2016.11.26. 08:58

Nyíregyházi SN - Megszöktek a hazaiak, hiába üldözték őket

Nyíregyháza - Pedig a kecskemétiek aligha gondolnak vissza a szabolcsi csapatok elleni fellépésre: legutóbb például Tiszavasváriban véreztek el.

A Nyíregyházi SN NB I B-s férfi kézilabdacsapata természetesen azért törte magát, újabb „szép emlékről” gondoskodjon a hazaiaknak a péntek esti bajnoki összecsapáson. Nos, ez nem egészen valósult meg, sőt, a nyírsgiek elszenvedték harmadik bajnoki vereségüket. Az első félidőben akadt olyan periódus, amikor négy „fával” vezettek a házigazdák, de a látogatók nem roppantak meg, a szünetig szűkítettek a különbségen. A folytatásban csakhamar öt gólra duzzadt a hátrány, innentől üldözőversennyé alakult a meccs. A vendégek próbáltak minél közelebb férkőzni ellenfelükhőz – kevés sikerrel. Ez a meccs elúszott.

- KM -

Kézilabda: NB I B, férfi

Kecskemét–Nyíregyházi SN 29–23 (13–11)

Kecskemét, 500 néző, v.: Bócz L., Wiedemann V.

Nyíregyháza: Gadnai A. – Nagy Cs. 2, Kurbely 3, Varga L. 1, Sándor Á. 2, Kaplonyi, Vasas Gy. 1 . Csere: Oláh Z (kapus), Pánczél Z. 4, Erdős Z. 7/3, Leiter I., Braun B., Illés T., Urbán E. 3. Edző: Grandjean Gábor.

Kiállítások: 10, illetve 14 perc. Hétméteresek: 3/3, illetve 4/3. Junior: 25–24.