2016.11.06. 16:19

"A szakadék szélén állunk és léptünk egyet előre"

Nagydobos, Nábrád - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 13. fordulójában egy mérkőzést rendeztek vasárnap.

Nagydobos–Nábrád 1–3 (0–1)

Nagydobos, 50 néző, v.: Resán G.

Nagydobos: Bíró G. – Mudri B., Bíró J., Milák J., Magyar D., Somfalvi P., Dobrai G., Szabó P. (Makszim G.), Bajnai M. (Almási J.), Onder G., Szatlószki T. Edző: Bulyáki Zoltán.

Nábrád: Pásztor A. – Kondor G., Szabó T., Mercz J., Balogh Gy., Tejfel D., Pásztor L., Fejes A. (Takács D.), Mercz L., Jakab T., Pásztor Z. Edző: Végh András.

Gól: Onder G., ileltve Pásztor Z. 2 (egyet 11-esből), Jakab T. Kiállítva: Bíró J. (73. perc), Mudri B. (81. perc). Ifi: 4–2.

Bulyáki Zoltán: – A szakadék szélén állunk és léptünk előre egyet... Egyes embereknek el kell gondolkozni, hogy akarják-e ezt tovább csinálni?

Végh András: – A meccs előtt azt mondtam a fiúknak, hogy a múlt heti győzelmünknek akkor lesz értelme, ha ezt a mai meccset is behúzzuk és ezt megvalósították.

16. Nagydobos 13 2 1 10 27–58 7

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 13. fordulójában hét meccset rendeztek szombaton.