Sport

2013.08.16. 13:26

A Rakamaz Takarék-csoport őszi mérkőzései

A 2013/2014-as Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság, Rakamaz Takarék-csoport őszi órarendje.

A 2013/2014-as Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság, Rakamaz Takarék-csoport őszi órarendje.

1. forduló

Augusztus 18., vasárnap, 17:

Fényeslitkei SE–Gávavencsellői SE,

Gyulaháza KSE–Záhonyi VSC,

Vajai II. Rákóczi Ferenc SE–Pap SE,

Ajak SE–Demecseri VKSE,

Nagyhalászi SE–Nyírturai FC,

Vasmegyer SE–Rohod SE,

Kék SE–Nyírkarászi KSE,

Pátrohai LSE–Újdombrád SE.

2. forduló

Augusztus 24., vasárnap, 17:

Újdombrád–Kék,

Nyírkarász–Vasmegyer,

Rohod–Nagyhalász,

Nyírtura–Ajak,

Demecser–Vaja,

Pap–Gyulaháza,

Záhony–Fényeslitke,

Pátroha–Gávavencsellő.

3. forduló

Szeptember 1., vasárnap, 17:

Fényeslitke–Pap,

Gyulaháza–Demecser,

Vaja–Rohod,

Nagyhalász–Nyírkarász,

Vasmegyer–Újdombrád,

Kék–Pátroha,

Záhony–Gávavencsellő.

4. forduló

Szeptember 8., vasárnap, 16:

Kék–Gávavencsellő,

Pátroha–Vasmegyer,

Újdombrád–Nagyhalász,

Nyírkarász–Ajak,

Rohod–Vaja,

Nyírtura–Gyulaháza,

Demecser–Fényeslitke,

Pap–Záhony.

5. forduló

Szeptember 15., vasárnap, 16:

Fényeslitke–Nyírtura,

Gyulaháza–Rohod,

Vaja–Nyírkarász,

Ajak–Újdombrád,

Nagyhalász–Pátroha,

Vasmegyer–Kék,

Záhony–Demecser,

Pap–Gávavencsellő.

6. forduló

Szeptember 22., vasárnap, 16:

Vasmegyer–Gávavencsellő,

Kék–Nagyhalász,

Pátroha–Ajak,

Újdombrád–Vaja,

Nyírkarász–Gyulaháza,

Rohod–Fényeslitke,

Nyírtura–Záhony,

Demecser–Pap.

7. forduló

Szeptember 29., vasárnap, 15:

Fényeslitke–Nyírkarász,

Gyulaháza–Újdombrád,

Vaja–Pátroha,

Ajak–Kék,

Nagyhalász–Vasmegyer,

Pap–Nyírtura,

Záhony–Rohod,

Demecser–Gávavencsellő.

8. forduló

Október 6., vasárnap, 15:

Nagyhalász–Gávavencsellő,

Vasmegyer–Ajak,

Kék–Vaja,

Pátroha–Gyulaháza,

Újdombrád–Fényeslitke,

Nyírkarász–Záhony,

Rohod–Pap,

Nyírtura–Demecser.

9. forduló

Október 13., vasárnap:

Gyulaháza–Kék,

Vaja–Vasmegyer,

Ajak–Nagyhalász,

Demecser–Rohod,

Pap–Nyírkarász,

Záhony–Újdombrád,

Nyírtura–Gávavencsellő.

10. forduló

Október 20., vasárnap, 15:

Ajak–Gávavencsellő,

Nagyhalász–Vaja,

Vasmegyer–Gyulaháza,

Kék–Fényeslitke,

Pátroha–Záhony,

Újdombrád–Pap,

Nyírkarász–Demecser,

Rohod–Nyírtura.

11. forduló

Október 27., vasárnap, 14:

Fényeslitke–Vasmegyer,

Gyulaháza–Nagyhalász,

Vaja–Ajak,

Nyírtura–Nyírkarász,

Demecser–Újdombrád,

Pap–Pátroha,

Záhony–Kék,

Gávavencsellő–Rohod.

12. forduló

November 3., vasárnap, 14:

Vaja–Gávavencsellő,

Ajak–Gyulaháza,

Nagyhalász–Fényeslitke,

Vasmegyer–Záhony,

Kék–Pap,

Pátroha–Demecser,

Újdombrád–Nyírtura,

Nyírkarász–Rohod.

13. forduló

November 10., vasárnap, 14:

Fényeslitke–Ajak,

Gyulaháza–Vaja,

Rohod–Újdombrád,

Nyírtura–Pátroha,

Demecser–Kék,

Pap–Vasmegyer,

Záhony–Nagyhalász,

Gávavencsellő–Nyírkarász.

14. forduló

November 17., vasárnap, 13:

Gyulaháza–Gávavencsellő,

Vaja–Fényeslitke,

Ajak–Záhony,

Nagyhalász–Pap,

Vasmegyer–Demecser,

Kék–Nyírtura,

Pátroha–Rohod,

Újdombrád–Nyírkarász.

15. forduló

November 24., vasárnap, 13:

Fényeslitke–Gyulaháza,

Nyírkarász–Pátroha,

Rohod–Kék,

Nyírtura–Vasmegyer,

Demecser–Nagyhalász,

Pap–Ajak,

Záhony–Vaja,

Gávavencsellő–Újdombrád.

16. forduló

December 1., vasárnap, 13:

Gávavencsellő–Fényeslitke,

Záhony–Gyulaháza,

Pap–Vaja,

Demecser–Ajak,

Nyírtura–Nagyhalász,

Rohod–Vasmegyer,

Nyírkarász–Kék,

Újdombrád–Pátroha.

Ezek is érdekelhetik