2013.09.08. 21:46

Éles hat góllal keserítette a turaiakat

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Rakamaz Takarék-csoport 4. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

Kék–Gávavencsellő 2–2 (1–1)

Kék, 150 néző, v.: Frindik J. Kék: Csorba T. – Kató Z., Szabó K., Szabó M., Poór B. (Erőss P.), Csáki A., Szurcsik Z., Minyin V., Hegedüs L. (Szurcsik G.), Csorba K., Tóth G. (Hajnal A.). Játékos-edző: Minyin Vitalij. Gávavencsellő: Simkó M. – Szabó B., Mogyorósi F., Hengsperger A., Koczogh I. (Bodnár S.), Balogh R. (Szabó Z.), Kőpájer J. (Kiss G.), Potornai M., Balázs K. (Hacsa N.), Kötles K., Anderka R. Edző: Pausz Béla. Gól: Szurcsik Z., Csorba K., illetve Anderka R., Balázs K. Ifi: 5–1.

Minyin Vitalij: – Jó játékvezetés mellett igazságos döntetlen. Gratulálok az ifik sikeréhez.

Pausz Béla: – A gödör alján csücsülve nézzük ahogy a mezőny elmegy mellettünk. A játékosaim elgondolkodhatnak, hogy ha csak tudásunk felét nyújtjuk a meccseken, akkor nem jutunk egyről a kettőre.

Pátroha–Vasmegyer 5–3 (1–2)

Pátroha, 150 néző, v.: Sipos Á. Pátroha: Fintor S. – Pljutyinszkij A. (Hetei A.), Gulyás J. (Almási Z.), Borku T., Hamza A., Balogh I., Csikós A., Gráf L., Rácz S. (Tóbiás Sz.), Várnai R., Bodnár G. (Horváth F.). Játékos-edző: Várnai Róbert. Vasmegyer: Krompák Gy. – Farkas J., Tardi Zs., Dankó M., Csombók Cs., Lábas P., Makula G. (Éles Cs.), Bilecz J. (Papp B.), Iván Zs. (Winkler A.), Farkas N., Bodó I. Edző: Bodó Attila. Gól: Várnai R., Csikós A., Hamza A., Balogh I., Horváth F., illetve Lábas P., Iván Zs., Bodó I. Ifi: 2–4.

Várnai Róbert: – Az első félidőben feladtuk magunknak a leckét, a másodikban pedig megoldottuk. A Vasmegyer előtt le a kalappal, alaposan megnehezítette a dolgunkat.

Bodó Attila: – A hazai csapat ma jobban akarta a győzelmet. Örülök viszont az ificsapat sikerének.

Újdombrád–Nagyhalász 0–3 (0–3)

Újdombrád, 150 néző, v.: Ésik L. Újdombrád: Sinka Gy. – Batta J., Csombók Cs. (Geri K.), Boros I. (Balázs L.), Kernács J., Szölősi A., Ignéczi Cs., Tóth B. (Tóth T.), Farkas A. (Szoboszlai B.), Lakatos Z., Sinka J. Edző: Fabók István. Nagyhalász: Jakocska Cs. – Kóder L. (Nagy M.), Tilki M., Kiss G., Turóczi Cs., Balogh N. (Boros I.), Szitai R., Horváth M. (Nagy R.), Tóth Z. (Orosz T.), Mocsár Cs., Szabó M. (Kádár A.). Játékos-edző: Kiss Gábor. Gól: Szabó M. 2, Balogh N. Kiállítva: Lakatos Z. (34. perc). Ifi: 3–2.

Fabók István: – Ahogy az öreg székely mondaná: a sör nem pálinka, az asszony nem ember, a medve nem játék, a futballt meg ésszel játsszák.

Kiss Gábor: – Magabiztos győzelmet arattunk, de a hazai kiállítás megkönnyítette a dolgunkat. Gratulálok csapatomnak.

Nyírkarász–Ajak 2–3 (1–0)

Nyírkarász, 100 néző, v.: Sándor Cs. Nyírkarász: Borkó J. – Jávor P., Tóth T. (Liptai D.), Majoros I., Horváth J. (Ujj Gy.), Mándoki R., Matyi A., Rákóczi L., Fecsku I. (Kocserha G.), Juhász L., Till J. Játékos-edző: Matyi András. Ajak: Leskovics A. – Kovács A., Kovács Z., Sütő N., Barati I., Folytán Z., Kovács Cs. (Magyar P.), Horváth A., Turik J. (Murin L., Paráda R.), Kovács L. (Kovács P.), Magyar D. (Szabó L.). Edző: Szanyi János. Gól: Rákóczi L., Matyi A., illetve Kovács L. 2, Magyar P. Kiállítva: Majoros I. (49. perc), Jávor P. (75. perc), illetve Barati I. (35. perc). Ifi: 7–0.

Matyi András: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de a jobbnál-jobb helyzeteket is kihagytuk. A folytatásban a bíró kiállította két játékosomat is, ennek ellenére a győzelemért hajtottunk, majd Ajak a meccs végén egy kontratámadásból megszerezte a győzelmet. Gratulálok nekik.

Szanyi János: – Szikrázó mérkőzésen mind a két csapat győzelemre játszott, de a utolsó utáni percben mi örülhettünk.

Rohod–Vaja 0–1 (0–1)

Rohod, 250 néző, v.: Magyar P. Rohod: Papp J. – Pataki G., Sashegyi G., Simák L., Balogh N. (Nagy M.), Ladányi D. (Simák J.), Tóth F., Nyavádi S. (Király L.), Szilágyi Z., Bencze M., Dobronyi J. Játékos-edző: Kósa Attila. Vaja: Pekk J. – Simák J., Simák Zs. (Kerekes M.), Kiss Cs., Noszál T., Kiss A. (Soós K.), Mocsár G. (Fehér A.), Soltész Á., Soltész B. (Mulutó P.), Kun cs. (Kósa S.), Zakor J. Játékos-edző: Gdovin János. Gól: Zakor J. Ifi: 3–3.

Kósa Attila: – Ajándékoztunk egy gólt, és három pontot a vendégeknek.

Gdovin János: – Siralmas játékkal, de megnyertük a mérkőzést.

Nyírtura–Gyulaháza 1–14 (0–7)

Sényő, 80 néző, v.: Lucsik. Nyírtura: Dankó Cs. – Pataki F., Varga J. (Szalontai Z.), Csobán B., Tóth Gy., Miron D. (Gadna M.), Milotai Z., Rátkai A., Tóth Cs., Pavelcsák N., Mezei B. Edző: Tóth Mihály. Gyulaháza: Bandor F. (Tóth G.) – Lévai Cs., Molnár G., Éles I., Kovács B. (Zubány B.), Kapin M., Bombera M. (Dudás L.), Deák B., Tóth G., Gáti S. (Farkas G.), Bardi B. Edző: Bardi Béla. Gól: Pavelcsák N., illetve Éles I. 6, Deák B. 5, Farkas G., Kovács B., Dudás L. Ifi: 0–6.

Tóth Mihály: – Ha nem akarunk futballozni, akkor jobb ha pihenünk egy évet. Jobbulást kívánunk a Gyulaháza sérült játékosának.

Bardi Béla: – Örülök hogy komolyan vettük a mérkőzést, amit csak Bombera súlyosnak tűnő sérülése árnyékolt be.

Demecser–Fényeslitke 3–0 (1–0)

Demecser, 150 néző, v.: Veres J. Demecser: Krizsanovszki A. – Molnár A., Varga E., Gombkötő J., Balogh Cs., Sebők I. (Mándoki L.), Varga T. (Kantár K.), Kertész L., Illés J., Gombkötő S. (Szabó Gy.), Gombkötő Z. (Benkő A.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Fényeslitke: Janda T. – Lesku P., Sárkány G., Pásztor S., Lupcsa Cs., Szabó Á., Balogh R. (Révész Zs.), Nagy B. (Kovács I.), Miskolczi G. (Nagy Z.), Balogh K., Ablonczy D. Edző: Pokol László. Gól: Gombkötő S., Gombkötő Z., Kantár K. Kiállítva: Molnár A. (59. perc). Ifi: 5–4.

Gombkötő Sándor: – Köszönöm az edzőkolléga tippjét és szabályismertetőjét, bejött. Remélem, most már a csapat is elindul felfelé. Köszönjük szurkolóink lelkes bíztatását.

Pokol László: – Ma kritikán aluli játékot produkáltunk. A csapat tudásának töredékét nyújtotta, és a kihagyhatatlant is kihagytuk. Hiába rúgtunk két kapufát, tíz ember ellen is képtelenek voltunk a kapuba találni.

Pap–Záhony 3–1 (1–1)

Pap, 150 néző, v.: Balogh L. Pap: Kovács Zs. – Danku J., Kázsmér L., Szabó G. (Dallos L.), Ács G., Kerepesi L. (Vedres N.), Molnár Cs., Mudri B. (Pálinkás T.), Péter Cs. (Koi Z.), Varga J., Bandor J. Játékos-edző: Mucsicska Vladimir. Záhony: Polyák B. – Sére L., Karasz A., Semegi J., Angyal Á., Fazekas Á. (Borbély G.), Kamenytsky R. (Póti R.), Zhoffchak V., Osztolykán M., Gapak O. (Balogh S.), Koi G. Játékos-edző: Karasz Attila. Gól: Ács G. 2, Kerepesi L., illetve Zhoffchak V. Kiállítva: Varga J. (30. perc), illetve Sére L. (70. perc). Ifi: 2–2.

Mucsicska Vladimir: – Küzdelmes mérkőzésen, jó erőkből álló Záhonyt győztünk le. Végre a kupaformákat hoztuk, de a neheze még csak ezután jön.

Karasz Attila: – Gratulálok a hazai csapatnak, lelkesedésben jóval fölénk nőtt. Saját csapatomról annyit, hogy felnőtt szinten, gondolkodásban és képességekben is alaposan el van maradva a kívánt szinttől.

1. Gyulaháza 4 4 – – 23–2 12

2. Nagyhalász 4 4 – – 13–1 12

3. Vaja 4 3 1 – 20–3 10

4. Ajak 4 3 1 – 18–4 10

5. Pátroha 4 3 1 – 13–8 10

6. Nyírkarász 4 2 – 2 8–8 6

7. Gávavencsellő 4 1 2 1 8–8 5

8. Vasmegyer 4 1 1 2 11–10 4