Sport

2015.05.08. 11:20

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2015. május 8., péntek (MTI) - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest, 2015. május 8., péntek (MTI) - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

május 8., péntek:

Duna

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Puskás Akadémia

Sport 1

13.35: Lóverseny, futam

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Újpest

Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Baku

20.15: Jégkorong, vb, Csehország, Egyesült Államok-Dánia

Sport M

18:55 Lóverseny, Ügető és galopp

Eurosport 1

15.30: Kerékpár, dunkerque-i négynapos verseny, 3. szakasz

Eurosport 2

9.30: Kerékpár, azeri körverseny, 3. szakasz

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Freiburg

Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Guingamp

Digisport 2

15.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid

május 9., szombat:

Duna

13.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés 15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Kecskeméti TE

Duna World

17.45: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged - MKB-MVM Veszprém

Sport 1

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-Diósgyőr

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Haladás

Sport 2

12.15: Jégkorong, vb, Csehország, Franciaország-Kanada

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Sociedad

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valencia

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Deportivo La Coruna

Sport M

13:55: Lóverseny, ügető, 16. versenynap

Eurosport

11.05: Lovassport, Global Champions Tour, Sanghaj

15.00: Kerékpár, Giro d Italia, 1. szakasz

17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária, Szlovénia-Németország

20.00: Salakmotor, Eurosport Best pairs, Dánia

Eurosport 2

9.30: Kerékpár, azeri körverseny, 4. szakasz

11.15: Ausztrálfutball, Melbourne-Sydney Swans

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-FC Augsburg

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-FSV Mainz 05

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Portland Timbers

Digisport 1

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

11.55: Kézilabda, női EHF Kupa, Rosztov-Don - Holstebro

14.10: Kézilabda, női Bajnokok Ligája Final Four, elődöntő, Larvík-Dinamo Szinara

16.40: Kézilabda, női Bajnokok Ligája Final Four, elődöntő, Buducsnoszt-Vardar Szkopje

18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma

Digisport 2

5.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, San Diego

12.55: Autósport, Euroformula Open, Estoril

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Sunderland

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Tottenham

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Cagliari

20.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

május 10., vasárnap:

Duna

13.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam

Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros - DVSC-TEVA

Sport 1

3.00: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Houston, Canelo Alvarez-James Kirkland

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Atlético Madrid

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Vitesse

19.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Racing Santander-Tenerife

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

Sport 2

14.15: Autósport, TRC-sorozat, Algarve

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Videoton FC

Sport M

13.55: Lóverseny, galopp, 6. versenynap

Eurosport

9.30: Autósport, GP3, Barcelona

10.30 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb, Olaszország

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa

14.30: Kerékpár, Giro d Italia, 2. szakasz

17.45: Atlétika, IAAF World Challenge, Kingstone

18.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária, Hollandia-Anglia

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto FC-Houston Dynamo

Eurosport 2

9.30: Kerékpár, azeri körverseny, 5. szakasz

11.30: Motorsport, Supersport-vb, Olaszország

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, SC Paderborn-VfL Wolfsburg

17:30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Schalke 04

Digisport 1

10.55: Autósport, Euroformula Open, Estoril

11.55: Autósport, GT Open, Estoril

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-QPR

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Liverpool

19.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

Digisport 2

6.50: Atlétika, World Challenge, Kawasaki

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Hellas Verona

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Final Four, bronzmérkőzés

16.10: Autósport, Euroformula Open, Estoril

16.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Final Four, döntő

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Internazionale

22.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Corinthians

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!