2013.11.26. 15:56

Nagy Kitti immár négyszeres országos bajnok!

Alaposan kitettek magukért az NYVSC-Big Boxing versenyzői a hét végén Hévízen rendezett női junior, ifi és felnőtt ökölvívók országos bajnokságán! A rangos megmérettetésen negyvennégy egyesület százhuszonkilenc versenyzője lépett szorítóba. A nyíregyházi színeket öten képviselték, Nagy Lajos tanítványai közülük négyen éremmel tértek haza.

Az ifiknél az 57 kg-ban nyíregyházi házidöntőt redneztek, amelyen Nagy Kitti a második menetben tko-val győzött Ferencz Judit ellen és szerezte meg zsinórban negyedik bajnoki címét. Ellenfele előtt is le a kalappal, hsizen ezüstérmes lett élete első versenyén. A felnőtteknél Nagyerdei Bernadett (48 kg) és Kovács Klára (57 kg) a dobogó harmadik fokára állhatott, míg a junioroknál Molnár Orsolya (66 kg) az ötödik helyen végzett.