2014.07.26. 21:04

Central European Tour - Egy másodperc különbség 130 kilométeres távon

Szerencs, Ibrány - A legjobb magyar kerekező a 13-dik helyen ért célba szombaton a Szerencsről induló, és Ibrányban záródó kerékpáros versenyen.

Az első és a 13-dik közti időkülönbség egy másodperc volt. A nagy számú rajtoló szép időben, rendőri és polgárőri biztosítás mellett tekerte le a távot. Apró sérülések voltak, de emiatt nem kényszerült a versenyt senki feladni. Egy technikai hiba állított meg egy versenyzőt, az utolsó kilométereken. A Central European Touron Európa legjobb verseny kerékpárosai és csapatai álltak rajthoz.

Ibrány, 2014. július 26., szombat (MTI) - Az orosz Kirill Jacevics nyerte a Central European Tour kerékpárverseny második napi versenyét, melyben a legjobb magyar, Lovassy Krisztián a 13. helyen végzett. tovább »

Miskolc, 2014. július 25., péntek (MTI) - A szlovák Erik Baska nyerte a Central European Tour kerékpárverseny első, pénteki szakaszát. A legjobb magyar, Lovassy Krisztián a hetedik helyen végzett a Kassa és Miskolc közötti 118 kilométeres etapon. tovább »