2016.11.06. 16:48

"Olyan időszakot élünk, amikor a szerencse is rendre elpártol tőlünk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 13. fordulójában három meccset rendeztek vasárnap.

Sényő-Carnifex–Mándok 0–3 (0–1)

Sényő, 150 néző, v.: Bendik T.

Sényő: Szabó Z, – Klepács K., Oláh D., Fiumei V., Gégény Zs., Phrakonkham, Farkas M., Makai I. (Kléninger L.), Orosz M., Haburcsák B., Ruska T. (Toldi A.). Edző: Ember Roland.

Mándok: Pécsi V. – Hegedűs T., Illés A., Balogh Gy., Csáki P., Mátrai N., Szabó T. (Balogh Zs.), Hidi N., Varga D., Angyal Á., Galambos L. (Győri J.). Edző: Dancs Attila.

A játékra alkalmatlan talajon a küzdelem dominált.

Gól: Hegedűs T. (11-esből), Oláh D. (öngól), Győri J. Kiállítva: Farkas M. (75. perc). Ifi: 10–0.

Ember Roland: – Küzdöttünk becsülettel, de olyan időszakot élünk, amikor a szerencse is rendre elpártol tőlünk.

Dancs Attila: – A pálya alkalmatlan volt a játékra, ezért az íveléseket és a kontrajátékot választottuk, ami bejött. Gratulálok a csapatnak az újabb győzelemhez és a sporik teljesítményéhez.

Cellspan-Balkány–Nagyhalász 1–1 (0–1)

Balkány, 280 néző, v.: Rúsz.

Balkány: Oláh D. – Lakatos T., Szilágyi K. (Szabó P.), Lippai T., Iván Zs. (Somogyi M.), Jakab R., Kondor M., Ohár R., Szabó M., Kállai G., Bogdanovics. Edző: Mirgai László.

Nagyhalász: Gagyi S. – Böszörményi D., Bene L., Barzó G., Ludánszki I., Gyügyei Z., Fábri Z., Simon D., Ladányi D. (Hudák M.), Kerti L. (Turbucz T.), Pataki E. (Gábor P.). Edző: Opre Mihály.

Futballra alkalmatlan pályán nem szabad lett volna lejátszani a meccset...

Gól: Kállai G., illetve Kerti L. Ifi: 2–5.

Mirgai László: – Nagyon sajnálom, hogy a játékvezető engedte, hogy ilyen pályán játsszuk le a mérkőzést... Azt mondom, az első félidőben a vendégeknek több lehetőségük akadt, de nekünk is hihetetlen sok helyzetünk volt egyenlítésre. A szünet után parádézott a csapat, kapufákat lőttünk, de Gagyi Sándor NB I-es szinten védett, nem is értem, miért nem magasabb osztályban szerepel?

Opre Mihály: – Az az igazság, az első félidőben el kellett volna dönteni a meccset, kár, hogy három-négy tiszta helyzetet kihagytunk. A folytatásban viszont jobb volt, többet támadott a Balkány, de Gagyi Sanyi lehúzta a rólót. Sajnos egy úttörő gólt kaptunk, ugyanakkor a döntetlen reálisnak mondható. Ki kell emelnem a kitűnő játékvezetést.

Ibrány–Szakoly 4–0 (1–0)

Ibrány, 300 néző, v.: Tordai M.

Ibrány: Menyhárt N. (Tóth R.) – Hornyai D., Esze B., Kiss P., Csizmarik Á. (Szabó M.), Dudás B., Boros M., Flavio (Bertók D.), Engi D., Nagy N., Vinicius. Edző: Nagy Sándor.

Szakoly: Polgári L. – Buka B., Tóth N., Hornyák M., Lakatos I., Bodai K., Módis D., Kiss I., Szilágyi Z., Nagy D., Juhász B. (Vinnai K.). Játékos-edző: Szilágyi Zoltán.

A nehéz talajú pályán egy percig sem forgott veszélyben a hazai győzelem.

Gól: Boros M. 2 (egyet 11-esből), Nagy N. 2. Kiállítva: Lakatos I. (80. perc), Nagy D. (88. perc). Ifi: 10–0.

Nagy Sándor: – Magabiztos győzelmet arattunk, időnként nehéz mérkőzésen. A mai célunk egyértelműen a három pont megszerzése volt, jó úton haladunk.

Szilágyi Zoltán: – A tizenhetedik tizenegyest ítélték ellenünk az ősszel, szerintem nem csak a magam nevében mondhatom, hogy ezeket a megye egyes meccseket kevesebb eseménnyel játszanánk le bírók nélkül... Gratulálok az Ibránynak.

A Fehérgyarmat–Nagyecsed mérkőzés a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.

16. Szakoly 13 1 – 11 13–45 3

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 13. fordulójának szombati nyitányán négy mérkőzést rendeztek.