Sport

2016.11.25. 12:54

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 25., péntek:

M4 Sport

9.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés

12.00: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, időmérő edzés

14.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. szabadedzés

19.00: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 1. futam

20.15: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 2. futam

Sport 1

15.00: Jégkorong, KHL, Szalavat Julajev-Dinamo Moszkva

Sport 2

20.45: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Real Betis

Sport M

14.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1

10.15: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Németország-Franciaország

16.45: Síugrás, vk, Ruka, Finnország

19.15: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 1. futam

20.15: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, 2. futam

Eurosport 2

11.00: Műkorcsolya, GP, Japán, férfi rövidprogram

12.30: Túraautó-vb (WTCC), Katari Nagydíj, időmérő edzés

15.30: Curling, Eb, Glasgow, női elődöntő

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-RB Leipzig

Digisport 1

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Baskonia Vitoria Gasteiz

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Toulouse

Digisport 2

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mechelen

Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Barcelona

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Darussafaka Dogus Istanbul

Spíler TV

19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-New York Rangers

22.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Pittsburgh Penguins

november 26., szombat:

M4 Sport

9.20: Autósport, GP3, 1. futam

11.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés

14.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő

15.30: Labdarúgás, NB I, DVTK-Paks

18.00: Labdarúgás, NB I, Videoton-MTK

Sport 1

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona-ElPozo Murcia

15.45: Kézilabda, EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, Csurgó-Helvetia Anaitasuna

17.45: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged-Kristianstad

20.30: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Valencia

Sport 2

12.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Deportivo La Coruna

16.15: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Sporting Gijón

18.30: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Leganés

23.00: Ökölvívás, profi gála, London, Andrea Scarpa-Ohara Davies

Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

10.00 és 14.15: Szánkó, vk, Németország

10.45 és 15.45: Síugrás, vk, Ruka, Finnország

12.15: Sífutás, vk, Ruka, Finnország

14.45: Északi összetett, vk, Ruka, Finnország

17.45: Alpesi sí, vk, Killington

20.45: Rögbi, Párizs, Franciaország - Új-Zéland

Eurosport 2

8.45: Műkorcsolya, GP, Japán, női kűr

11.30: Curling, Eb, Glasgow, női döntő

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Bayer Leverkusen

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1

14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Tonga

17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Chievo

20.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-AC Milan

Digisport 2

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Patrick Thistle-Rangers

17.05: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Olympique Marseille

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Dijon

22.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Banfield-Estudiantes

Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Guingamp

Spíler TV

13.05: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City

15.35: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Sunderland

18.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Tottenham

november 27., vasárnap:

M4 Sport

9.45: Autósport, GP3, 2. futam

11.00: Autósport, GP2, 2. futam

14.00: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam

16.30: Labdarúgás, NB II, Balmazújváros-Puskás Akadémia

18.30: Kézilabda, női NB I, Eger-Orosháza

Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Vaszil Lomacsenko-Nicholas Walters

16.30: Kézilabda, férfi BL, PSG-Telekom Veszprém

20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-Barcelona

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Alavés

16.15: Labdarúgás, Primera División, Osasuna-Atlético Madrid

19.00: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-Arizona Cardinals

22.30: Amerikaifutball, NFL, Oakland Raiders-Carolina Panthers

Sport M

13.00, 15.15, és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

7.30: Lósport, Japán

9.15: Síugrás, vk, Ruka, Finnország

10.30 és 13.30: Északi összetett, vk, Ruka, Finnország

11.45: Sífutás, vk, Ruka, Finnország

15.30 és 18.00: Biatlon, vk, Östersund

19.00: Alpesi sí, vk, Killington

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Colorado Rapids-Seattle Sounders

Eurosport 2

9.45 és 11.15: Szánkó, vk, Winterberg

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Darmstadt

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Mainz

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Lazio

14.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Bastia

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-PSG

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Atalanta

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Waregem

20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Pescara

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-St. Étienne

22.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-Boca Junior

Spíler TV

1.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Washington Capitals

12.35: Labdarúgás, Premier League, Watford-Stoke City

15.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Bournemouth

17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-West Ham United

21.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Arizona Coyotes

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!