2013.06.20. 10:45

Egyéniben is remekelnek az apagyi pingpongozók

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Fodor István nyerte a megyebeli NB III-as asztaliteniszezők top-12 bajnokságát.

A csapatbajnokságok során szerzett elsőségek, és a megyei top-12-es verseny aratott győzelem után az NB III-as legjobbak egyéni versenyén is tovább folytatódott az apagyiak sikersorozata. Az Apagyon rendezett viadalon végül tízen álltak asztalhoz (az utolsó pillanatban ketten visszaléptek, őket nem tudták helyettesíteni), és két hazai versenyző jutott el a döntőig, közülük az egész évben kiemelkedően teljesítő Fodor István szerezte meg a győzelmet. A második helyen kiemelt Berecki Zsolt csak ötödik lett, viszont kellemes meglepetést szolgáltatott a kemecsei Damasiewich Norbert a hatodik és a nyírbátori Újlaki Béla a negyedik helyezésével.