2014.03.23. 17:53

Szép szülinapi ajándék – a Tarpától

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 19. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

Túrricse–Beregdaróc 5–1 (4–1)

Túrricse, 50 néző, v.: Homonai.

Túrricse: Pásztor Sz. – Bakó F., Berki N., Kövesligeti L. (Nagy Zs.), Tóth T., Németh G., ifj. Garda E., Tóth J., Szilágyi L., Puskás R., Nagy J. (Szilágyi S.). Edző: id. Garda Endre.

Beregdaróc: Lukovics J. – Rózsa E. (Farkas L.), Kosztel Z., Szász K., Varga G., Szegedi A., Ecsedi Á. (id. Lizák B.), Szlifka, Imoh, ifj. Lizák B. (Ábrán Cs.), Ködöböcz N. Edző: Veress Oszkár.

Gól: Nagy J. 2 (egyet 11-esből), ifj. Garda E., Szilágyi A., Szilágyi S., illetve Ködöböcz N. Kiállítva: Tóth J. (62. perc). Ifi: 6–0.

Garda János egyesületi elnök: – Teljesen megérdemelt hazai siker született. Ma végre maximálisan kihasználtuk az adódó lehetőségeket.

Veress Oszkár: – Adtunk az ellenfélnek egy félidőnyi előnyt, ez elég volt a vereséghez. Akik vállalták ma a játékot, azoknak köszönöm, akik pedig nem, szégyelljék magukat!

Nyírmeggyes–Mátészalkai MTK 3–2 (0–0)

Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Kovács I Z.

Nyírmeggyes: Szegedi F. – Varga B. (Szondi T.), Nagy Zs., Septa, Székely Zs., Nernesh, Kelemanyik, Gere Zs. (Pető Á.), Éles R., Batizi Pócsi N., Tóth G. (Jurkó L.). Edző: Vojtkó István.

Mátészalka: Oláh M. – Mészáros G. (Kocsán G.), Rézműves F., Bojer B., Pálfi J., Magyari M. (Kun I.), Sarkadi G., Kovács Á., Petrohai M., Szántó Z., Katona R. (Balogh Zs.). Edző: Bákonyi György.

Gól: Éles R. 3, illetve Szántó Z., Balogh Zs. Ifi: 1–2.

Vojtkó István: – Gratulálok Éles Robinak a három lőtt gólhoz, ma ennyi is elég volt a három pont megszerzéséhez.

Bákonyi György: – Kereshetnénk itt a kifogásokat, magyarázkodhatnánk, a lényegen ez mit sem változtat. A felelősség ettől függetlenül az edzőt illeti, de gólt én sem tudok szerezni. Gratulálok a hazaiak lelkes játékához.

Szatmárcseke–Tiszakóród 1–0 (0–0)

Szatmárcseke, 100 néző, v.: Vasas.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Bozsányi I., Jávor S., Kóczé G., Bakó G. (Horváth F.), Varga Gy. (Bozsányi F.), Volkán R., Mándi Zs. (Bőnyei Zs.), Orsolyák J., Bozsányi L. (Csernyi L.), Mándi Z. Edző: Hadadi Ferenc. Tiszakóród: Juhász S. – Pásztor Z. Császár P., Móricz I., Veszprémi Zs., Varga Z., Somogyi T., Lázár B., Császár T., Czibla I., Horváth K. Edző: ifj Juhász Ernő.

Gól: Bozsányi L. Ifi: 2–4.

Hadadi Ferenc: – Igazi szomszédvári rangadón a tizenegyes hibázó vendégek ellen megérdemelt győzelmet arattunk. Végre a „Béka” is felébredt.

Ifj. Juhász Ernő: – Egy helyzetből egyet értékesített a Szatmárcseke, mi pedig ma vaktölténnyel lövöldöztünk.

Tisztaberek–Tunyogmatolcs 4–0 (3–0)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Sipos Á.

Tisztaberek: Makai Z. (Podolyak) – Juhász A., Rudnák N. (Bencze Á.), Jóni R., Szabó P. (Molnár R.), Balogh P., Balogh Á., Bartha K., Lukács N., Kálló A., Homoki G. (Gombos M.). Edző: Oroszi István.

Tunyogmatolcs: Szabó A. – Tisza S., Mercz J., Bihari D. (Szabó R.), Szarka Sz. (Jakab A.), Róka D., Kerekes Sz. (Széles Á.), Imre M. (Jakab T.), Imre Zs., Ráski B., Franku A.. Edző: Diószegi József.

Gól: Homoki G., Bartha K., Balogh P., Kálló A. Ifi: 1–0.

Oroszi István: – Az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést, a másodikat kicsit könnyedébben vettük. Győzelmünk így is megérdemelt, további sok sikert kívánunk ellenfelünknek.

Diószegi József: – Győzött a jobbik a csapat, ez a vereség benne volt a pakliba. Két emberrel voltam ma elégedett, a többiek alulteljesítettek.

Kölcse–Vámosoroszi 3–4 (3–1)

Kölcse, 80 néző, v.: id. Fácska O.

Kölcse: Bartha G. – Botos Á., Sztáraszta F., Sira T., Homoki D. (Algács M.), Varga Z., Della S. (Bartha T.), Logoida, Lukács M., Repljyk, Szkunzjak. Edző: Simon Csaba.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Szaniszló Z., Kiss Cs. (Szaniszló T.), Csernyi A., Dobos Z., Márton J., Baráth G., Torma I. (Horváth L.), Bezzeg I. (Bakk T.), Riskó T. (Varga B.), Ács A. (Jóni Gy.). Edző: Orosz András.

Gól: Repljyk 2 (egyet 11-esből), Logoida, illetve Riskó T. 2, Márton J., Horváth L. Ifi: 6–1.

Simon Csaba: – Akaratgyenge játék jellemezte ma a csapatot. A csatársornál csak a védelmünk volt gólképesebb, ezzel sikerült nagy örömet okoztunk a vendégeknek.

Orosz András: – Mielőtt a meccsre indultam, a feleségem azt akarta, hogy egy falitükröt szegeljek fel a nappali falára. Nem értette meg, hogy a meccsláz miatt reszket a kezem. Ha hazaérek, örömmel teljesítem a kívánságát, de előtte megnézem a tabellát, melyen tartjuk az ötödik helyet. Ma jól játszottunk, és igazi csapatként teljesítettünk.

Tarpa–Vásárosnamény 3–0 (1–0)

Nyírbátor, 200 néző, v.: Bendik G.

Tarpa: Lackó A. – Dávid G., Kavaric N., Teslic, Simon J., Szalai Á., Veress R., Lékó R. (Simon Sz.), Rózsa R., Bata Cs. (Bíró J.), Kovács A. (Rózsa R.). Edző: Apró Attila.

Vásárosnamény: Vass S. – Balogh A., Mándi L., Illés N. (Bagi Z.), Sebestyén G., Szabó K., Deskó D., Balázs G., Orosz Zs. (Bihon A.), Balogh T., Batka R. (Bicskó G.). Edző: Szilágyi Bertalan.

Gól: Kavaric N., Bata Csa., Rózsa R. Kiállítva: Rózsa A. (38. perc), illetve Szabó K. (64. perc). Ifi: 1–10.

Apró Attila: – Csapó Attila születésnapjára ajánlja a csapat ezt a győzelmet.

Szilágyi Bertalan: – Az első félidő végén figyelmetlenségből gólt kaptunk, a második játékrészben kockáztatnunk kellett, futottunk az eredmény után és ezt a hazaiak könyörtelenül kihasználták.

Vitka–Mérk-Vállaj 1–2 (0–0)

Vitka, 80 néző, v.: Gergely S.

Vitka: Kajor T. – Éles A. (Leskó L.), Balogh J., Simon Cs., Demeter G., Jakab L., Ésik A., Vincze P., Tölgyes I. (Matzon P.), Bodó T. (Molnár Z.), Kormos Á. Edző: Bodó Imre. Mérk-Vállaj: Haga R. – Rostás L., Antal Z., Soltész L., Jávori S., Jónás A., Szabó I., Szimuly G., Kovács J. (Szabó M.), Demeter S. (Molnár J.), Zámbó T. Edző: Szimuly Gábor.

Gól: Molnár Z., illetve Kovács J., Zámbó T. Ifi: 2–2.

Bodó Imre: – Javítani kell a helyzetkihasználáson.

Szimuly Gábor: – Végig irányítottuk a mérkőzést, jó játékkal megérdemelten visszük, amiért jöttünk.

Nyírcsaholy–Milota 3–0 (2–0)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Király A.

Nyírcsaholy: Putirka G. – Csuka G., Botos S., Putirka B., Bozsányi S., Ilku T., Bégány G. (Ilku Á.), Páskuly L. (Mihálku D.), Popovics N. (Antal D.), Bégány Zs., Jónás P. (Magyari D.). Edző: Tóth Zoltán.

Milota: Tóth M. – Csokai S., Rozsályi R. (Belényi A.), Paládi P. (Nagy M.), Bunna I., Ignácz I., Sankó J., Nyilas B., Végi I. (Jakab J.), Varga I., Siket L. Edző: Rétfalvi Róbert.

Gól: Bégány Zs., Ilku T., Jónás P. Ifi: 3–0.

Tóth Zoltán: – Az akarat és a harminc százalékos helyzetkihasználás meghozta a győzelmet. Gratulálok a srácoknak, csak így tovább! Köszönjük a szurkolók biztatását.

Rétfalvi Róbert: – Gyenge színvonalú mérkőzésen vereséget szenvedtünk.