Sport

2015.06.09. 11:12

Küldjön hírt - Vizsga és Területi Stílusbajnokság

Nyíregyháza - Sifu Miló András nagymester előtt adtak számot tudásukról, a Tai Qi Boxig stílus kungfusai a hét végén az Alvégesi Művelődési házban.

Nyíregyháza - Sifu Miló András nagymester előtt adtak számot tudásukról, a Tai Qi Boxig stílus kungfusai a hét végén az Alvégesi Művelődési házban.

A sikeres vizsgát, családias hangulatú verseny követte. A nyíregyházi versenyzők mellet az Egri Honvéd, és a Hajdúböszörmény Gajdán Ta Qi versenyzői is küzdőtérre léptek. A formagyakorlatok után a Szan- shan versenyrendszerben, ahol egy menet light contact kéz láb küzdelmet egy menet földre vitel, és egy menet földharc követ, mérték össze tudásukat.

A küzdelmi, és formagyakorlat verseny eredményei:

Pusztakezes Forma 2006-08 vegyes:

1. Aposrol Csenge Egri Honvéd

2. Krasznai Ábel Miló Team

3. Fábián Zsombor Egri Honvéd

Bor Annamária Miló Team

Kiss Barnabás Egri Honvéd

Hegyi Zétény Egri Honvéd

Pusztakezes Forma 2003-05 vegyes:

1. Galyas Regina Miló Team

2. Nagy László Egri Honvéd

3. Hadházi Dávid Gajdán Tai

Német Mirjam Miló Team

Pusztakezes Forma 2003-04 fiú:

1. Marosi Darrel Miló Team

2. Török László Gajdán Tai

3. Rozs Botond Gajdán Tai

Kerecsendi Ivó Egri Honvéd

Puskás Patrik Miló Team

Pusztakezes Forma 2001-03 Lány:

1. Plajos Dominika Miló Team

2. Nagy Vivien Egri Honvéd

3. Saufert Sára Egri Honvéd

Balogh Elizabet

Pusztakezes Forma 2002-03 Fiú:

1. Vaskó Dávid Miló Team

2. Móricz Patrik Gajdán Tai

3. Sillye Zsolt Gajdán Tai

Kocsis Zoltán Gajdán Tai

Orbán Balázs Gajdán Tai

Pusztakezes Forma 2001-04 Fiú:

1. Fábián Ákos Egri Honvéd.

2. Bazsó Armand Egri Honvéd

3. Nádassy Bence Miló Team

Rozs Levente Gajdán Tai

Pusztakezes Forma 1999-01 fiú:

1. Vaskó Dániel Miló Team

2. Erős Ádám Miló Team

3. Kertész Roland Miló Team

Móricz Dominik Gajdán Tai

Nagy Erik Gajdán Tai

Göböly Botond Egri Honvéd

Pusztakezes Forma 2000-02 Lány:

1.Marosi Ditta Miló Team

2. Molnár Anna Miló Team

3. Nagy Rita Anna Egri Honvéd

Pusztakezes Forma Felnőtt Nő 1:

1. Kertész Lilija Miló Team

2. Vaskóné Gönczi Marianna Miló Team.

3. Mikula Judit Miló Team

Pusztakezes Forma Felnőtt Nő 2.:

1. Simon Péterné Gajdán Tai

2. Szabó Gabriella Egri Honvéd

Pusztakezes Forma Felnőtt Férfi:

1. Dr Szarvas József Egri Honvéd

2. Rimaszombati András Miló Team

3. Kusnir Gábor Egri Honvéd

Sillye Zsolt Gajdán Tai

Fegyveres Forma Fiú:

1. Hadházi Dávid Gajdán Tai

2. Nagy László Egri Honvéd

3. Török László Gajdán Tai

Rozs Botond

Kocsis Zoltán

Fegyveres Forma Lány:

1. Nagy Rita Anna Egri Honvéd

2. Szabó Gabriella Egri Honvéd

Fegyveres Forma Felnőtt Férfi:

1. Dr. Szarvas József Egri Honvéd

2. Vaskó Dániel Miló Team

Fegyveres Forma Felnőtt Nő:

1. Kertész Lilija Miló Team

2. Mikula Judit Miló Team

3. Simon Péterné Gajdán Tai

Szan-shan küzdelem vegyes -30kg:

1. Bor Annamária Miló Team

2. Apostol Csenge Egri Honvéd

3. Hegyi Zétény Egri Honvéd

Lány -35kg:

1. Galyas Regina Miló Team

2. Németh Mirjam Miló Team

Lány -40kg:

1. Plajos Dominika Miló Team

2. Balog Elizabet Egri Honvéd

Lány -45kg:

1. Nagy Vivien Egri Honvéd

2. Saufert Sára Egri Honvéd

Fiú 30-35kg:

1. Kracznai Ábel Miló Team

2. Kiss Barnabás Egri Honvéd

Fiú 35-40kg:

1. Nagy László Egri Honvéd

2. Hadházi Dávid Gajdán Tai

Lány 60 kg:

1. Marosi Ditta Miló Team

2. Molnár Anna Miló Team

3. Nagy Rita Anna Egri Honvéd

Fiú +35kg:

1. Ifj. Sillye Zsolt Gajdán Tai.

2. Fábián Zsombor Egri Honvéd

Fiú +70 kg:

1. Nádassy Bence Miló Team

2. Bazsó Armand Egri Honvéd

Fiú 55kg

1. Móricz Patrik Gajdán Tai

2. Kerecsendi Ivó Egri Honvéd

Fiú +50kg:

1. Török László Gajdán Tai

2. Marosi Darrel Miló Team

3. Rozs Botond Gajdán Tai

Fiú -60 kg:

1. Vaskó Dávid Miló Team

2. Kocsis Zoltán Gajdán Tai.

Fiú -50kg:

1. Móricz Dominik Gajdán Tai

2. Orbán Balázs Gajdán Tai

Fiú +50 kg:

1. Erős Ádám Miló Team

2. Nagy Erik Gajdán Tai

Fiú -65kg:

1. Fábián Ákos Egri Honvéd

2. Rozs Levente Gajdán Tai

Fiú +70 kg:

1. Vaskó Dániel Miló Team

2. Kertész Roland Miló Team

3. Göböly Botond Egri Honvéd

Felnőtt -80kg:

1. Id. Rimaszombati András Miló Team

2. Id. Sillye Zsolt Gajdán Tai

- Sifu Miló András -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!