2015.05.30. 19:52

Volt jó tizenöt percük – a szünetben....

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Rakamaz Takarék-csoport 29. fordulójának szombati nyitányán két mérkőzést játszottak.Vasmegyer–Napkor 2–1 (1–0)

Vasmegyer, 100 néző, v.: Mészáros J.

Vasmegyer: Sinka Gy. – Éles Cs., Dankó M., Bodó I. (Sinka D.), Hruska Á., Kiss I., Sinka J., Csomnók Z., Farkas N., Soós J. (Tóth M.), Toronyi G. (Paulik Z.). Edző: Bodó Attila.

Napkor: Nagy G. – Pallai G., Nagy Á., Kovács G., Csákányos T., Ország Zs. (Nagy D.), Sándor L., Somogyi L. (Kóka K.), Géczi P. (Bacskai A.), ifj. Fekete Z., Ruszinkó B. (Gilányi L.). Játékos-edző: id. Fekete Zoltán.

Gól: Csombók Z. (11-esből), Tóth M., illetve Csákányos T. Kiállítva: Hruska Á. (66. perc), illetve ifj. Fekete Z. (66. perc). Ifi: 2–1.

Bodó Attila: – Nagy csatában megszereztük első tavaszi győzelmünket, hamarosan eldől, hogy ez mire lesz elég...

Id. Fekete Zoltán: – Volt jó tizenöt percünk, kár, hogy az a szünetre esett. Üzenem az ellendrukkereknek, el lehet kezdeni mocorgni, mert már csupán két meccsünk van hátra...

Nyírpazony–Rakamaz 0–1 (0–1)

Nyírtelek, 100 néző, v.: Nagy Cs.

Nyírpazony: Tóth Z. – Szabó B., Lakatos P., Sarkadi Zs., Csatári Á., Hatházi M. (Somogyi F.), Lukács G., Ladik S., Márton P., Matejkó G. (Künstler A.), Paulik I. (Krizsanovszki A.). Edző: Vránszki Péter.

Rakamaz: Lechner I. – Hacsa N., Suskó Á., Debroczki A. (Ponczók T.), Hornyai D., Venczel I., Fedor A., Galambosi G. (Riczu R.), Glonczi D., Hornyák M. (Tóth G.), Filetóth I. (Kassai N.). Játékos-edző: Riczu Róbert.

Gól: Hornyák M. (11-esből). Kiállítva: Tóth Z. (25. perc). Ifi: 5–3.

Vránszki Péter: – Létszámhátrányban emberfelettit küzdöttünk, ma így jártunk. Gratulálok a Rakamaznak.

Riczu Róbert: – Szoros meccsen sikerült kiharcolni a győzelmet. Gratulálok a csapatnak.