2017.09.03. 20:17

"Hogy a túróba jutottunk el idáig?"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 4. fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap.

Kék–Fényeslitke 1–3 (1–1)

Kék, 120 néző, v.: Takács Á.

Kék: Himmer A. – Gáspár S., Poór B. (Gubek J.), Stadler Z., Szurcsik Z., Dankó M., Horváth A., Bodó I., Tóth T., Csombók I Cs. (Stadler D.), Csombók II Cs. Edző: Fabók István.

Fényeslitke: Janda T. – Kernács József, Huszti Cs., Bakó G., Varga R., Miskolczi Á. (Halász T.), Nagy M. (Balogh K.), Sárkány G., Lovas I. (Sáreczki F.), Miskolczi G. (Nagy B.), Szatmári M. (Kovács A.). Edző: Karasz Attila. Gól: Szurcsik Z., illetve Sárkány G., Szatmári M., Miskolczi Á. Ifi: 1–5.

Fabók István: – Az eddigi teljesítményünk elfogadhatatlan, és méltatlan a kéki csapathoz. Kezdem magam úgy érezni, mint Kolombusz, amikor felfedezte Amerikát. Hogy az túróba jutottunk el idáig?

Karasz Attila: – Jelentősen javultunk a múlt heti játékunkhoz képest, de tisztában vagyunk vele, hogy van még miben fejlődnünk. Gratulálok a csapatomnak.

Ajak–Rohod 2–0 (0–0)

Ajak, 120 néző, v.: Valu.

Ajak: Leskovics A. – Kontér D., Kovács L., Csáki R., Magyar P., Jaczina L. (Lakatos Cs.), Soós T., Fekete L., Balogh T. (Bulitka Sz.), Czvik S., Markos J. Edző: Kovács Tibor.

Rohod: Kasza D. – Varga J., Dobronyi G., Kriser Sz., Martocsány P. (Horváth B.), Dobronyi J. (Nagy I.), Baráti G., Ladányi D., Sashegyi Á. (Ésik Á.), Tóth F. (Papp Zs.), Mondom F. Edző: Papp Zsolt. Gól: Lakatos Cs., Soós T. Ifi: 5–1.

Kovács Tibor: – Kilencven percen keresztül mi uraltuk a mérkőzést. A szponzorainknak köszönjük a vendéglátást, és boldog születésnapot kívánunk Kerekes Miklós polgármester úrnak.

Papp Zsolt: – Sportszerű meccsen tíz perccel a vége előtt két meccslabdát is elhibáztunk, a hazaik viszont három minutummal a vége előtt egy jól eltalált lövéssel eldöntötték a meccset. Sajnálom, mert legalább egy pontra rászolgáltunk volna.

Őr–Nyírmada 1–0 (0–0)

Őr, 80 néző, v.: Pethő P.

Őr: Oláh M. – Szabó V., Király D. (Szabó A.), Márton T., Varga J., Soltész Á., Soltész B. (Pető Á.), Tisza Á., Benkő J., Tóth G., Anda G. (Szender S.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Nyírmada: Pál Zs. – Jurkinya M., Kiss E. (Kiss M.), Szikszai A., Csonka L., Mátyus Cs., Benkő T., Dancs I., Balogh A., Jónás A. (Jóni A.), Csehil Á. (Szőke I.). Játékos-edző: Szőke István. Gól: Király D. Ifi: 7–0.

Kálmándi Bertalan: – Köszönjük a polgármesteri hivatalnak, hogy tovább szépülhetett a pályánk az új lelátóval. Ez a három pont kellett már nekünk, mint egy falat kenyér. Végigtámadtuk a meccset, rengeteg helyzetet hagytunk ki, de ez szerencsére nem bosszulta meg magát, egy góllal jobbnak bizonyultunk. Gratulálok mindkét csapatunknak.

Szőke István: – Két ellentétes félidőt láthatott a közönség, az elsőben alapján a hazai csapat, a másodikban viszont mi dönthettünk volna el a mérkőzést. Úgy érzem, a játékvezető egy szabályosnak tűnő góltól fosztott meg bennünket, így érzésem szerint a döntetlen reálisabb lett volna.

Tiszaszentmárton–Gergelyiugornya 4–2 (2–1)

Tiszaszentmárton, 80 néző, v.: Kaibás.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Balogh E., Jónás A., Iván S., Szőke Zs., Setét R., Balogh R. (Iván V.), Huzdik P. (Eszterhai R.), Farkas T., Jónás Krisztián, Ésik M. (Jónás Kálmán). Edző: Golyán Gergő.

Gergelyiugornya: Czirják M. – Baráth B. (Bálint A.), Horváth M., Szabó N., Szabó G. (Baráth L.), Balogh L., Mokri R., Deskó L. (Bakos B.), Ducsi B., Bíró J., Peregrin R. Edző: Czirják József. Gól: Setét R., Huzdik P., Iván V., Iván S., illetve Peregrin R., Horváth M. Ifi: 10–1.

Golyán Gergő: – Nagyon sportszerűen játszó ellenféllel szemben már az első félidőben eldönthettük volna a meccset. Pillanatnyi zavar után rendeztük a sorokat, és a folytatásban bebiztosítottuk a győzelmet. A csapat ma azért a társáért is harcolt, aki ma nem lehetett velünk. A győzelmet neki is ajánljuk.

Czirják József: – Annak ellenére hogy kikaptunk, gratulálok a csapatomnak. Hozzáállásból és küzdenitudásból nálam jelesre vizsgáztak. Kétszer sikerült egyenlítenünk, de tudtuk, hogy aki a harmadik gólt lövi, az nyeri a meccset. Ezek pedig, sajnos nem mi voltunk.

Gyulaháza–Nyírkarász 4–0 (0–0)

Gyulaháza, 250 néző, v.: Kiss L.

Gyulaháza: Deák Z. – Tóth G. (Kovács E.), Tóth F., Bombera M. (Molnár T.), Tóth D. (Bardi G.), Deák B. (Gáti S.), Juhász L., Lévai Cs., Kovács B., Gáti Sz., Bandor F. Edző: Bardi Gábor.

Nyírkarász: Marics I. – Ujj Gy., Király J., Liptai D., Jávor P., Varga J., Nagy B. (Csaholczi R.), Bandor J., Rákóczi L., Till J., Tóth T. (Liptai A.). Edző: Tóth Tibor. Gól: Kovács B., Tóth F., Kovács E., Varga J. (öngól). Ifi: 0–4.

Bardi Gábor: – Az első félidő elején eldönthettük volna a mérkőzést, a másodikban viszont egyértelművé tettük a rangadón, hogy jelenleg melyik a jobb csapat. A végeredmény a vendégekre nézve hízelgő.

Tóth Tibor: – Míg az első félidőben igazi csapatként működtünk, addig a másodikban lenulláztuk és megaláztuk saját magunkat. Gratulálok a hazaiaknak a győzelemhez, és az ificsapatunknak is.

Ladányi TC–Demecser 3–0 (2–0)

Mezőladány, 150 néző, v.: Papp I.

Ladányi TC: Petranics Sz. – Rakoncza T., Sajtos R. (Győri J.), Árva B., Kovács Cs., Dobrai G. (Csépke Z.), Demeter A. (Pólyán R.), Kun B., Demeter L. (Szilágyi G.), Angyal Á. (Czap G.), Kovács L. Edző: Sajtos András.

Demecser: Fintor S. – Zsoldos T., Fodor G. (Fodor Cs.), Kantár K., Dankó G., Erőss P., Gombkötő S. (ifj. Gombkötő Z.), Ignéczi Cs. (Kocsis Z.), Sajtos N. (Csáki L.), Hajnal A., Hudák N. (Gombkötő Z.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Kun B. 2, Demeter L. Ifi: 1–2.

Sajtos András: – Nagyon jó, színvonalas mérkőzésen rászolgáltunk a három pont megszerzésére. További sok sikert a csapatoknak.

Gombkötő Sándor: – Lehetne itt fogni erre-arra, de sajnos ma nem voltunk eléggé feltüzelve. Hogy ennek mi volt az oka, azt majd a héten kivesézzük. Gratulálok a hazai csapatnak.

Tiszakanyár–Pátroha 2–1 (1–1)

Tiszakanyár, 200 néző, v.: Híres T.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Molnár Zs., Nagy R. (Dobrai D.), Ablonczy D., Vicickó L. (Végső Sz.), Illés A., Csáki R., Csuka Gy. (Nagy Á.), Molnár P., Jánvári D., Rézinger B. (Terjék Z.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Pátroha: Mucsicska V. – Kalu B., Fedor A., Borku T. (Mozga Gy.), Lakatos P., Kállai Á. (Katkó M.), Mocsár Cs., Kovács Sz. (Csépke M.), Ponczók T., Molnár V., Boda R. Edző: Lelt József. Gól: Vicickó L., Nagy Á., illetve Mocsár Cs. Ifi: 6–1.

Csáki Róbert: – Az első félidő viszonylag jó játéka után a másodikban ismét kapkodóan, pontatlanul játszottunk. Ennek ellenére a végig kitartó lelkesedésünk három pontot eredményezett. További sok sikert kívánok a lelkes, de az első perctől az időt húzó ellenfelünknek.

Lelt József: – Sajnálom a csapatomat, mert ebben a szezonban most játszottunk a legjobban. Gyenge játékvezetés mellett a nyolcvanhetedik percben kapott góllal vesztettünk.

Vaja–Hodász 5–1 (2–1)

Vaja, 200 néző, v.: Kocsis Zs.

Vaja: Vakarcs I. – Zsigmond G., Kerekes M. (Járomcsák G.), Noszál T. (Kósa S.), Sándor A., Katona R. (Kósa G., Kiss A.), Mulutó P., Kovács T. (Gáspár D.), Sipos J., Kondrád A., Simák Zs. Edző: Molnár István.

Hodász: Tóth K. (Lakatos G.) – Gulyás K. (Kiss J.), Sinkó E. (Pál R.), Bordás J., Botos G., Vass R., Pályi Zs. (Lamos I.), Vadon B., Pálfi J., Szabó L., Tóth-Kondor I. (Varga R.). Edző: Pálfi József. Gól: Sándor A. 2, Konrád A. 2, Simák Zs., illetve Vass R. Ifi: 3–1.

Molnár István: – Gratulálok a csapat győzelméhez, szimpatikusan játszó gárda ellen arattunk magabiztos győzelmet. A sérült játékosomnak mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Pálfi István: – Jó iramú mérkőzésen a hazai csapat a második félidőben kihasználta a helyzeteit. Jobbulás kívánunk a hazaiak sérülést szenvedett játékosának.

1. Gyulaháza 4 4 – – 17–2 12

2. Ajak 4 4 – – 9–2 12

3. Tiszakanyár 4 3 1 – 12–3 10

4. Tiszaszentmárton 4 2 1 1 10–7 7

5. Vaja 4 2 – 2 13–9 6

6. Pátroha 4 2 – 2 10–6 6

7. Ladányi TC 4 2 – 2 8–7 6

8. Nyírkarász 4 2 – 2 5–10 6