2015.03.08. 17:30

Nőnapi ajándék a Vásárosnaménytól

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 17. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

Mátészalkai MTK–Gyulaháza 1–0 (0–0)

Mátészalka, 150 néző, v.: Kósa Gy.

Mátészalka: Pindzsula P. – Docsa I. (Petrohai G.), Rézműves F., Stef, Magyari M., Szántó Z., Szabó I. (Makszim G.), Botos A., Petrohai M. (Kovács Á.), Lyáh A. (Soltész B.), Batizi-Pócsi N. (Sarkadi G.). Edző: Bákonyi György.

Gyulaháza: Bandor F. – Gönczi Z., Vicickó L., Gáti S., Bombera M. (Molnár T.), Gáti Sz. (Kapin M.), Tóth D., Tóth G., Deák B. (Jónás T.), Csáki R., Deák Z. Edző: Bardi Béla.

Gól: Petrohai G. Ifi: 1–0.

Bákonyi György: – A játék színvonalára nem igazán illett a rangadó jelző, inkább a küzdelem dominált. Ha egy góllal is, de a sikerünket megérdemeltnek érzem. Gratulálok minden játékosomnak a mai győzelemhez.

Bardi Béla: – A vereség sohasem jó, de a kilencvenötödik percben gólt kapni egy sorsdöntő rangadón, ez nehezen megemészthető. Teljesen érthetetlen számunkra, hogy a játékvezető miért hosszabbított ennyit, és az utolsó cserénkre miért nem kerülhetett időben sor.

Őr–Ajak 0–1 (0–0)

Őr, 80 néző, v.: Szőnyi.

Őr: Kovács A. – Kendl I., Kiss A., Kiss K. (Iván D.), Márton T., Magyari D. (Szegedi A.), Szabó V., Kovács T. (Nagy J.), Tisza Á., Dudics R. (Makszim G.), Deme B. (Szabó A.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Kovács Z., Sütő N., Borku T. (Krecz N.), Folytán Z., Magyar R., Varga R. (Kovács Zs.), Erőss P., Murin L. (Horváth I.), Bulitka L. (Virga L.). Edző: Szanyi János. Gól: Magyar R. Ifi: 3–6.

Kálmándi Bertalan: – A mai játékunk alapján nem érdemeltünk vereséget. Küzdöttünk becsülettel, de a második félidőben elfáradtunk, és a kapufánknál szerencsénk sem volt.

Szanyi János: – Kellemetlen ellenféllel szemben, a második félidei játékunknak köszönhetően rászolgáltunk a győzelemre.

Újdombrád–Demecser 1–2 (0–1)

Újdombrád, 120 néző, v.: Losonczki.

Újdombrád: Papp J. – Pásztor A. (Komlósi L.), Farkas A., Kernács János (Szabó D.), Kernács József, Batta J., Dócs Cs. (Geri K.), Balla K., Szőlősi A., Horváth A., Csombók Cs. Edző: Balla János.

Demecser: Fintor S. – Hudák N., Gombkötő S., Pataki G., Molnár A., Hirka T., Kantár K., Illés J., Hajnal A., Ballai Z., Minyin. Játékos-edző: Lelt József.

Gól: Balla K., illetve Kantár K., Gombkötő S. Kiállítva: Horváth A. (86. perc), illetve Pataki G. (40. perc). Ifi: 8–5.

Balla János: – Ettől jobb játékot, és több pontot vártam a bemutatkozáson. Van még hátra tizenhárom mérkőzés, amelyen megfelelő hozzáállással kiköszörülhetjük a mai csorbát.

Lelt József: – A csapatunk erejét bizonyítja, egy félidőt tíz emberrel is magabiztosan megnyertünk, míg az ellenfelünk csak a 93. percben tudott szépíteni.

Nagydobos–Vaja 2–3 (0–2)

Nagydobos, 100 néző, v.: Híres.

Nagydobos: Kedves Gy. – Onder G., Gajda A. (Rácz J.), Benkő J. (Szender S.), Sipos J., Szabó J., Tóth F. (Járomcsák T.), Bandor J., Szabó L. (Varga J.), Bálint Cs., Járomcsák G. (Patály A.). Játékos-edző: Herceg Attila.

Vaja: Pekk J. – ifj. Simák J., Sashegyi G., Noszál T., Mocsár G. (Id. Simák J.), Mulutó P., Kiss A. (Simák L.), Jónás A. (Jónás J.), Sashegyi Sz., Szántó G. (Kiss A.), Hudák P. (Mondom F.). Játékos-edző: Simák János.

Gól: Bandor J., Szabó J., illetve Kiss A. 2, Noszál T. Ifi: 1–3.

Herceg Attila: – Idény eleji formát mutattunk, ezért sajnálom a közönséget. Az összeállítással kapcsolatban vállalom a felelősséget, az ellenfél jobban akarta tőlünk a győzelmet.

Simák János: – Jó csapatot sikerült legyőzni, gratulálok a fiúknak, és az ifiknek is a mai sikerhez.

Nyírkarász–Kék 5–0 (1–0)

Nyírkarász, 100 néző, v.: Siroki.

Nyírkarász: Borkó J. – Liptai D., Rákóczi L., Juhász L., Tóth T. (Kasza R.), Kozma A., Varga J., Horváth J. (Ujj K.), Zakor J. (Kocserha G.), Soltész Á. (Csuka Gy.), Jávor P. Edző: Dudás Zoltán. Kék: Kántor P. (Himmer A.) – Simon S. (Ignácz G.), Horváth Cs., Kiss M., Szabó M., Csombók Cs., Csáki A., Tóth G. (Szurcsik G.), Szurcsik Z., Arnaud (Csillag Z.), Kantár J. Edző: Fabók István.

Gól: Horváth J., Varga J., Rákóczi L., Csuka Gy., Juhász L. Ifi: 11–0.

Dudás Zoltán: – Megérdemelt győzelmet arattunk, amit természetesen Ujj Gyula emlékére ajánlja a csapat, aki nemcsak törzsszurkolónk, hanem három futballistánk édesapja is volt.

Fabók István: – Zoli barátom csapata a játék minden elében felülmúlt bennünket, amihez gratulálok neki. Számunkra nem maradt más hátra, mint előre.

Fényeslitke–Pátroha 1–1 (0–0)

Fényeslitke, 200 néző, v.: Szabó I.

Fényeslitke: Kovács T. – Bakó G., Rusznák S., Tóth Á., Pálinkás T. (Kovács L.), Balogh R., Lupcsa Cs., Sárkány G., Balogh K. (Fodor G.), Miskolczi G. (Révész Zs.), Nagy B. Edző: Pokol László. Pátroha: Tóth Z. (Przybytek) – Kovács Sz., Szabó L. (Doboveczki I.), Balogh I., Gazdag A. (Bodnár G.), Rácz S., Király T. (Horváth F.), Csikós A., Hamza A., Lakatos Z., Batár I. Játékos-edző: Gazdag Attila.

Gól: Sárkány G., illetve Lakatos Z. Ifi: 2–5.

Pokol László: – Küzdelmes mérkőzésen mindkét csapat megszerezhette volna győzelmet. A döntetlen a játék képe alapján igazságosnak mondható.

Gazdag Attila: – Amiért jöttünk, azt megszereztük, de úgy gondolom, két pontot azért itthagytunk.

Tiszamenti SE–Vásárosnamény 1–1 (1–1)

Gergelyiugornya, 150 néző, v.: Tassy.

Tiszamenti SE: Pankotai E. – Szűcs Á., Széplaki S., Mokri R., Csuka I., Barta R., Robas, Nagy Á., Csökmei D., Koncz Sz. (Csatlós G.), Baráth L. Edző: Szabó Gusztáv.

Vásárosnamény: Vass S. – Balogh A., Balogh T., Benkő T., Danku J., Balázs G., Mándi L., Peregrin R., Deskó D., Bicskó G., Bagi Z. Játékos-edző: Sós Sándor.

Gól: Csuka I., illetve Deskó D. Ifi: 1–7.

Szabó Gusztáv: – Magas színvonalú játékvezetés mellett, a kis „El Classicón” Pankotai Patrik kiváló védéseivel egy pontot sikerült szereznünk.

Sós Sándor: – Nőnapi virág helyett ma egy pontot ajándékoztunk az ellenfélnek.

Pap–Záhony 2–4 (2–1)

Pap, 100 néző, v.: Csikós.

Pap: Rézműves P. – Kázsmér L., Sajtos N., Filó L., Mudri B., Dobrai G. (Kazsuk Cs.), György Á., Bright (Kovács Cs.), Erdei K. (Jónás K.), Koi J. (Koi R.), Bíró J. Edző: Maximiovits György. Záhony: Polyák B. – Czvik S., Karasz A., Semegi T., Angyal Á. (Lingl A.), Kalu B., Győri J. (Kovács I.), Magyar P., Osztolykán E., Sére L. (Bálint K.), Ács G. (Ésik A.). Játékos-edző: Karasz Attila.

Gól: Koi J. 2, illetve Ács G. 2, Semegi T., Osztolykán E. Ifi: 1–9.

Maximovits György: – Jó kezdtük a tavaszi szezon első felét, de most még hosszúnak tűnt számunkra egy kilencven perces meccs.

Karasz Attila: – Nem szeretem mikor egyik csapat a másikkal foglalkozik, de most kivételt teszek. Mi nem becsüljük sem túl, sem alá ellenfeleinket, ez ma győzelmet eredményezett. Vedres Béla barátomnak sok sikert kívánok az edzői pályán!

1. Vásárosnamény 17 13 2 2 52–19 41

2. Fényeslitke 17 12 4 1 53–17 40

3. Mátészalka 17 12 3 2 63–12 39

4. Nyírkarász 17 11 5 1 36–12 38

5. Gyulaháza 17 11 2 4 52–20 35

6. Záhony 17 10 1 6 59–36 31

7. Vaja 17 8 3 6 33–33 27

8. Ajak 17 7 3 7 35–36 24