2015.03.14. 18:20

Győzelem – bosszúsággal

A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 18. fordulójában öt mérkőzést rendeztek.

Vaja–Nyírkarász 1–2 (0–1)

Vaja, 100 néző, v.: Király A.

Vaja: Pekk J. – Simák J., Kiss A. (Jónás J.), Noszál T., Mocsár G., Mulutó P., Kiss A., Jónás A., Sashegyi Sz., Szántó G., Hudák P. Játékos-edző: Simák János.

Nyírkarász: Borkó J. – Liptai D., Rákóczi L., Juhász L., Tóth T., ujj Gy., Varga J., Horváth J. (Csuka Gy.), Zakor J., soltész Á. (Kocserha G.), Jávor P. Edző: Dudás Zoltán.

Gól: Mulutó P., illetve Zakor J. (11-esből), Sashegyi Sz. (öngól). Ifi: 1–3.

Simák János: – Jó iramú mérkőzésen, érzésem szerint a döntetlen reálisabb lett volna. Sajnálom, hogy egy tizenegyessel és egy öngóllal nyert Nyírkarász.

Dudás Zoltán: – Az első félidőben szervezetten, jól játszottunk. A másodikban a hazaiak is megmutatták, hogy tudnak focizni, és csak azért nyertünk egy ritkán látott, szép öngóllal, mert amit mi kapura rúgtunk, azt Pekk Jani megfogta.

Gyulaháza–Őr 3–1 (3–0)

Gyulaháza, 100 néző, v.: Sinka Z.

Gyulaháza: Bandor F. – Gönczi Z., Vicickó L., Gáti Sz. (Lévai Cs.), Bombera M., Gáti Sz., Tóth D. (Jónás T.), Tóth G., Deák B. (Kapin M.), Csáki R., Deák Z. Edző: Bardi Béla.

Őr: Szabó A. – Magyari D., Kiss A., Szabó V., Márton T., Makszim G., Kovács T., Dudics R., Tisza Á., Iván D., Kálmándi Gy. (Szegedi A.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Bombera M., Gönczi Z., Csáki R., illetve Iván D. Ifi: 4–0.

Bardi Béla: – Vannak olyan mérkőzések, amikor a győzelem nem jelent önfeledt örömöt. Ez a meccs sokkal inkább bosszúságot okozott.

Kálmándi Bertalan: – Tisztesen helytálltunk. Gratulálok a Gyulaházának! Akik pedig otthon maradtak, azok szégyelljék magukat!

Tiszamenti SE–Pap 0–3 (0–2)

Gergelyiugornya, 40 néző, v.: Szabó Á.

Tiszamenti SE: Pankotai E. – Barta R., Csuka I., Mokri R., Szűcs Á. (Csatlós G.), Csökmei D., Robas V., Ducsi B., Bálint A. (Koncz Sz.), Popovics P., Kiss Á. (Horváth M.). Edző: Szabó Gusztáv.

Pap: Rézműves P. – Kázsmér L., Sajtos N. (Koi N.), Filó L., Mudri B., Kazsuk Cs. (Dobrai G.), György Á. (Szőke I.), Kovács Cs. (Erdei K.), Jónás K. (Bright M.), Koi J., Biró J. Edző: Maximovits György.

Gól: Biró J. 2, Kazsuk Cs. Ifi: 0–4.

Szabó Gusztáv: – Nagyon gyenge játékvezetés mellett nem tudtuk a múlt heti formánkat hozni. Ez a szombati meccs nekünk abszolút nem hiányzott. Sajnos két lesgól eldöntötte a mérkőzést.

Maximovits György: – Gratulálok az ifi- és a nagy csapat győzelméhez! Nyugodt, egyértelmű mérkőzés volt mindkettő. Kiérdemeltük a vasárnapi húslevest.

Pátroha–Vásásrosnamény 1–2 (1–1)

Pátroha, 150 néző, v.: Gergely S.

Pátroha: Tóth Z. – Szabó L., Balogh I., Gazdag A., Rácz S. (Szabó R.), Király T., Csikós A., Lakatos A., Batár I., Horváth F., Bodnár G. (Doboveczki I.) Játékos-edző: Gazdag Attila.

Vásárosnamény: Vass S. – Balogh A., Balogh T., Benkő T., Mándi L. (Sós S.), Sebestéyn G., Peregrin R., Illés P., Deskó D. (Szabó K.), Bicskó G. (Horváth M., Kormos Á.), Bagi Z. Edző: Sós Sándor.

Gól: Lakatos Z. (11-esből), illetve Illés P., Deskó D. Kiállítva: Bagi Z. (86. perc). Ifi: 0–2.

Gazdag Attila: – Ennyi a különbség az első és a tizenkettedik helyezett közt: ők berúgják a helyzeteiket, mi pedig nem.

Sós Sándor: – Színvonalas mérkőzésen egy jó csapatot sikerült legyőznünk.

Demecser–Nagydobos 4–2 (0–1)

Demecser, 100 néző, v.: Frindik J.

Demecser: Fintor S. – Hudák N., Gombkötő S., Lelt J., Molnár A. (Varga E.), Hirka T., Kantár K., Illés J. (Kocsis Z.), Hajnal A., Ballai Z. (Varga J.), Minyin V. Játékos-edző: Lelt József.

Nagydobos: Bartha B. – Onder G., Benkő J., Almássy J., Sipos J., Tóth F., Bandor J. (Rácz J.), Szabó L., Patály A. (Járomcsák T.), Bálint Cs., Szender S. (Bálint Zs.). Játékos-edző: Herceg Attila.

Gól: Illés J. 2, Minyin V. 2, illetve Onder G. 2. Ifi: 3–0.

Lelt József: – Az első félidőben Nagydobos ránk ijesztett, a második játékrészben pedig magabiztosan nyertünk. Gratulálok az ifik győzelméhez is!

Herceg Attila: – Hatvan perc után elfáradtunk, az ellenfél játékosaival foglalkoztunk, ők pedig lőtték a gólokat. Amíg nem növünk fel a feladathoz, nincs értelme az egésznek.

A Záhony–Mátészalkai MTK, Ajak–Újdombrád és a Kék–Fényeslitke mérkőzés elmaradt.