Sport

2014.04.04. 19:08

Hétvégi sportmenü a megyéből

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Szombaton és vasárnap számos sporteseményt tekinthetnek meg a megyebeli sportkedvelők.

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Szombaton és vasárnap számos sporteseményt tekinthetnek meg a megyebeli sportkedvelők. Az NB II- focicsapatink közül a Kisvárda itthon, a Szpari Cegléden játszik. Szombaton és vasárnap nagyüzeme lesz a focipályákán, izgalmasnak ígérkező kézilabda bajnoki lesznek, pattogni fog a pingponglabda is. vasárnap este a Marso-NYKK férfi kosárlabádzói a Körmendet fogadják.

Szombat

  • Asztalitenisz: Extraliga, férfi: Nyírbátori ASE–Gödöllői EAC, 11. NB I., férfi: Nyírbátori ASE II–Egri ÁSC, 11. NB III., férfi: Útfestők-Apagy SE III, Ózdi VSE II, 10. Várdai ASE–Holcim SE, 11. Nyírbátori ASE III–Hortobágyi LSE, 15.
  • Kézilabda: NB II., férfi: Nyíregyházi FSE-Nyírsuli–Mátészalkai MTK, Wesselényi szakközépiskola, 15 (junior: 13). VKK Nyírbátor–Demecseri VKSE, 18 (junior: 16). Erima gyermekbajnokság U10 lány, Mátészalka, 10, U14 lány, Csenger és kertvárosi iskola, 10.
  • Kosárlabda: NB II., férfi: Nagykállói KE–Ceglédi KE, 11. Ceglédi KE–Nagykállói KE, nagykállói sportcsarnok, 15.
  • Labdarúgás: NB II., NB II. 22. forduló: Kisvárda Master Good–Szigetszentmiklós Kisvárda, 16.30
  • Labdarúgás: Kiemelt ifjúsági bajnokság: Bozsik Akadémia–Pécs, U21, örökösföldi sporttelep, 15, U17, Városi Stadion, 15. Másodosztályú ifjúsági bajnokság: Nyírbátor–DVSC-DLA II, U21, 11, U17, 13.
  • Labdarúgás: Másodosztályú serdülőbajnokság: Tarpa–Mezőkövesd, Gergelyiugornya, U14, 10, U15, 12.
  • Labdarúgás: Vadon Sport öregfiúk megyei bajnokság, 11-12. forduló, Pap, 10.
  • Vasárnap

  • Asztalitenisz: Hotel Fenyves megyei csapatbajnokság (kezdés: 10): Ajak SE–Fehérgyarmati VSE I, Mátészalkai MTK–Vitka SE, Nyírbátori ASE IV–ATC Nagykálló, Nyírpazony SE–Kék SE, Fehérgyarmati VSE II–Nyírtét KSE.
  • Kosárlabda: NB I. A csoport, férfi középszakasz, alsóház: Marso-NYKK–Körmend, 18.
  • Megyei Foci

    Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 21. forduló (kezdés: 15, ifi: 13)

    Szombat

  • Kemecse–Ibrány V.: Veres J. (Sinka Z., Oláh G.)
  • Tuzsér–Nyírgyulaj V.: Csáki L. (Sipos Á., Takács Z.)
  • Szatmár Unió FC–Baktalórántháza
  • Fehérgyarmat, v.: Tomori (Rajzinger I., Vasas J.)
  • Nagykálló–Nagyecsed V.: Losonczki (Benkő R., Király A.)
  • Tiszalök–Tiszakanyár V.: Homonai (Resán G., Gergely S.)
  • Vasárnap

  • Nyírmada–Mándok V.: Papp F. (Kiss L., Znamecz Z.)
  • Dombrád–Balkány V.: Nagy L. (Dósa, Szalontai)
  • Sényő–Csenger V.: Tatár I. (Nagy T., Nagy L.)
  • Megyei II. osztály, 21. forduló (kezdés: 15, ifi: 13)

    Nyírerdő-csoport

    Vasárnap

  • Nyíribrony–Nyírtelek V.: Szabó I. (Máté I., Kiss P.)
  • Ófehértó–Apagy V.: Frindik J. (Híres T., Maleskovits)
  • Szakoly–Tiszavasvári V.: Bíró Cs. (Tomori, Papp I.)
  • Encsencs–Kótaj V.: Simon T. (Tóth I., Kósa A.)
  • Terem–Nyírvasvári V.: Tassy (Kovács II Z., Kozma J.)
  • Napkor–Rakamaz Nagykálló, v.: Kosztyú (Siroki, Czerula G.)
  • Újfehértó–Levelek V.: Szikszai Gy. (Nagy Gy., Garai T.)
  • Nyírlugos–Nyírpazony V.: Lucsik (Szőnyi, Vida O.)
  • Rakamaz Takarék-csoport

    Vasárnap

  • Gávavencsellő–Vasmegyer V.: Gáspár T. (Mészáros J., Lövei)
  • Nagyhalász–Kék V.: Kovács I Z. (Piskóczi Zs., Szűcs T.)
  • Ajak–Pátroha V.: Kozics (Károyl J., Híres N.)
  • Vaja–Újdombrád V.: Tömöri L. (Sási, Kovács J.)
  • Gyulaháza–Nyírkarász V.: Hegedűs Cs. (Oláh Z., Kozma M.)
  • Fényeslitke–Rohod Tuzsér, v.: Ésik L. (Ésik I., Czene)
  • Pap–Demecser V.: Magyar P. (Kocsis Zs., Fácska)
  • Szabadnapos: Záhony
  • Kelet-Magyarország-csoport

    Szombat

  • Vásárosnamény–Vámosoroszi V.: Sándor Cs. (Molnár S., Szojka)
  • Tisztaberek–Vitka V.: Fehér Á. (Ványi A., Lőrincz J.)
  • Túrricse–Tunyogmatolcs V.: Csikós (Mónus G., Barati)
  • Szatmárcseke–Beregdaróc V.: Kósa Gy. (Balogh L., Vasas G.)
  • Kölcse–Tiszakóród V.: Éva I. (Tömöri Gy., Gergely I.)
  • Nyírmeggyes–Mérk-Vállaj V.: Pál G. (Buczkó, Grünwald)
  • Vasárnap

  • Tarpa–Milota Nyírbátor, v.: Lippa (Pokaraczki, Lengyel A.)
  • Nyírcsaholy–Mátészalka V.: Vitka (Nagy Cs., Bendik J.)
  • Arany Fácán megyei III. osztály (kezdés: 15)

    Nyírség-csoport, 17. forduló

    Vasárnap

  • Fiatal Gyémántok–Grund Focisuli (Tiszavasvári út)
  • Székely–Kállósemjén
  • Nyírgelse–Nyírtét
  • Kálmánháza–Kisléta
  • Nyírgyulaj–Bököny
  • Geszteréd–Biri
  • Szabadnapos: Ramocsaháza.
  • Rétköz-csoport, 17, forduló

    Szombat

  • Barabás–Kisvarsány
  • Vasárnap

  • Tiszamenti SE–Petneháza
  • Nyírtass–Tiszabezdéd
  • Tiszaszentmárton–Anarcs
  • Jéke–Lövőpetri
  • Jánd–Zsurk
  • Berencs FC–Nagydobos
  • Szabolcs-csoport, 15. forduló

    Szombat

  • Gávavencsellői SE II–Ibrány SE II
  • Tiszavasvári SE II–Tiszalök VSE II
  • Vasárnap

  • Tiszatelek–Tiszaeszlár
  • Tiszadob–Gégény
  • Tiszabercel–Frimex FC
  • Bashalom–Buj
  • Szamos-csoport, 17. forduló

    Szombat

  • Jánkmajtis–Csegöld
  • Hermánszeg–Szamossályi
  • Túristvándi–Szamosbecs
  • Penyige–Csengerújfalu
  • Cégénydányád–Pátyod
  • Nagyar–Kisar
  • Vasárnap

  • Ura–Nábrád
  • Szatmár-csoport

    Vasárnap

  • Kocsord–Géberjén
  • Fábiánháza–Tyukod
  • Nyírmihálydi–Nyírcsászári
  • Nyírjákó–Piricse
  • Nyírbátori FC II–Nyírkércs
  • Nyírbéltek–Hodász
  • Őr–Bogát 2000
  • Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!