2014.06.18. 11:01

Ezt megint jól kifőzték a Konyhatündérek

A 3. Matracdepó-kupa amatőr tenisz csapatversenyt a két évvel ezelőtti győztes nyerte.

A 3. Matracdepó-kupa amatőr tenisz csapatversenyt a két évvel ezelőtti győztes nyerte.A korábbi két kiírás győztese jutott a döntőbe a 3. Matracdepó-kupa amatőr versenyen. A Városi Stadionban ragyogó időben megrendezett csapatviadal fináléja nagy izgalmakat tartogatott, végül a Mirgai Zsolt, Franczel Gábor, Szabó Lajos, Petrikovics József összetételben szereplő Könyhatündérek megismételték 2012-es sikerüket, miután 3–2-re legyőzték a Kovács Attila, Tölgyes Tamás, Tölgyes István, ifj. Tölgyes István kvartettet, vagyis a címvédő Tölgyes TC-t.

Az ezzel párhuzamosan megrendezett női egyéni versenyt Szalontai Eszter nyerte Kegye Anna és Tömösvári Mónika előtt.