2015.02.07. 18:26

Egyetlen ponton múlott a bravúr

Nyíregyháza - A BEAC otthonában nagyon közel járt a sikerhez a Nyíregyházi KS amatőr női NB I-ben szereplő kosárlabda-csapata.

Nagyon közel járt ahhoz a Nyíregyházi KS, hogy legyőzze az éllovast az amatőr női NB I-ben. A BEAC elleni idegenbeli meccsen a második negyed közepén hat ponttal megléptek a kosársulisok, de az egyetemisták fordítottak, és őrizték is sovány előnyüket.

Hat perccel a vége előtt 61–54-nél már győztesnek látszott a BEAC, de a végig remekül küzdő nyíregyháziak nem adták fel, és Farkasinszki Orsolya találatával 62–61-re fordítottak, és már két perc sem volt hátra. Az újabb fordulatot az jelentette, hogy a hazaiak 65–62-re átvették a vezetést, a vége pedig 65–64 lett, miután Farkasinszki Orsolya büntetői után már nem volt idő a győztes vendégkosár megszerzésére.