2016.11.13. 16:59

"Az elején szédelegtünk, mint Rogán Tóni Nyírtasson"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 14. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

Záhony–Kék 2–4 (1–1)

Záhony, 80 néző, v.: Rajzinger I.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Kiss T., Nagy G. (Makula Zs.), Huzdik P., Sére L., Kovács I., Semegi T., Fekete L., Sárközi D., Jaczina L. Edző: Berecz Csaba.

Kék: Himmer A. – Lábas P., Kamarás J., Gáspár S., Veress Á., Kerekes M., Horváth A., Ignácz G., Kantár J., Szurcsik Z., Szuromi L. (Arnaud). Edző: Fabók István.

Gól: Sére L., Fekete L., illetve Kantár J. 3, Szurcsik Z. Ifi: 3–0.

Berecz Csaba: – Kétszeri vezetésünk után bohózatba illő gólokat kaptunk. A második félidőben kiütközött csapatomon a dekoncentráltság.

Fabók István: – Tudtuk hogy nem lesz könnyű, nem is volt az. Az elején szédelegtünk mint Rogán Tóni Nyírtasson, de a félidőben megbeszéltük hogy minden helyzetben lőni fogunk. Mindegy hogy mellé megy, csak gól legyen belőle.

Ladányi TC–Tiszaszentmárton 1–1 (1–0)

Mezőladány, 100 néző, v.: Fehér Á.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Árva B., Vantyuch B., Czap G., Demeter L., Demeter A. (Kun B.), Kovács Cs., Kállai Á., Kovács D., Bálint K. Edző: Sajtos András.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Iván S., Farkas T., Jónás Krisztián, Iván V., Ésik M., Jónás A. (Balogh K.), Balogh R., Bulitka L., Koszta Z., Boda R. Edző: Golyán Gergő.

Gól: Kállai Á., illetve Boda R. Ifi: 1–2.

Sajtos András: – A játék képe alapján, és a második félidőben nyújtott teljesítményünk alapján ellenfelünk rászolgált az egy pontra. Véleményem szerint a vendégek egyenlítő góljánál a labda teljesen terjedelmével nem haladt át a gólvonalon.

Golyán Gergő: – A gyors hazai gól kicsit megfogta a csapatom, viszont a második félidő alapján a döntetlen reális. Gratulálok a fiúknak, és az ificsapatunk idegenbeli győzelméhez.

Ajak–Nyírkarász 1–0 (1–0)

Ajak, 80 néző, v.: Híres T.

Ajak: Kovács T. – Markos J., Takács J., Iski T., Molnár B., Kovács A., Magyar P. (Haga J.), Virtás D., Folytán Z., Sütő N., Kovács L. (Iski D.). Edző: Csoma Dezső.

Nyírkarász: Borkó J. – Rákóczi L., Jávor P., Csuka Gy., Liptai A., Horváth G., Tóth T., Varga J., Kovács L., Bandor J., Király J. Edző: Dudás Zoltán.

Gól: Bandor J. (öngól). Kiállítva: Haga J. (75. perc). Ifi: 0–1.

Csoma Dezső: – Korrekt játékvezetés mellett, a csapatom nagyon fegyelmezetten játszott a teljes mérkőzés során. Sikerült egy nagyon jól játszó, szervezett ellenfelet legyőznünk. További sok sikert kívánunk Nyírkarásznak!

Dudás Zoltán: – A múlt heti tűznek a szikráját sem láttam a csapaton. Több játékosom mélyen tudása alatt játszott, és sajnos végül egy öngóllal kikaptunk. Gratulálok az ajaki csapatnak.

Nyírmada–Demecser 4–1 (1–1)

Nyírmada, 50 néző, v.: Valu.

Nyírmada: Papp G. – Dancs I. (Csonka L.), Benkő T., Balogh A. (Barkasz Gy.), Jurkinya M. (Kiss G.), Mátyus Cs., Lakatos L., Szikszai A., Danku A., Kozma A. (Jónás A.), Járomcsák G. (Horváth J.). Játékos-edző: Szőke István.

Demecser: Fintor S. – Hudák N., Kiss M., Kantár K. (Kriser Sz.), Csáki L., Molnár A. (Gombkötő S.), Csáki A. (Minyin), Erőss P., Dankó G., Kocsis Z. (Bacskai A.), Illés J. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Danku A. 2, Szikszai A., Lakatos L., illetve Illés J. Kiállítva: Dankó G. (65. perc), Csáki L. (78. perc). Ifi: 2–1.

Szőke István: – Barátságtalan, rossz időben, helyenként durva összecsapásokkal tarkított mérkőzésen, hátrányból sikerült fordítanunk. Úgy gondolom, hogy megérdemelten szereztük meg idei utolsó hazai meccsünkön a három pontot. Gratulálok az ificsapatunknak is.

Gombkötő Sándor: – Az első félidőben egy nullás vezetésünknél el kellett volna döntenünk a mérkőzést. A másodikban megszórtak bennünket így is, meg úgy is...

[poll id="1167"]

Fényeslitke–Tiszakanyár 3–4 (2–2)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Resán G.

Fényeslitke: Márta J. – Bakó G., Kázsmér L. (Halász T.), Nagy M., Miskolczi Á., Pólyán I. (Sáreczki G.), Lupcsa Cs., Sárkány G., Fodor G., Kovács A. (Balogh K.), Nagy B. Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Illés T. (Nagy Á.), Molnár P. (Molnár Zs.), Csáki R., Nagy R., Jánvári D. (Maklári Á.), Rézinger B. (Dobrai D.), Balla J., Vicickó L., Tóth N., Ablonczy D. Játékos-edző: Csáki Róbert.

Gól: Nagy B. 2, Sáreczki F., illetve Vicickó L., Ablonczy D., Maklári Á., Csáki R. Ifi: 1–3.

Mártha Ferenc, vezetőségi tag: – Háromszori vezetésünk mellett szerintem a döntetlen reálisabb eredmény lett volna. Szeretném megköszönni szurkolóink egész éves kitartó támogatását, és további sok sikert kívánok Tiszakanyárnak.

Csáki Róbert: – Hatalmas hibáinkból az ellenfél háromszor szerzett vezetést, melyet nagy akaratunknak köszönhetően sikerült kiegyenlíteni, majd az eredményt a mérkőzés hajrájában a magunk javára fordítanunk. Köszönjük szurkolóink lelkes bíztatását, és a korrekt játékvezetést.

Őr–Pátroha 3–3 (1–1)

Őr, 30 néző, v.: Szikora L.

Őr: Oláh M. – Sipos J., Benkő J. (Paragh K.), Varga J., Márton T. (Anda G.), Soltész B., Kerekes M. (Deme B.), Soltész Á., Szabó V., Paragh M. (Tisza Á.), Bégány Zs. (Szabó A.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Pátroha: Csiki G. – Ujj Gy., Zsoldos T., Hamza A. (Dúró E.), Varga R., Huszti Cs., Molnár V. (Balogh Sz.), Kovács Sz., Varga L. (Szatmári M.), Balogh I., Horváth F. (Berki B.). Edző: Lelt József.

Gól: Bégány Zs. 2, Sipos J. (11-esből), illetve Varga L., Balogh I., Berki B. Ifi: 0–2.

Kálmándi Bertalan: – A végén majdnem győzelmet ajándékoztunk vendégeinknek. Ezért a felelősséget én is vállalom, remélem hogy legközelebb jobban összeáll a csapat, mert ettől a ma mutatott játékunktól mi sokkal jobbak vagyunk. További sok sikert kívánunk Pátrohának.

Lelt József: – Csapatom minden tagja dicséretet érdemel, mert a sírból hoztuk vissza egy pontot. Azt azért hozzátenném, ennél a játékvezetőnél annyi esélyünk volt a győzelemre, mintha IFA-val mennénk csajozni Las Vegasba.

Újdombrád–Dombrád 1–10 (0–5)

Újdombrád, 80 néző, v.: Sipos L.

Újdombrád: Kmetz T. – Ignéczi Cs., Kernács József, Nagy R., Tóth T., Sinka D., Szőlősi A., Kernács János (Geri K.), Lakatos Z., Kőrösi A., Laskai T. Edző: Ignéczi Csaba.

Dombrád: Csáki T. (Ignéczi S.) – Huszti P. (Koi B.), Borbély L. (Kiss R.), Dávid R., Puskás Á., Fabu R., Kalu B., Nagy M., Ács G. (Derceni B.), Szalai B., Tóth Á. (Sándor A.). Edző: Kató István.

Gól: Kőrösi A., illetve Dávid R. 3, Ács G. 2, Nagy M. 2, Fabu R., Kalu B., Derceni B.

Ignéczi Csaba: – Gratulálok a dombrádi csapatnak.

Kató István: – Játékban felülmúltuk ellenfelünket, szép gólokat szerezve, jól futballoztunk. Bízom benne, hogy ezt a formánkat át tudjuk még menteni az idei két mérkőzésünkre is.