2016.11.12. 16:12

"A labdabirtoklásban ma sem jeleskedtünk, de ez már tőlünk megszokott"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 14. fordulóban négy mérkőzést játszottak szombaton.

Vásárosnamény–Sényő-Carnifex 5–6 (2–3)

Vásárosnamény, 150 néző, v.: Papp F.

Vásárosnamény: Vass S. – Lizák B., Danku J., Mándi L., Balázs G., Szabó J., Illés P., Bicskó G. (Sebestyén G.), Bancsi G., Balogh T., Peregrin R. (Horváth M.). Edző: Tivadar András.

Sényő: Szabó Z. – Klepács K., Oláh D., Fiumei V. (Dankó Zs.), Gégény I., Phrakonkham, Makai I. (Potornai M.), Orosz M., Haburcsák B. (Kléninger L.), Toldi A. (Kovács I.), Ruska T. Edző: Ember Roland.

A játékra szinte alkalmazkodó talajhoz a Sényő alkalmazkodott jobban, kiváltképp a két félidő elején.

Gól: Bicskó G. 2 (egyet 11-esből), Mándi L. 2, Danku J., illetve Ruska T. 2, Phrakonkham, Toldi A., Haburcsák B., Makai I. Ifi: 3–1.

Filep Sándor egyesületi elnök: – A gladiátorok küzdelméből a vendégcsapat került ki győztesen. Két gólra voltunk a meglepetéstől, de valljuk, be erre ma esélyünk sem volt.

Ember Roland: – A naményiak által ajándékozott pontok száma maradt huszonkilenc, mert mi ezért a háromért kőkeményen megdolgoztunk. A játékra alkalmatlan pályán azt gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a srácoknak a hozzáállásához, és az eredményhez is.

Baktalórántháza–Fehérgyarmat 1–4 (1–0)

Baktalórántháza, 250 néző, v.: Takács Ákos.

Baktalórántháza: Marics I. – Csordás G. (Molnár L.), Lakatos I., Kántor F., Pálfi I. (Szabó R.), Sitku Á., Rakóczi Zs., Murguly Cs., Miskolczi L., Ráti G., Marics G. Játékos-edző: Illés László.

Fehérgyarmat: Ovszijenko – Pankotai I., Szatke M., Popovics N., Bátyi L., Imre Zs., Csáki R. (Petrohai M.), Istrate, Balogh Á., Osváth S. (Rigó A.), Baglyos L. (Csatári Z.). Edző: Siti Ferenc.

A hazaiak jól kezdtek, de kihagytak kihagytak néhánmy ziccert, a folytatásban a gyenge játékvezetés mellett kockáztattak és rosszul jöttek ki belőle.

Gól: Sitku Á., illetve Petrohai M. 2 (egyet 11-esből), Szatke M., Csáki R. (11-esből). Kiállítva: Rakóczi Zs. (45. perc), Ráti G. (72. perc), Lakatos I. (76. perc), illetve Istrate (45. perc). Ifi: 5–3.

Illés László: – Egy nullánál több meccslabdánk volt, amelyeket elhibáztunk, majd a pelyhes állú játékvezető ítéleteivel – véleményem szerint – szándékosan sújtott bennünket, két jogtalan kiállítással egy jogtalan tizenegyessel. A Fehérgyarmatnak gratulálok, meg tudta lovagolni a számára adódott lehetőséget.

Siti Ferenc: – Véleményem szerint a játékban nem volt benne ennyi piros lap, a különbséget is kicsit túlzónak érzem, mindemellett, amikor már kettős emberelőnyben játszottunk, az már nagyon egyoldalú történet volt. Összességében győzelmünk jogossághoz nem férhet kétség.

Nagyecsed–Cellspan-Balkány 2–5 (0–2)

Nagyecsed, 150 néző, v.: Homonai P.

Nagyecsed: Makó R. – Dobos Z., Puskás D., Homann R., Pócsi B., Czifrák R. (Sarkadi G.), Ascsillán L., Nyíregyházi G. (Bulyáki K.), Bulyáki A., Somlyai G., Marinas. Játékos-edző: Ádámszki Róbert.

Balkány: Oláh D. – Lakatos T., Lippai T., Kondor M., Hortó A., Somogyi M. (Iván Zs.), Jakab R. (Szabó P.), Ohár R. (Szilágyi K.), Szabó M. (Simon Sz.), Kállai G., Bogdanovics. Edző: Mirgai László.

A mély talajú pályához jobban alkalmazkodó csapat nyert.

Gól: Puskás D., Marinas, illetve Ohár R. 2, Somogyi M., Bogdanovics, Szabó M. Ifi: elhalasztották.

Ádámszki Róbert: – Gratulálok a Balkány teljesen megérdemelt győzelméhez. Ellenfelünk szinte minden helyzetét kihasználta, miközben nekünk nem sikerült szinte semmi.

Mirgai László: – Fantasztikus játékosaim vannak, ezt nem csak azért mondom, mert ez a rangadót megnyertük, sokkal inkább azért, mivel az egész éves teljesítményük parádés! Ugyanakkor meg kell dicsérjem az Ecsedet is, amely null négynél sem adta fel. Ezt a győzelmet főszurkolónk, Kondor Józsefnek ajánlja a csapat. A játékvezetői hármas kifogástalanul teljesített.

Tuzsér–Mándok 1–1 (0–1)

Tuzsér, 250 néző, v.: Pethő P.

Tuzsér: Zán K. – Bagoly Z., Tott R. (Veress L.), Dolhai M., Hriskevics, Soós T., Setét R., Iván A., Szaffián Sz. (Zán P.), Dallos L., Nagy K. Edző: Dancs Béla.

Mándok: Pécsi V. – Hegedűs T., Illés A., Balogh Gy., Csáki P., Mátrai N. (Győri J.), Szabó T., Hidi N., Varga D., Angyal Á., Galambos L. Edző: Dancs Attila.

Igazi szomszédvári rangadó volt, óriási küzdelemmel és két ellentétes félidővel. A hazai csapat dolgozott ki több lehetőséget, a két kapufa és a helyzetek alapján közelebb állt a győzelemhez.

Gól: Hriskevics, illetve Galambos L. Ifi: 7–1. (Tudósító: Lakatos Tibor)

Dancs Béla: – Ajándékoztunk a Mándoknak egy pontot. A legnagyobb probléma az, hogy a játékvezetők Tuzséron páholyban érzik magukat...

Dancs Attila: – A labdabirtoklásban ma sem jeleskedtünk, de ez már tőlünk megszokott. A vezetést most is megszereztük, mint az elmúlt meccseken, ezúttal viszont nem bírtuk ki a nagy nyomást. Sok sikert kívánok a Tuzsérnak.