2014.04.12. 19:36

Kisvárdai vereség Kozármislenyben

Kozármisleny - Korán gólt kapott és végül pont nélkül maradt a távoli Baranyában a várdai NB II-es futballcsapat.

Eseménydús, izgalmas mérkőzésen szenvedett vereséget szombaton a Kisvárda Master Good NB II-es futballcsapata. Révész Attila legénysége ellen már a második percben vezetést szerzett a Kozármisleny, majd a második félidőben már 3–0 volt az állás, amikor szépíteni tudott a vendégcsapat.

2. perc: Petrók előreívelt labdáját Oláh Lóránt vette le, kapura fordult, majd 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtte, 1–0.

36. perc: Fitos lőtt balról, élesen középre, ahol a felugró játékosok közül senki sem ért a labdába, amely a meglepett Nacsa mellett a bal sarokban kötött ki, 2–0.

61. perc: Fitos sarkalta vissza a labdát Kiss Márton elé, aki két csel után Tóth Dániel elé passzolt, ő pedig 7 méterről a kapuba lőtt, 3–0.

69. perc: Brankovics szabadrúgásból beívelt labdáját Pavlov 5 méterről fejelte a kapuba, 3–1.