2016.08.28. 21:07

"A közönség biztos jól szórakozott, de a két edző szerintem tíz évet öregedett"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Alukonstrukt-csoport 3. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Tiszadob–Levelek 1–8 (1–3)

Tiszadob, 110 néző, v.: Nagy F.

Tiszadob: Kolcsár Sz. – Újszászi I., Kovács J. (Juhász T.), Kiss N., Jónás Gy., Tóth N., Kiss Cs. (Szopkó P.), Jónás V. (Horváth J.), Marczis R., Tóth R. (Domoszlai L.), Lakatos K. (Tálas A.). Edző: Jancsó László.

Levelek: Varga Gy. – Pásztor J., Hatházi M., Gebri Gy., Nagy T. (Papp G.), Hajdu G., Ruff L., Kovács B., Berta M., Kiss Z., Bukta M. (Sitku D.). Edző: Majláth Sándor.

Gól: Tóth N., illetve Gebri Gy. 3 (egyet 11-esbőL), Kovács B. 2, Berta M. 2, Ruff L. Ifi: 1–4.

Jancsó László: – Harminc perc remek játék után negyedóra alatt sikerült elveszítenünk egy olyan mérkőzést, amelyben benne volt a pontszerzés lehetősége is. Gratulálunk a Leveleknek, mi pedig dolgozunk tovább az első sikerünkért.

Majláth Sándor: – Nagyon sportszerű csapat ellen találkoztunk, minden elismerésem az övék, hogy ilyen szörnyű pályán kell hétről hétre futballozniuk és helytállniuk.

Újfehértó–Kótaj 1–2 (0–1)

Újfehértó, 250 néző, v.: Lövei.

Újfehértó: Lippa J. – Bárány L., Pallai G., Karaffa I., Dénes K., Petics Gy., Potyók J. (Máté G.), Szigeti V. (Kiss T.), Kántor T., Osikóczki I., Szilágyi Á. (Tóth Sz.). Játékos-edző: Kiss Tamás.

Kótaj: Czenki P. – Takács I., Guszti L., Aristide, Hangácsi T., Kovács P., Ferenczi F., Bressa, Markovics D. (Fekete B.), Ferenczi M. (Rácz R.), Effoua (Fekete Á.). Edző: Seregi Mihály.

Gól: Kiss T., illetve Aristide 2 (egyet 11-esből). Kiállítva: Bressa (82. perc). Ifi: 7–0-ás állásnál félbeszakadt.

Kiss Tamás: – Gratulálok a Kótajnak.

Seregi Mihály: – Ezen a mérkőzésen megmutatta a csapat, hogy van tartása, még akkor is, ha nem játszottunk túl jól. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez, de megjegyzem, vannak játékosaim, akik nehezen tudnak futballozni olyan tudat mellett, hogy rasszista megnyilvánulásokkal szembesülnek és még sorolhatnám... Ettől függetlenül sok sikert kívánok a pályán férfiasan focizó Újfehértónak!

Nagykálló–Kemecse 4–4 (3–1)

Nagykálló, 200 néző, v.: Homonnai.

Nagykálló: Pekk J. – Göncz B., Erdei S., Bencs Á., Szenes I. (Rubóczki J.), Mészáros M., Málik J., Matejkó G., Ungi L., Zakor J. (Borsi J.), Plajos Z. (Cipf D.). Edző: Pók Csaba.

Kemecse: Virágh Cs. – Karkusz A. (Csatári Á.), Babják Cs., Soós G., Bárány T., Sándor L., Hokk B. (Dócs N.), Lukács G. (Winkler A.), Pap M. (Bárdos A.), Kovács M. (Márton P.), Madzin I. Edző: Borza László.

Gól: Göncz B., Plajos Z., Ungi L., Rubóczki J., illetve Madzin I. 3, Lukács G. Ifi: 0–3.

Pók Csaba: – A közönség biztos jól szórakozott, de a két edző szerintem tíz évet öregedett.

Borza László: – Katasztrofális első tizenöt perc után 3–0-ról sikerült felállnunk, a 84. percben berúgtuk még a negyediket, ez a csapat erejét mutatja. Ugyanakkor a 90. percben „sikerült” megismételni az első negyedórában nyújtott koncentrációnkat...

[poll id="1164"]

Terem–Kállósemjén 0–3 (0–0)

Terem, 100 néző, v.: Piskóczi.

Terem: Sarkadi Zs. – Csoba L., Fábián P., Gaginas, Marincas, Virág T., Obis, Moldován, Jónás B. (Kondor E.), Baráth J., Horváth K. Játékos-edző: Fábián Péter.

Kállósemjén: Árpád J. – Marozsán Zs., Nistor, Mészáros Á., Kóth Á., Gráf L. (Leke A.), Szitai R. (Papp J.), Hamza T., Csonka Gy. (Nyisztor R.), Mocsár Cs., Marozsán Zs. Edző: Lipcsei János.

Gól: Mocsár Cs. 2, Nyisztor R. Kiállítva: Gaginas (70. perc). Ifi: 11–3.

Képíró Dániel egyesületi elnök: – Botrányos játékvezetés. A kiállítás megpecsételte sorsunkat.

Lipcsei János: – Nagyon jó mérkőzésen jó csapatot ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk le. Gratulálok minden játékosomnak és megyünk tovább.

Geszteréd–Nyíribrony 7–3 (2–3)

Geszteréd, 100 néző, v.: Darányi.

Geszteréd: Papp D. – Horváth L. (Papp R.), Géczi P., Görög T., Gégény Z. (Papp T.), Vass G., Mikó I., Ugari Cs., Kiss L. (Jávor N.), Marcondes, Vass D. (Gilányi M.). Edző: Horváth János.

Nyíribrony: Mencsik I. – Kosztik D. (Juhász M.), Konzili T. (Bagoly I.), Ujfalussy G., Király D. (Tóth Zs.), Szabó B., Lakatos P., Bodnár G. (Horváth G.), Galamb P., Nagy J., Kriston R. (Imre L.). Edző: Lakatos Zsolt.

Gól: Ugrai Cs. 4, Kiss L., Vass D., Görög T., illetve Bodnár G, Lakatos P., Galamb P. (11-esből). Ifi: 4–4.

Horváth János: – Elsősorban gratulálok a csapatnak, köszönöm a fiúk hozzáállását. Megéri ennyit dolgozni.

Lakatos Zsolt: – Jól szórakozott a közönség, én nem annyira. Annak a csapatnak, amely háromgólos hátrányból fordítani tud, csak gratulálni lehet.

Nyírlugos–Rohod 3–3 (3–0)

Nyírlugos, 100 néző, v.: Lippa.

Nyírlugos: Papp T. – Illés G. (Hlács A.), Sinka L., Illés Á., Horváth J., Dankó Cs., Balogh L., Holló Zs., Sinka M., Petrás M. (Wukovics S.), Fekete Cs. Edző: ifj. Kavakecz Béla.

Rohod: Körmös M. – Baráti G., Zsigmond G. (Doboveczki I.), Ladányi D., Nagy I., Tóth A., Sivadó P., Kósa S. (Dobronyi G.), Bencze M., Sivadó L. (Tóth F.), Kézi B. Edző: Dolhai Tibor.

Gól: Holló Zs. 2, Sinka M., illetve Tóth A., Sivadó L., Bencze M. Ifi: 3–4.

Ifj. Kavalecz Béla: – Az első félidőben már azt hittük, hogy megvan a mérkőzés. A széken hátradőlve vártuk a másodikat, a végén pedig mi örülhettünk az egy pontnak.

Dolhai Tibor: – Az első félidőben szégyenteljes produkciót nyújtottunk, a másodikban szégyenünkben kiegyenlítettük.

Gávavencsellő–Ramocsaháza 9–2 (5–1)

Gávavencsellő, 100 néző, v.: Éva I.

Gávavencsellő: Simkó M. – Hengsperger András, Karasz L., Bodnár S., Tolnai T., Kovács T. (Pásztor Zs.), Kőpájer J. (Bíró Cs.), Brondics P., Koczogh I. (Molnár Zs.), Hengsperger Attila, Marcsek Z. (Balogh R.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Ramocsaháza: Nagy G. – Lakatos M., Asztalos J., Csorba Sz., Nagy Sz., Ladányi S., Szegedi Z. (Salánki I.), Rácz J., Bajcsi M., Hajdu G., Káté I. Edző: Ragányi Mihály.

Gól: Brondics P. 4 (egyet 11-esből), Hengsperger Attila 2, Koczogh I., Balogh R., Bodnár S., illetve Hajdu G., Káté I. Kiállítva: Brondics P. (86. perc). Ifi: 3–2.

Marcsek Zoltán: – Gratulálok csapatomnak a magabiztos győzelemhez. Köszönjük szurkolóink lelkes bíztatást.

Ragányi Mihály: – Amíg mi mindkét félidőben csak az utolsó tizenöt percben akarunk focizni, addig sajnos ezek az eredmények fognak születni.

Encsencs–Apagy 2–3 (0–2)

Encsencs, 160 néző, v.: Szőnyi.

Encsencs: Sivadó R. – Horánszki L., Lengyel L., Szilágyi G., Varjasi K., Balogh D. (Budai J.), Szilágyi Z., Bíró L. (Habinyák M.), Konyha Cs., Bíró Zs., Kónya M. Edző: Szedlár János.

Apagy: Károly G. – Hegedüs L., Marics T., Támba T., Simicsku R., Lakatos J., Marcsek T. (Svelta Z.), Bakró A. (Badarász G.), Orosz G., Németh A. (Kozák R.), Márton I. (Szalka N.). Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Kónya M. 2, illetve Orosz G., Márton I., Németh A. Ifi: 3–1.

Szedlár János: – Ebből az apagyi csapatból a játékvezető bajnokot tud csinálni. Ennyi tévedést nem lehet véletlenül elkövetni, és ha még a szerencse is a vendégek mögé pártól, akkor végképp nincs mit tenni. Ez a mai nap tönkre tette a felkészülésbe vetett hitemet.

Németh Attila: – Taktikus, fegyelmezett játékkal az eggyel több gólt rúgó csapat nyert. Gratulálok a fiúknak!

1. Apagy 3 3 – – 14–4 9

2. Kállósemjén 3 3 – – 10–1 9

3. Levelek 3 2 1 – 13–3 7

4. Kótaj 3 2 1 – 9–3 7

5. Gávavencsellő 3 2 – 1 16–6 6

6. Encsencs 3 2 – 1 13–3 6

7. Kemecse 3 1 2 – 8–7 5

8. Nyírlugos 3 1 1 1 9–5 4