2015.03.17. 10:40

Mátészalkai siker a női tornán

Mátészalka - A Mátészalkai MTK csapata nyerte a megyei női labdarúgócsapatoknak az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság által szervezett március 14-i teremtornáját.

Mátészalka - A Mátészalkai MTK csapata nyerte a megyei női labdarúgócsapatoknak az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság által szervezett március 14-i teremtornáját. A ¾ pályás bajnokság tavaszi folytatása előtti utolsó Filo Focicsarnokos műfüves tornán nyolc együttes vett részt. A torna kiegyensúlyozottságát jól jelzi, hogy a 16 találkozóból hét végződött döntetlenre. Az izgalmas fináléban egy perccel a vége előtt szerezte meg a győztes gólt a szervezett Mátészalka csapata, a tornán ezúttal a legfiatalabb labdarúgóival megjelenő Nyírség NSC együttese ellen. Pénteken már szabadtéren bizonyíthatnak a csapatok, hiszen a 12. forduló párosításaival folytatódik a Sky-Travel megyei női labdarúgó bajnokság.