2015.10.04. 19:46

Papi italai és a káposztás napi vendéglátás sem segített a csapaton

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 8. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Dombrád–Tiszamenti SE 15–0 (6–0)

Dombrád, 150 néző, v.: Lövei.

Dombrád: Csáki T. (Mucsicska V.) – Csáki P., Géczi I., Puskás Á., Karkusz A., Hajdú L., Koi B., Kalu B. (Borbély L.), Balla J., Nagy M. (Kecsmár B.), Dávid R. (Tóth T.). Edző: Kató István. Tiszamenti SE: Makai Cs. –? Mokri R., Széplaki S., Barta R. (Szűcs Á.), Maklári L., Nagy Á., Lakatos A., Jónás K., Osztolykán E., Jónás K., Tóth M. Edző: Széplaki Sándor.

Gól: Dávid R. 5, Hajdú L. 3, Csáki P. 2, Borbély L. 2, Kalu B., Koi B., Géczi I. Kiállítva: Maklári L. (85. perc). Ifi: 7–2.

Kató István: – Gratulálok a csapatnak azért, mert a mérkőzés alakulása ellenére mindvégig a megbeszéltek szerint játszott. A közönségnek elismerésem, mivel a legutóbbi kudarc dacára a fiúk mellé álltak.

Széplaki Sándor: – Először is gratulálni szeretnék az ifik hozzáálláshoz, ahhoz, hogy egyáltalán kitartanak a csapat mellett. Gratulálok a hazaiaknak. Nyolc ember hiányát nem tudtuk elviselni, ugyanakkor köszönöm Makai Csaba kapusteljesítményét.

Pátroha–Ramocsaháza 10–1 (2–0)

Pátroha, 100 néző, v.: Ésik I.

Pátroha: Tóth Z. (Tóth J.) – Bandor J., Juhász L., Ujj Gy. (Mozga Gy.), Varga R. (Hamza A.), Gazdag A., Bombera M., Balogh I., Molnár V. (Rácz S.), Horváth J., Tóbiás Sz. Játékos-edző: Gazdag Attila.

Ramocsaháza: Tömpe K. – Hajnal N., Gáll L., Novák N., Tompa A., Zsíros L., Miczi J., Szegedi Z., Hajdu G., Szabó A., Ragányi M. Edző: Ragányi Mihály.

Gól: Bombera M. 3 (egyet 11-esből), Tóbiás Sz. 2, Molnár V., Horváth J., Rácz S., Bandor J., Balogh I., illetve Hajnal N. Ifi: 10–3.

Gazdag Attila: – Gratulálok a vendégeknek, mert ennyi bekapott gól után egy rossz szóval sem sértik meg egymást. Amit mi ígértünk, azt úgy gondolom, kezdjük teljesíteni.

Ragányi Mihály: – A sok hiányzó, és eltiltott játékos hiányát megéreztük. Tizenegy játékosom küzdött szívvel-lélekkel a pályán. Jár nekik a gratuláció, és a győztes csapatnak is.

Kék–Záhony 2–4 (1–1)

Kék, 80 néző, v.: Kaibás.

Kék: Himmer A. – Pelsőczi I., Horváth Cs., Erőss P., Varga J., Szurcsik Z., Horváth A., Kantár J., Kamarás J., Tóth G. (Sinka D.), Tóth P. Edző: Fabók István.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Kemenyeczki, Czvik S., Huzdik P. (Győri J.), Semegi T. (Bálint K.), Karasz A. (Ésik A.), Sére L., Osztolykán E., Magyar P., Ács G. (Balogh S.). Játékos-edző: Karasz Attila.

Gól: Szurcsik Z. 2 (egyet 11-esből), illetve Ács G. 4 (egyet 11-esből). Ifi: 3–9.

Fabók István: – Egy nagyon jó félidő után belefáradtunk a saját magunk által diktált hatalmas iramba. Igyekszünk ezt a jövő héten kijavítani.

Karasz Attila: – Jó második félidei játékunkkal megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Nem szeretnék a játékvezetővel foglalkozni, most sem teszem, mert volt ellenőre.

Nyírkarász–Vaja 6–3 (3–2)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Híres.

Nyírkarász: Borkó J. – Sashegyi G., Rákóczi L., Csuka Gy., Horváth G., Zakor J. (Tóth T.), Liptai D., Kovács L. (Belinszki Sz.), Papp M. (Kasza R.), Pásztor J., Varga J. Edző: Dudás Zoltán.

Vaja: Pekk J. – Kiss Attila, Sashegyi Sz., Hudák P., Noszál T., Soós K., Mocsár G., Mulutó P., Varga P., Simák L., Simák J. Játékos-edző: Simák János.

Gól: Zakor J. 2, Varga J. 2, Papp M., Csuka Gy. (11-esből), illetve Kiss Attila, Sashegyi Á., Sashegyi G. (öngól). Ifi: 4–2.

Dudás Zoltán: – A szokásosnál tompábban játszottunk, itt nem a kihagyott helyzetekre, hanem inkább a kapott gólokra gondolok. Nem lehetek elégedetlen, mert a héten három fontos tétmeccsen is jól teljesített a csapat. Gratulálok a fiúknak.

Simák János: – Úgy érzem, ezen a mérkőzésen megtettünk mindent, de nem sikerült a bravúr. Hozzáteszem, tőlünk jobb csapattól kaptunk ki, ezért gratulálok a Nyírkarásznak.

Őr–Demecser 3–1 (2–1)

Őr, 150 néző, v.: Sándor Cs.

Őr: Kedves Gy. – Kendl I., Benkő J., Kiss A., Márton T., Sipos J. (Anda G.), Szabó V. (Murguly I.), Kerekesi M. (Dudics R.), Tisza Á., Soltész Á. (Repelik Á.), Paragh M. (Szabó A.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Demecser: Fintor S. – Ballai Z., Hudák N. (Hirka T.), Kriser Sz., Molnár A., Lelt J. (Papp Zs.), Gombkötő S. (Arnaud), Minyin, Kantár K., Kocsis Z., Nagy R. (Illés J.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Paragh M., Tisza Á., Szabó V., illetve Gombkötő S. Ifi: 3–6.

Kálmándi Bertalan: – Nehezen kezdtük a meccset, de az első félóra után sikerült fordítanunk. Gratulálok a srácoknak, jövünk fel, mint a talajvíz.

Gombkötő Sándor: – Sajnos Gabica süteményei, Papi italai, és a káposztás napi vendéglátás sem segített a csapaton. Edzés nélkül, harminc perces csapat vagyunk.

Ajak–Újdombrád 2–1 (1–0)

Ajak, 150 néző, v.: Kiss L.

Ajak: Kántor P. – Sütő N., Poncsák L., Kovács Zs., Takács J., Herceg I. (Dobrai Cs.), Kontér D., Murin L., Magyar R., Kovács L., Haga J. (Dolhai L.). Edző: Ragány Csaba.

Újdombrád: Papp J. – Pásztor A., Batta J. (Komlósi L.), Kernács János (Pásztor A.), Csombók Cs., Kernács József, Szőlősi A. (Ignéczi Cs.), Dócs Cs., Balla K., Lakatos Z., Oncsó M. Edző: Balla János.

Gól: Haga J., Pásztor A. (öngól), illetve Csombók Cs. Kiállítva: Pásztor A. (63. perc).

Ragány Csaba: – Megint kétgólos előnybe kerültünk, ami a fociban az egyik legrosszabb eredmény. A koncentráció ilyenkor egy kicsit alábbhagy, de végül Fortuna is segítségünkre volt a végén.

Balla János: – Akaratban fölénk nőtt az ajaki csapat, de a kiállítás után harminc percig kikezdte a háló a hazai csapat hátát. Ezért dicséret illeti a játékosaimat, de a vereség így is fájó.

Fényeslitke–Nyírmada 2–3 (0–2)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Resán.

Fényeslitke: Kovács T. – Nagy Z., Rusznák G. (Kovács L.), Kovács A., Pálinkás T., Nagy M., Halász T., Fodor G., Miskolczi G., Bakó G., Szabó L. Edző: Mártha Ferenc.

Nyírmada: Papp G. – Mátyus Cs., Benkő T., Balogh A., Jurkinya M. (Jónás J.), Bancsi G., Fejes J. (Jónás A.), Szikszai A., Németh G. (Kapin K.), Fodor Cs. (Horváth B.), Németh A. Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Miskolczi G. 2, illetve Bancsi G. 2, Fodor Cs. Ifi: 2–4.

Mártha Ferenc: – Küzdelmes mérkőzésen két ellentétes félidőt láthattunk. A másodikat megnyerve legalább a döntetlenre rászolgáltunk volna.

Szőke István: – Három nulla után elhittük, hogy egy sima mérkőzés lesz, viszont a végét nagyon izgalmassá tettük.

Pap–Nagydobos 9–1 (5–0)

Pap, 150 néző, v.: Paráda.

Pap: Kovács Zs. (Pogácsás D.) – Lesku Cs., Sajtos N. (Sipos J.), Mudri B. (Szabó L.), Kázsmér L., Dobrai G. (Balogh Zs.), Balogh R., Jónás K., Erdei K., Koi J., Dallos L. Edző: Vedres Béla. Nagydobos: Huszti G. – Bíró S., Varga J. (Bajnai M.), Almássy J., Herceg A. (Budaházi T.), Gajda A., Kormos Á. (Mihálku D.), Tolnai T., Magyari D., Antal D., Tóth A. Edző: Sánta Ferenc.

Gól: Dallos L. 3, Koi J. 2, Balogh R., Mudri B., Szabó L., Dobrai G. (11-esből), illetve Tóth A. Ifi: 0–4.

Vedres Béla: – Könnyed játékkal, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. A múlt heti meccsünk után a fiúk nem szálltak el fejben. Gratulálok a csapatnak.

Sánta Ferenc: – Lőttünk egy gólt, és ennyi.

1. Nyírkarász 8 8 – – 59–9 24

2. Nyírmada 8 8 – – 53–8 24

3. Dombrád 8 6 – 2 44–10 18

4. Pátroha 8 6 – 2 39–12 18

5. Záhony 8 6 – 2 27–16 18

6. Pap 8 5 – 3 19–18 15

7. Ajak 8 4 1 3 24–20 13