2017.08.27. 19:45

Kár, hogy három kapufa nem ér egy tizenegyest...

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 3. fordulójában két meccset játszottak vasárnap.

Sényő-Carnifex–Nagyhalász 1–0 (0–0)

Sényő, 500 néző, v.: Bendik T.

Sényő: Gagyi S. – Bodó G., Klepács K., Fabu M., Toldi A. (Szűcs F.), Lakatos L., Haburcsák B. (Haburcsák K.), Phrakonkham, Fodor A., Marics G., Barcsay M. (Ács Á.). Edző: Sándor Tamás.

Nagyhalász: Kromplák Gy. – Simon D. (Ludánszki I.), Balogh N., Tóth G. (Mátrai N.), Barzó G., Ladányi D., Gégény M. (Csorba K.), Varga D. (Bartha Z.), Hajzer L., Hudák M., Nagy N. Játékos-edző: Ludánszki István. A hazai csapat, ha nehezen is, de megszerezte a három pontot. Gól: Lakatos L. (11-esből). Ifi: 0–5.

Sándor Tamás: – Az első félidőben nem sikerült feltörni az ellenfél védelmét, a másodikban már sokkal több lehetőségünk volt, igazából nem forgott veszélyben a győzelmünk.

Ludánszki István: – Mindent megtettünk, de ma ez is kevésnek bizonyult. Gratulálok a játékosaimnak, hiszen remekül helyt álltak a jól „összeszedett” senyői csapat ellen.

Kótaj–Rakamaz 0–0

Kótaj, 100 néző, v.: Belicza.

Kótaj: Czenki P. – Hruska Á., Hangácsi T., Verner M. (Hornyai D.), Kovács P., Mboussi, Die, Ferenczi F. (Rácz R.), Iván Zs., Markovits D. (Gulyás I.), Petics I. Edző: Seregi Mihály.

Rakamaz: Ovszijenko – Schmidt P., Venczel I. (Vaszilkó A.), Kacsúr A., Tóth Z., Vízkeleti L. (Kóder L.), Kléninger L. (Károlyi R.), Mogyorósi F., Murák K. (Anderka R.), Sárközi D., Galambosi G. Edző: Varga Attila. Két ellentétes félidő, igazságos eredmény. Ifi: 3–6.

Seregi Mihály: – Az első félidő alapján a Rakamaz eldönthette volna a mérkőzést, a szünet után azonban már mi álltunk közelebb a győzelemhez. Az egyesület mélységes fájdalmát fejezi ki két korábbi elnök, Müller Ferenc és Fodor Lajos halála miatt.

Varga Attila: – Gyerekkorunkban három szöglet egy tizenegyest ért, ezúttal a három kapufát becseréltem volna egy tizenegyesre...

A Tarpa–Fehérgyarmat (3–2) mérkőzést pénteken játszották.

1. Nyírgyulaj 3 3 – – 11–4 9

2. Sény-Carnifex 3 3 – – 5–0 9

3. Balkány 3 2 1 – 6–2 7

4. Mándok 3 2 – 1 11–6 6

5. Tarpa 3 2 – 1 6–6 6

6. Mátészalka 3 1 1 1 8–10 4

7. Fehérgyarmat 3 1 1 1 6–5 4