2014.01.23. 09:21

Tréfa „áldozatai” lettek

A nyírbátori műfüves torna második körében az alacsonyabb osztályú csapatok is villantottak.

A nyírbátori műfüves torna második körében az alacsonyabb osztályú csapatok is villantottak. Nem fukarkodott a gólokkal a címvédő Ibrány a 2. Arany Fácán műfüves labdarúgó torna legutóbbi fordulójában. A nyitókörben szabadnapos megyei első osztályú együttes nem finomkodott – azonnal nekiesett két osztállyal alacsonyabban rangsorolt ellenfelének. Egy perc húsz másodperc után már be is vették a bökönyi kaput Varga Attila „fiai”. A góltermésből különösen Balázsi Péter vette ki a részét: a rutinos támadó hat góljából hármat, nem egész négy perc leforgása alatt, még a találkozó első negyedórájában szerzett.

2. Arany Fácán Kupa

Az A csoport állása: 1. Nyírmada 6 pont (9–1), 2. Volán-Sényő 3 (3–0), 3. Kemecse 3 (3–2), 4. Gyulaháza 0 (2–6), 5. Encsencs 0 (1–8).

B csoport: 1. Nyírbátor 6 pont (16–1), 2. Baktalórántháza 3 (5–2), 3. Vámosoroszi 3 (1–10), 4. Dombrád 0 (0–1), 5. Vásárosnamény 0 (3–11).

C csoport: 1. Nyírgyulaj 3 (2–0), 2. Szakoly 3 (2–1), 3. Terem 3 (3–4), 4. Balkány 1 (3–4), 5. Nyírvasvári 1 (2–3).

D csoport: 1. Nagykálló 6 (19–1), 2. Ibrány 3 (17–0), 3. Mándok 3 (5–1), 4. Ófehértó 0 (2–13), 5. Bököny 0 (0–28).

A góllövőlista élmezőnye: 8 gól: Kiss Tamás (Nagykállói VSE). 6 gól: Balázsi Péter (Ibrány SE). 5 gól: Marcsek Zoltán (Nagykállói VSE). 4 gól: Bíró Csaba (Ibrány SE).

(A teljes cikket elolvashatja a Kelet-Magyarországban vagy a Kelet.hu-n.)