2015.11.22. 17:31

„Egy hét” a Bahamákon is kevés lenne...

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Alukonstrukt-csoport 15. fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap.

Terem–Gávavencsellő 5–6 (3–1)

Terem, 70 néző, v.: Kocsis Zs.

Terem: Mitraciva E. – Jónás B. (Patai Cs.), Baumgartner A. (Haklik Cs.), Virág G., Ludescher A., Csorvási Gy., Rosu F., Kiss T., Shvarczkopf W., Obis C., Osvath Z. Játékos-edző: Moldovan Marius.

Gávavencsellő: Vattai P. – Pásztor Zs. (Balogh L.), Gégény Z., Szabó B., Biró Cs., Hengsperger A., Koczogh I., Kőpájer J., Balázs K., Árpási D., Fekete Á. Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Gól: Osvath Z. 2, Rosu F. 2, Jónás B., illetve Balázs K. 5, Gégény Zs. Ifi: 10–3.

Képíró Dániel egyesületi elnök: – Ezt már nem hiszem el!

Marcsek Zoltán: – Nagyon nehéz talajon, minden dicséret megilleti a fiúkat! Gratulálok a győzelemhez!

Levelek–Újfehértó 2–1 (2–1)

Levelek, 150 néző, v.: Sándor Cs.

Levelek: Tuza L. – Nagy T., Kiss L., Vodilla D., Hajdu G., Sitku D. (Takács J.), Ruff L., Pekk T., Murguly Cs. (Gebri Gy.), ifj. Majláth S. (Bukta M.), Szatlószki T. (Hegedűs D.). Edző: id. Majláth Sándor.

Újfehértó: Lippa J. – Potyók J., Dénes K., Pallai G., Máté G., Szilágyi Á., Enyedi M., Zámbó D., Tóth Sz. (Kiss Sz.), Fekete L., Osikóczki I. Edző: Urr László.

Gól: ifj. Majláth S. 2,, illetve Osikóczki I. Ifi: 5–1.

Id. Majláth Sándor: – Jó iramú, küzdelmes mérkőzésen sikerült begyűjteni a három pontot. Gratulálok a fiúknak és „Csipáéknak” is. Boldog névnapot a Gergőknek és boldog születésnapot Szatlószki Tibinek!

Urr László: – Ezúttal nem sikerült borsot törni a leveleki barátaim orra alá. Ezzel a teljesítményünkkel a kitűzött célunkat nem értük el, lesz mit kijavítanunk! Így most nem érzem magam olyan jól, mint régen, Magyon. Sajnos nem sikerült örömet "csempészni" hűséges szurkolóink arcára.

GFSE Oros–Nyíribrony 2–2 (1–0)

Örökösföld, 75 néző, v.: Kovács I Z.

GFSE Oros: Sós S. – Fehér J., Winkler A., Szatke Z., Dobránszki Á., Szabó Cs. (Karasz J.), Kovács T. (Kóka S.), Tardi Zs., Czeczeli R. (Tolnai T.), Gyulyás I., Lakatos T. (Bognár R.). Edző: Csire Sándor.

Nyíribrony: Luksa Z. – Király D. (Imre L.), Ujfalusy G., Kriston R., Bárdos A., Ponczók T., Horváth G. (Lakatos S.), Konzili T., Galamb P., Horváth K. (Bagoly I.), Tóth Zs. (Kerekes M.). Edző: Lakatos Zsolt.

Gól: Gulyás I. 2, illetve Kriston R., Galamb P. Ifi: 7–2.

Csire Sándor: – Meg szeretném köszönni mindenkinek az éves munkáját! Hajtottunk, küzdöttünk, egy nullás vezetésnél egy jogos büntetőt nem kaptunk meg. A második félidőben ellenfelünk hibáinkat kihasználva vezetéshez jutott. A csapat nagy akaratának és küzdeni tudásának köszönhető az egyenlítés, és ha kicsit jobban összpontosítunk a kapu előtt, akár nyerhettünk is volna. Gratulálok mindkét csapatnak!

Lakatos Zsolt: – Az első félidőben az Oros akarata érvényesült, szépen játszottak. A második félidőre tértünk magunkhoz, ennek köszönhetően előnyhöz is jutottunk, amit nem tudtunk megtartani. A döntetlen szerintem mindkét csapat számára elfogadható.

Cellspan-Balkány–Kállósemjén 7–0 (5–0)

Balkány, 100 néző, v.: Király A.

Balkány: Jakocska Cs. – Lakatos T. (Kerezsi K.), Hortó A., Szabó P., Göncz B., Dankó G. (Kovács E.), Szitai R. (Hatházi M.), Kondor M. (Csonka Gy.), Potornai M., Kovács B. (Nemes Á.), Bogdanovic I. Edző: Mirgai László.

Kállósemjén: Árpád J. – Nyísztor R. (Hornyák Gy.), Kóth Á., Erdei S., Mészáros Á., Gyulai K. (Nistor R.), Nistor E., Gráf L., Leka A., Bodnár G., Farkas L. (Gyurecska T.). Edző: Lipcsei János.

Gól: Bogdanovic I. 2, Dankó G. 2, Lakatos T., Kovácsi E., Kerezsi K. Ifi: 9–1.

Mirgai László: – Hála istennek veretlenül, őszi elsőként zárjuk ezt a félévet, úgy, hogy komplett csapatot kellett igazolnunk az indulásnál. Ez az eredmény annak köszönhető, hogy nagyszerű közösséget alkottunk így együtt: játékosok, vezetők, szurkolók. El is fáradtunk a végére, de minden percét élveztem, amit ezekkel a fiúkkal tölthettem a pályán, és a pályán kívül.

Lipcsei János: – Gratulálok a Balkánynak!

Nyírpazony–Apagy 1–7 (0–5)

Nyírpazony, 40 néző, v.: Paráda.

Nyírpazony: Tóth Z. – Tóth M., Somogyi F., Ladik S., Tóth G., Szalka N., Paulik Z., Matejkó G., Lukács G., Csökmei I., Mészáros J. Játékos-edző: Márton Péter.

Apagy: Károly G. (Udvari D.) – Hegedüs L., Támba T., Orosz G., Marcsek T. (Korpás Z.), Kozák R., Bakró A. (Varga Z.), Lakatos J., Kiss Z. (Badarász G.), Marics T., Márton I. (Jakab R.). Edző: Szegfű Mihály.

Gól: Paulik Z., illetve Lakatos J. 3, Márton I. 2, Kiss Z., Bakró A. Ifi: 1–8.

Márton Péter: – Egy szorosabb vízilabda eredmény lehetett volna, ha nem csak két-három embernek lett volna kedve játszani. „Egy hét” a Bahamákon is kevés lenne ezt most kipihenni. Jól jön a szünet, elfogytunk, sok dolgunk lesz a télen. Gratulálunk az Apagynak!

Szegfű Mihály: – Csapataink fényes győzelmet aratva, szépen fejezték be a fél szezont.

Encsencs–Nyírvasvári 4–1 (2–0)

Encsencs, 120 néző, v.: Piskóczi.

Encsencs: Sivadó R. – Horánszki L., Lengyel L., Szilágyi G., Nagy A., Kósa R. (Szedlár J.), Balogh D., Küzmös R. (Habinyák M.), Szilágyi Z. (Kerékgyártó G.), Budai J. (Milák A.), Biró Zs. Edző: Szedlár János.

Nyírvasvári: Cionca A. – Kocsis Z., Serbán J. (Pelyák M.), Oprea M., Marian S., Karczub T., Petrás M., Karczub G., Ciocotisan C., Szántó I., Csige I. (Chörmös M.). Edző: Körmös Miklós.

Gól: Szilágyi G. 3 (egyet 11-esből), Balogh D., illetve Csige I. Ifi: 5–0.

Szedlár János: – Sportszerű mérkőzésen rengeteg helyzetet kihagytunk. Ennél lényegesen nagyobb is lehetett volna a különbség, de a három pont a lényeg.

Körmös Miklós: – Sportszerű mérkőzésen az a csapat nyert, mely többet tett a sikerért. De azt, hogy egy játékvezető hogy engedheti meg magának, hogy egy mérkőzést ilyen diszkriminatívan vezessen?! Csak az nem kapott sárgát, aki a lelátón ült. Hab a tortán: a mérkőzés végén azt nyilatkozta, hogy „Románok menjetek haza futballozni!” Szégyellem magam a bírók nevében is.

Rakamaz–Kótaj 2–1 (1–0)

Rakamaz, 250 néző, v.: Tóth M.

Rakamaz: Pintér L. – Csáki V., Deme A., Hokk Á., Orosz T., Orgován Gy. (Suskó Á.), Venczel I. (Takács I.), Gál N., Galambosi G., Cseh K. (Anderka R.), Hornyák M. Edző: Madalina György.

Kótaj: Czenki P. – Sallai M., Kovács L. (Marozsán Zs.), Fekete Á., Szentannai Z., Kovács P., De Monteiro, Hangácsi T., Effoua A., Die A., Ferenczi M. (Szívós Gy.). Edző: Csoma Dezső.

Gól: Gál N. (11-esből). Hornyák M., illetve Die A. (11-esből). Ifi: 9–0.

Madalina György: – Nem szokásom, de most szeretnék köszönetet mondani minden utánpótlás játékosunknak és edzőiknek: nagyon jó munkát végeztek ebben a fél évben! Saját csapatomról pedig: most, hogy vége van, mulatunk egyet.

Csoma Dezső: – Nagyon jó érzés volt újra látni azt a környezetet, ahol hét évet töltöttem el. Gratulálok mindkét csapatnak, jó, kemény férfias mérkőzést játszottak. Külön gratulálok a kótaji játékosoknak, mindent megtettek, hogy eredményesek legyünk. De nem értem, hogy miért kell három borsodi játékvezetőt küldeni, akik erősen belenyúltak a mérkőzésbe...

Napkor–Nagykálló 3–3 (0–2)

Napkor, 70 néző, v.: Soós A.

Napkor: Nagy G. – Karasz L., Sándor L., Gilányi L., Karasz G., Ország Zs., Horváth M., Géczi P., Szabó S., Bacskai A. (Révész L.), Ruszinkó B. (Lingurár E.). Edző: Szűcs György.

Nagykálló: Virágh Cs. – Svelta Z., Bakó V., Csernák I., Kovács T., Fodor T., Málik J., Dán A., Simon I., Hegedűs L. (Tátrai B.), Lakatos Cs. (Erdei L.). Edző: Budaházi László.

Gól: Szabó S. 3. (egyet 11-esből), illetve Dán A., Kovács T., Lakatos Cs. Kiállítva: Simon I. (54. perc). Ifi: 10–0.

Szűcs György: – Sok mindent lehetne mondani a mérkőzésről, de a békesség érdekében inkább nem mondok semmit. Jó pihenést kívánok minden sportbarátnak!

Budaházi László: – Ilyen össze-vissza összeállításban azt mondhatnám, hogy jó az egy pont idegenben. De az első félidő két gólos vezetése után, úgy gondolom több volt ebben a mérkőzésben. A második félidő elején a büntető és a kiállítás megnehezített a dolgunkat, de így is sikerült pontot szereznünk. Jó pihenést minden sportbarátnak a téli szünetre!

1. Balkány 15 14 1 – 61–6 43

2. Rakamaz 15 14 – 1 79–10 42

3. Kótaj 15 11 – 4 46–12 33

4. Apagy 15 8 2 5 39–25 26

5. Levelek 15 8 1 6 32–27 25

6. Újfehértó 15 7 3 5 36–30 24

7. Gávavencsellő 15 7 2 6 32–28 23

8. Encsencs 15 6 – 9 40–45 18