Sport

2016.05.20. 14:17

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi sportközvetítések a hazai televíziókban.

május 20., péntek:

M4 Sport

10.50 és 20.10: Úszás, Európa-bajnokság, London

17.55: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Elefántcsontpart

Sport 1

3.00: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoport, döntő, San Jose Sharks-St. Louis Blues

14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, elődöntő

Sport 2

13.00: Lósport, futam

21.00: Futsal, spanyol bajnokság, negyeddöntő, Movistar Inter-Peniscola RehabMedic

Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1

11.30: Tenisz, Roland Garros, sorsolás

12.00, 17.45 és 19.00: Úszás, Európa-bajnokság, London

13.45: Kerékpár, Giro d Italia, 13. szakasz

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

Eurosport 2

12.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, elődöntő

14.00: Tenisz, Roland Garros

19.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, osztályozó, első mérkőzés, FC Würzburger Kickers-Duisburg

Digisport 1

8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

14.00 Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, elődöntő

Digisport 2

13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

május 21., szombat:

M4 Sport

9.50 és 16.50: Úszás, Európa-bajnokság, London

12.30: Kajak-kenu, világkupa, Duisburg

15.00: Kézilabda, férfi NB I, rájátszás, MOL-Pick Szeged - MVM Veszprém

Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, főcsoportdöntő, 4. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins

14.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, döntő

19.30: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Berlin, Bayern München-Borussia Dortmund

Sport 2

11.00: Lóverseny, Military, Alag

15.00: Jégkorong, vb, elődöntő

18.15: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Crystal Palace-Manchester United

21.00: Futsal, spanyol bajnokság, rájátszás, negyeddöntő

Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

10.00 és 17.45: Úszás, Európa-bajnokság, London

13.00: Kerékpár, Giro d Italia, 14. szakasz

19.30: Lovassport, Global Champions Tour, Madrid

23.00: Kerékpár, Tour of California, 7. szakasz

Eurosport 2

15.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, döntő

17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York City FC-New York Red Bulls

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Houston Dynamo

Digisport 1

0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Arsenal-River Plate

8.10: Autósport, Formula E, Németország, 1. szabadedzés

10.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Red Bull Ring, 1. futam

11.55: Autósport, Formula E, Németország, időmérő edzés

13.35: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Red Bull Ring, 1. futam

14.25: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Red Bull Ring, 2. futam

15.30: Autósport, GT Open, Spa, 1. futam

20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, AC Milan-Juventus

Digisport 2

8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30, 14.10 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

15.55: Autósport, Formula E, Németország, futam

17.00: Autósport, Euroformula Open, Spa, 1. futam

21.55: Autósport, IndyCar, Indianapolis 500, időmérő

Digisport 3

10.25: Autósport, Formula E, Németország, 2. szabadedzés

15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő

május 22., vasárnap:

M4 Sport

12.15 és 16.50: Úszás, Európa-bajnokság, London

15.15: Autósport, DTM

20.00: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-Szolnok

Sport 1

2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoportdöntő, 2. mérkőzés, Toronto Raptors-Cleveand Cavaliers

15.00: Jégkorong, vb, bronzmérkőzés

19.30: Jégkorong, vb, döntő

Sport 2

18.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Manchester, Anglia-Törökország

Sport M

12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

9.45: Úszás, Európa-bajnokság, London

11.00 és 17.45: Tenisz, GS-torna, Roland Garros

14.30: Kerékpár, Giro d Italia, 15. szakasz

22.00: Kerékpár, Tour of California, 8. szakasz

Eurosport 2

11.00: Tenisz, GS-torna, Roland Garros

Digisport 1

10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, futam

13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, futam

18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Rabat

21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, Barcelona-Sevilla

Digisport 2

13.25: Autósport, Euroformula Open, Spa, 2. futam

17.10: Kézilabda, Bundesliga, Melsungen-Kiel

18.55. Küzdősport, gála

21.55: Autósport, IndyCar, Indianapolis 500, kvalifikáció, 2. nap

Digisport 3

9.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Red Bull Ring, 2. futam

11.15: Autósport, F3 Európa-bajnokság, 3. futam

14.25: Autósport, GT Open, Spa, 2. futam

17.25: Kézilabda, Bundesliga, Wetzlar - Rhein-Neckar Löwen

21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Martin-Godoy Cruz

23.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Justicia

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!