2017.09.10. 18:50

"A bozsikos gyerekekkel bemutatót tartunk, hogyan kell öt méterről begurítani a labdát az üres kapuba"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 5. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Jánkmajtis–Mérk-Vállaj 3–3 (1–2)

Jánkmajtis, 150 néző, v.: Tóth I.

Jánkmajtis: Haklik A. – Varga Z. (Della S.), Mikulka D., Balogh S., Sólyom M., Czeglédi P., Sopota. Kiss I. (Nagy G.), Szabó D., Homoki G., Homoki J. (Logojda S.). Edző: Szabó István.

Mérk-Vállaj: Gergely I. – Bálint M., Petrohai L., Lakatos J., Antal Z., Tóth K., Szabó I., Bégány M. (Petrohai Gy.), Bozsányi S., Rostás L. (Szabó A.), Demeter S. Játékos-edző: Szabó István.

Gól: Balogh S. 2 (egyet 11-esből), Logoida, illetve Petrohai L., Bálint M., Tóth K. Kiállítva: Sopota Sz. (86. perc). Ifi: 3–3.

Szabó István: – A kiállítás valamint a mutatott játék miatt is örülhetünk az egy pontnak.

Szabó István: – Érvényesült az örök focitörvény. Elnézést kérek a cserejátékosoktól, hogy nem kaptak lehetőséget.

Csengersima–Beregdaróc NAP-ÉP 1–5 (1–2)

Csengersima, 100 néző, v.: Valu.

Csengersima: Székely Sz. – Asztalos G., Horváth T., Kerekes M., Rosu F. (Salagean N.), Domokos L., Kocsis I. (Gaál Cs.), Volkán R., Nyíri A. (Balogh B.), Korpás A., Halász N. Játékos-edző: Volkán Roland.

Beregdaróc: Ficze T. – Derceni B., Kokas A., Szász K. (Lukovics J.), D. Pethe K., Ács G., Ács Sz. (Lukovics M.), Pecserszki, Szlifka, Varga G., Rózsa R. (Balla L.). Edző: Baracsi Endre.

Gól: Kerekes M., illetve Ács Sz. 2, Rózsa R. 2, Debreceni B. Ifi: 0–2.

Volkán Roland: – Elnézést kérek azoktól a szurkolóktól, akik a mai meccsre kilátogattak és jobb eredményt vártak tőlünk. Igyekszünk javítania további meccseken. Boldog születésnapot kívánok édesapámnak, Volkán Istvánnak a csapat nevében.

Baracsi Endre: – A mérkőzést elég laza védekezéssel kezdtük, mintha azt hittük volna, hogy kosárlabda meccsen vagyunk. Ennek meg is lett az eredménye, mert vezetett az ellenfél. Ezen aztán úgy meglepődtünk, hogy szinte a semmiből rúgtunk két gólt még az első félidőben. Szünetben sikerült az öltözőben masszívabbá tenni a csapatot és ennek az eredménye lett a magabiztos győzelem. Ennyivel nem voltunk jobbak, de mindenképpen szép eredmény idegenben nyerni, úgyhogy gratulálok a fiúknak.

Nyírcsaholy–Szatmárcseke 13–1 (4–0)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Lövei.

Nyírcsaholy: Mándi P. (Kézi Cs.) – Lengyel L., Varjasi K., Szabó V., Balogh J., Botos B., Szimuly G., Kiss A. (Szalai S.), Jónás P. (Spéth R.), Bálint Cs., Ilku T. Edző: Kiss Ervin.

Szatmárcseke: Kovács G. – Algács M., Bandics L., Bozsányi L., Bakó K., Mándi Zs., Magula M., Sankó J., Botos V., Varga Z. Edző: Szűcs István.

Gól: Bálint Cs. 5, Botos B. 2, Jónás P. 2, Szimuly G., Spéth R., Kiss A., Szalai S., illetve Varga Z. Ifi: 7–1.

Kiss Ervin: – Először is köszönöm ennek a csekély létszámú csapatnak, hogy végigjátszotta a mérkőzést. Tíz ember ellen nem igazán volt értelme az egész meccsnek, a csapat hozzáállása is egyenlő volt a nullával – az eredmény ellenére. Remélem a jövő héten komolyabb lesz a hozzáállás, mert ez a Kölcse ellen kevés lesz.

Szűcs István: – Csak gratulálni tudok annak a tíz embernek, aki eljött és becsülettel végigjátszotta ezt a kilencven percet, sajnálom azokat, akik nem jöttek el...

Vámosoroszi–Tiszakóród 3–2 (0–2)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Kocsis Zs.

Vámosroszi: Bodnár B. – Fábián G. (Tisza S.), Szabó A., Riskó T., Baráth G., Róka R., Csatári Z. (Szilágyi L.), Kiss D., Márton J., Somogyi T., Szabó A. (Szaniszló T.). Játékos-edző: Mikes Ferenc.

Tiszakóród: Juhász S. (Móritz I.) – Sütő R., Ország Zs., Baksa Á., Csákányos T., Császár T., Császár P., Garda E. (Farkas Z.), Algács B., Algács E., Somogyi R. (Barkaszi D.) Edző: Gyulai Zsolt.

Gól: Szilágyi L. 2 (egyet 11-esből), Riskó T., illetve Baksa Á., Somogyi R. Ifi: 13–1.

Mikes Ferenc: – Az első félidőben öregedtem, a másodikban fiatalodtam. Csak gratulálni tudok a csapatnak!

Gyulai Zsolt: – Először is szeretnék gratulálni Sztáraszta Ferencnek házasságkötése alkalmából, bőséges gyermekáldást kívánunk neki! A meccs előtt azon gondolkodtam, hogy beiratkozom a Nemzetvédelmi Egyetem nyomozó szakára, ugyanis a kezdés előtt egy órával még nem tudjuk, melyik játékos kerül elő és melyik nem. Egyébként véleményem szerint egy megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből.

Milota–Tyukod 2–0 (1–0)

Milota, 80 néző, v.: Mónus.

Milota: Kánya G. – Paládi P., Szlepuhin, Nyilas B., Fejes P., Lakatos Gy. (Nagy B.), Burjász J., Petruskó R. (Orgován L.), Varga T., Fejes D. (Dani G.), Siket L. Edző: Elek László.

Tyukod: Somlyai A. – Mezei Gy., Berki N., Varga Gy., Feka N., varga B. (Ráski Z.), Feka J., Kiss T. (Tőzsér J.), Korponai K., Tóth F., Kertész J. Edző: Czibere József.

Gól: Fejes D. 2. Ifi: 7–0.

Elek László: – Gyenge mérkőzésen behúztuk a győzelmet, mindegy milyen játékkal és összetételben. Örülök, hogy végre kapott gól nélkül fejeztük be a mérkőzést. További sok sikert kívánunk a vendégeknek!

Czibere József: – A következő héten, a bozsikos gyerekekkel bemutatót tartunk, hogyan kell öt méterről begurítani a labdát az üres kapuba.

Nyírmeggyes–Tisztaberek 3–0 (1–0)

Nyírmeggyes, 150 néző, v.: Oláh Z.

Nyírmeggyes: Hajzer T. – Balogh L., Szántó I., Kovács L. (Szondi Á.), Nagy Zs., Török G. (Nemes Z.), Dobai T. (Dobos J.), Gózner K., Kínál G., Puskás D., Drabik M. (Széles M.) Edző: Körmös Miklós.

Tisztaberek: Makay Z. – Molnár Róbert, Juhász A., Nagy J. (Molnár R.), Szabó P. (Kálló A.), Costea, Bencze Á., Tóth J., Kocsán G., Jóni R., Balás G. Edző: Oroszi István.

Gól: Balogh L., Puskás D., Dobos J. Ifi: 3–4.

Körmös Miklós: – Az első félidőben akadozott a gépezet. A második félidőben sziporkázó játékkal, helyzeteink töredékét használtuk ki a szimpatikusan játszó ellenféllel szemben. Gratulálok a fiúknak és további sok sikert a Tisztabereknek.

Oroszi István: – Az első félidő második felében és a második első felében mi uraltuk a mérkőzést, de nem tudtunk betalálni, ellenfelünk viszont hibáinkat kegyetlenül kihasználva megérdemelten nyert.

Nábrád–Csenger 0–5 (0–3)

Nábrád, 300 néző, v.: Oláh G.

Nábrád: Konczt T. – Pásztor L., Balogh Gy., Ráski B., Banga B., Mercz L., Varga Z., Szabó T. (Banga J.), Pásztor L., Pásztor A., Tejfel D. Edző: Végh András.

Csenger: Szegedi G. – Osváth S., Rigó A., Pankotai I. (Garda P.), Bodó R. (Juhász N.), Balogh Zs., Mona Á., Balogh Á., Lengyel M., Pálfi I., Katona P. (Juhász F.). Edző: Szilágyi Sándor.

Gól: Osváth S. 2, Bodó R. (11-esből), Lengyel M., Rigó A. Ifi: 3–6.

Végh András: – Magas szintű játékvezetés mellett sportszerű mérkőzésen a szimpatikus vendégcsapat megérdemelten szerezte meg a három pontot. Mindent megtettünk, ennyire voltunk képesek. Köszönjük a csengeri orvosi stábnak a gyors és szakszerű intézkedést!

Szilágyi Sándor: – Örülök, hogy zsinórban ez volt a harmadik meccs, amelyen nem kaptunk gólt. Rendkívül szimpatikus ellenfél otthonában úgy érzem, megérdemelten nyertünk.

Kocsord–Kölcse 2–1 (0–1)

Kocsord, 150 néző, v.: Hatházi.

Kocsord: Jónás S. – Szondi R. (Szabó Z.), Horváth Á., Disznós G., Lakatos A. (Horváth J.), Szabó D., Jakab R., Mihály R., Varga Cs., Horváth B., Nagy R. (Balogh A.). Edző: Varga Attila.

Kölcse: Tirpák M. – Pap I., Sira T., Kövesligeti L. (Szakács T.), Ilbán M., Skrjuba, Gyurkó J., Tott R. (Varga F.), Németh A. (Zavanyi B.), Halász T. (Pál L.), Máté G. Edző: Simon Csaba.

Gól: Mihály R., Balogh A., illetve Kövesligeti L. Ifi: 3–4.

Varga Attila: – A srácok ráéreztek a siker ízére, ezúttal bebizonyítottuk, hogy legutóbb sem véletlenül nyertünk. Meg szeretném köszönni a testületnek és a településnek, hogy ennyien biztatnak minket.

Simon Csaba: – Ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. Az ellenfél kétszer rúgott kapura és megnyerte a meccset.

1. Nyírmeggyes 5 4 1 – 19–5 13

2. Beregdaróc 5 4 – 1 21–7 12

3. Csenger 5 3 2 – 19–4 11

4. Vámosoroszi 5 3 1 1 13–8 10

5. Nyírcsaholy 5 3 – 2 25–11 9

6. Tiszakóród 5 2 2 1 14–10 8

7. Csengersima 5 2 1 2 13–15 7

8. Tisztaberek 5 2 1 2 9–11 7