2014.03.08. 19:19

Nyíregyháza vs. Békéscsaba - Edzői nyilatkozatok

Nyíregyháza - A Nyíregyháza Spartacus FC vs. Békéscsaba 1912 Előre (2-0) NB II-es mérkőzés után a két vezetőedző, Lucsánszky Tamás és Komjáti András értékelték a látottakat.

Lucsánszky Tamás (Nyíregyháza): - Az első félidő óvatos játéka után a második játékrészben egész más felfogásban játszottunk, ami eredményre is vezetett, és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Hazai pályán mindig olyan felfogású csapatot szeretnék a pályán látni, mint a szünet után.

Komjáti András (Békéscsaba): - Az első félidőben teljesen egyenrangú partnerei voltunk a listavezetőnek, sőt, a második félidő a mi nagy helyzetünkkel kezdődött. Aztán a Nyíregyháza helyzet nélkül vezetést szerzett, és négy perc alatt eldöntötte a mérkőzés sorsát. Utána már csak küszködést láthattunk a pályán.

A labdarúgó Ness Liga NB II. 18. fordulójában a Nyíregyháza Spartacus FC gárdája a Békéscsaba 1912 Előre csapatát fogadta szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Szabolcs Online-on.