2017.02.18. 20:13

Nyíregyházi SN - A végén csattant az ostor!

Nyíregyháza - Rangadót játszottak szombaton a férfi kézilabda NB I B. Keleti -csoportjában.

A harmadik helyen álló Nyíregyházi SN a mögötte tanyázó szigetszentmiklósiakat fogadta. A meccs nagy részében a vendégek vezettek, ám a végén a nyíregyháziak örülhettek, hiszen a hajrában sikerült felül kerekedniük szívós ellenfelükön.

Nyíregyházi SN-Szigetszentmiklós 30-28 (14-15)

Continental Aréna, 200 néző, v.: Natkai, Szalay.

Nyíregyházi SN: Gadnai - Nacs Cs. 2/1, Kurbely 4, Varga L. 5, Sándor 3, Kaplonyi 4, Vasas 1. Csere: Oláh (kapus), Braun 1, Erdős 2/1, Urán 3, Illés 5. Edző: Grandjean Gábor. Kiállítások: 6, illetve 2 perc. Hétméteresek: 3/2, illetve 1/1. Junior: 41-28.