2016.04.05. 18:18

Fucsovics Márton - Hatvannyolc perc jutott neki Nápolyban

Nyíregyháza - Fucsovics Márton kedden lépett pályára az olaszországi ATP-challenger tenisztornán.

Rövidre sikeredett Fucsovics Márton (222. a világranglistán) számára a nápolyi ATP-challengertorna (42 500 eurós összdíjazás, salakos pálya). Egészen pontosan 68 percesre, merthogy a nyíregyházi teniszező alig több mint egy órányi játék után szenvedett vereséget szlovák ellenfelétől, Jozef Kovalíktól (171.).

A mérkőzést utóbbi 6:2, 6:0-ra nyerte, ami azt is jelenti, hogy kettejük párharcából harmadszor is az északi szomszédunkat képviselő, három hete még az Indian Wels-i premiertorna főtábláján szereplő versenyző jutott tovább.