc). Ifi: 7–3.

Szegfű Mihály: – Kabaréba illő mérkőzést vesztettünk el. A játékvezető valószínűleg színtévesztő, és nincs tudatában feladatának.

Ifj. Kavalecz Béla: – A sírból hoztuk vissza a mérkőzést, de nagyon nagy árat fizettünk érte.

Nyírvasvári–Levelek 0–3 (0–2)

Nyírvasvári, 50 néző, v.: Szőnyi Z.

Nyírvasvári: Opre G. – Pető G., Lengyel L., Kovács Á., Serbán J., Karczub G., Szarka I. (Kiss B.), Serbán T., Kocsis Z., Habinyák M., Székelyi N. Edző: Berettyán Gábor.

Levelek: Károly G. – Kozma B., Homonyik Cs., Gebri Gy., Bukta M., Ruff L. (Király D.), Takács J., Pásztor J., Hajdu G., Hegedűs D. (Varga Z.), Csekk A. (ifj. Majláth S.). Edző: Majláth Sándor. Gól: Bukta M. 2, Varga Z. Ifi: 8–1.

Berettyán Gábor: – Mezőnyben egyenrangú partnerek voltunk, de az ellenfél pontrúgásai eldöntötték a mérkőzést.

Majláth Sándor: – Gratulálok a fiúknak, és külön a veterán Bukta Mihálynak két bombagóljához. A győzelmet felajánljuk a kapusunk fiának, Károly Bencének. További sok sikert a Nyírvasvárinak.