2016.06.05. 20:19

"Sikerült véghez vinnünk azt a bravúrt, hogy rendes kapura lövés nélkül lehoztunk egy meccset"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Homa Sport megyei I. osztály 30. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Szakoly–Nagyecsed 0–2 (0–1)

Szakoly, 200 néző, v.: Kocsis Zs.

Szakoly: Szobonya G. – Majoros Á. (Kiss T.), Módis D., Csomány Ö., Babják Cs., Hokk B., Buka B, Sándor D., Szathmári S. (Baumgartner Á.), Madzin I., Bodai K. (Kerekes A.). Edző: Hokk Béla.

Nagyecsed: Makó R. – Homann R., Zámbó K. (Ádámszki R.), Puskás D., Somlyai G., Ladányi D., Ascsillán L., Czifrák R., Marinas, Vámosi Cs., Bodogán Z. (Bulyáki K.). Játékos-edző: Ádámszki Róbert.

Szép időben megérdemelt vendégsiker.

Gól: Vámosi Cs., Bulyáki K. Kiállítva: Szobonya G. (27. perc). Ifi: 1–9.

Hokk Béla: – Először is gratulálok az Ecsednek az ezüstéremhez. Szeretném megköszönni mindazok támogatását, akik segítették a munkámat. Itt a búcsú ideje, ennyi volt, köszönöm!

Ádámszki Róbert: – Az utolsó meccsen is odatette magát a csapat, gratulálok a megérdemelt győzelemhez. Jó szabadságot mindenkinek! A súlyos sérülést szenvedett Bodogán Zoltánnak mielőbbi gyógyulást kíván az egész csapat!

Sényő-Carnifex–Tiszavasvári 3–0 (3–0)

Sényő, 200 néző, v.: Tomori P.

Sényő: Kerekréti G. – Fiumei V., Klepács K., Oláh D., Szűcs F. (Bernáth M.), Farkas M., Kléninger L., Horváth N. (Kovács I.), Haburcsák B. (Timák Cs.), Orosz M. (Ruska T.), Toldi A. Edző: Ember Roland.

Tiszavasvári: Polgári L. – Lakatos I., Kántor Zs., Esze B., Szolyka T., Lakatos B., Szikszai Sz. (Szabó M.), Bakos T., Bodnár A. (Bolega S.), Szolyka G., Szabó M. (Nagy I.). Edző: Kiss Gábor.

Ennyivel jobb volt a hazai csapat.

Gól: Kléninger L. 2, Haburcsák B. Ifi: 6–1.

Ember Roland: – Az első félidőben szép gólokat szereztünk és eldöntöttük a mérkőzést. A szünet után pedig tudat alatt már készültünk a szerdai kupadöntőre. Gratulálok a csapatnak a harmadik helyhez és köszönjük mindazoknak, akik bármit is hozzátettek ehhez a szerepléshez.

Kiss Gábor: – Reális képet kaptunk arról, hogy miért küzd egy csapat a dobogóért, a másik pedig azért, hogy az első tízben maradjon. A mérkőzésen a döntetlen megszerzésére sem volt esélyünk, a második félidőben csupán azért tudtunk passzolni néhányat, mert az ellenfél csak annyit játszott, amennyi éppen szükséges volt.

Szatmár Unió FC–Gyulaháza 3–1 (1–0)

Fehérgyarmat, 200 néző, v.: Kosztyu J.

Szatmár Unió: Juhász S. (Pankotai E.) – Bakó G. (Kanyó Sz.), Ráti K., Bodó R., Rigó A., Bátyi L., Csáki R., Balogh Á., Veress L., Osváth S., Borsi D. (Szilágyi D.). Edző: Siti Ferenc.

Gyulaháza: Bandor F. – Gáti S. (Kun Á.), Lévai Cs., Deák Z., Kállai Á. (Molnár T.), Deák B. (Kapin M.), Tóth D., Tóth G., Bagi T., Farkas G., Éles I. Játékos-edző: Deák Béla.

Az Uniónál a szezon előtt az a volt a cél, hogy végre ne egy „szakadék szélén táncolós” bajnoki évad következzen. A jól sikerült ősz után egy bizonyos szinten érthetően gyengébb tavasz következett, de a biztos bennmaradást teljesítette a fiatal csapat. Amiben bízni lehet, hogy a jövőben többször lesz csapat „undok győztes”, mint végtelenül szimpatikus vesztes.

Gól: Osváth S., Deák Z. (öngól), Borsi D., illetve Tóth D. Ifi: 6–1. (Tudósító: Papp Attila)

Siti Ferenc: – Hosszú, fárasztó volt a szezon. Voltak jó és rossz pillanatok, de meg kell köszönnöm a csapat éves teljesítményét, a szurkolók odaadó buzdítását, és a támogatóink, külön kiemelve az önkormányzat segítségét,.

Bardi Béla egyesületi elnök: – Az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk, két kapufát rúgtunk, kihagytuk a kihagyhatatlant, majd kaptunk két buta gólt és így elintéztük magunkat.

Ibrány–Mándok 2–0 (1–0)

Ibrány, 600 néző, v.: Valu.

Ibrány: Tóth N. (Molnár Cs.) – Balogh Gy., Dajka L., Bodó G., Csáki J. (Vinicius), Gergely B., Varga A., Kiss T. (Somogyi T.), Torma T. (Orosz D.), Szabó R., Lukács B. (Szabó M.). Edző: Gerliczki Máté.

Mándok: Oláh D. – Pécsi V., Hidi N., Bárány T., Szabó T., Tudja D., Galambos L., Ráduly R., Matócsi A., Révész Z., Varga D. Edző: Matyi András.

Az ibrányi egyesület teljesítette ígéretét: megnyerte a bajnokságot. Aki nem hiszi, nem éri el!

Gól: Tóth N. (11-esből), Vinicius. Ifi: 13–0.

Gerliczki Máté: – A bajnoki cím ünneplését beárnyékolja Torma Tomi sérülése, mielőbbi gyógyulást kívánunk neki! Köszönjük szurkolóink egész éves biztatását, az osztályozón mindent megteszünk Ibrányért és saját magunkért is, hiszen egy célunk van, mégpedig az, hogy NB III-as csapatunk legyen!

Matyi András: – Először is gratulálok az Ibránynak a bajnok cím megszerzéséhez. Ugyanakkor maximálisan elégedett vagyok azzal a tizenegy játékossal, aki pályára lépett. Köszönöm a bizalmat ifjabb Pekó Lászlónak és mándoki vezetőségnek.

Tuzsér–Nyírgyulaj 1–2 (1–0)

Tuzsér, 250 néző, v.: Csáki L.

Tuzsér: Szűcs L. – Tott R., Dancs B., Dallos L., Iván A., Nagy K., Hriskevics., Szaffián Sz., Dolhai T., Setét R. (Gergely I.), Bagoly Z. (Zán P.). Játékos-edző: Dancs Béla.

Nyírgyulaj: Opre R. – Tóth B., Lovas N., Siska G. (Berecz Zs.), Vass I., Gózner K. (Erdei Z.), Kovács I., Varga D., Nagy T. (Nagy I.), Pálvölgyi B. (Czerula Zs.), Oxi R. (Fekete G.). Edző: Lukács Tibor.

A kihagyott hazai tizenegyes döntőnek bizonyult, majd az emberelőnnyel sem tudott mit kezdeni a Tuzsér.

Gól: Hriskevics, illetve Berecz Zs., Pálvölgyi B. Ifi: 1–3. Kiállítva: Tóth B. (63 perc). (Tudósító: Lakatos Tibor)

Dancs Béla: – Ez a mérkőzés hűen tükrözte a teljes szezont. Megjártuk a mennyet és poklot is, ennek ellenére köszönöm a csapat egész éves munkáját és a vezetőségnek azt, hogy korrekt feltételeket biztosított számunkra.

Lukács Tibor: – A mérkőzés képe alapján megérdemelt győzelmet arattunk, még úgy is, hogy csaknem harminc percet emberhátrányban játszottunk. Sok sikert kívánok Csáki sporinak a civil élethez!

Mátészalkai MTK–Tiszakanyár 1–2 (0–1)

Mátészalka, 150 néző, v.: Takács Á.

Mátészalka: Vakarcs I. – Drabik M., Robas, Stef, Magyari M., Szántó Z. (Lyáh A.), Sarkadi G., Botos A., Soltész B. (Botos D.), Dascal, Petrohai M. (Batizi-Pócsi N.). Edző: Siska Attila.

Tiszakanyár: Szabolcsi M. (Kanyári G.) – Kovács I., Jeddi B., Pócsi B., ifj. Koskovits Gy., Sinka D. (Kiss P.), Terjék Z., Gégény M., Pap M., Szathmári D. (Kató I.), Mátrai N. (Illés A.). Edző: Koskovits György.

Szégyen és gyalázat! Ez a közönség kiszolgálása, sokkal inkább arcul csapása volt.

Gól: Dascal (11-esből) illetve Szathmári D. 2. (Tudósító: Plesu Ádám)

Siska Attila: – Sikerült véghez vinnünk azt a bravúrt, hogy „rendes” kapura lövés nélkül lehoztunk egy meccset.

Koskovits György: – Úgy gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk. Ma okosan és lendületesen fociztunk.

Baktalórántháza–Nagyhalász 3–2 (1–1)

Baktalórántháza, 200 néző, v.: Tóth J.

Baktalórántháza: Tóth K. – Balogh G., Sitku Á. (Szabó R.), Csordás G., Kántor F., Lakatos I., Kozma J., Miskolczi L., Murguly Cs. (Marics I.), Marics G., Rakóczi Zs. (Bökönyi L.).Játékos-edző: Illés László.

Nagyhalász: Gagyi S. – Szőlősi L. (Ludánszki I.), Böszörményi D., Bognár A., Simon D., Gyügyei Z., Bene L., Kerti L., Fábri Z., Gömze A. (Fábri D.), Barzó G. (Bartha Z.). Edző: Opre Mihály.

A nagy melegben változatos mérkőzésen nyertek a hazaiak.

Gól: Marics G. (11-esből), Murguly Cs., Csordás G., illetve Gömze A., Kerti L. Ifi: 3–4.

Illés László: – Kicsit színvonalasabb meccset vártam, ettől függetlenül gratulálok csapatomnak a győzelemhez. A sikert a legszenvedélyesebb szurkolónknak, Csillának ajánljuk, mielőbbi felépülése érdekében.

Opre Mihály: – Döntetlenszagú mérkőzésen ismét a 92. percben kapott góllal maradtunk alul. Ilyen a futball!

Szabadnapos: Kemecse