2017.10.07. 20:27

Nyíregyházi SN: Értékes győzelem Algyőn

Algyő, Nyíregyháza - Feledtetni a hazai kudarcot! Bécsi János ezzel küldte pályára játékosait szombaton Algyőn a férfi kézilabda NB I.B soros bajnokiján.

A szakvezető ezzel utalta arra, hogy a csapat a hazai meccsen csak ikszelt a törökszentmiklósiakkal. A mieink a csongrádiaknál szerették volna kiköszörülni a csorbát és ennek megfelelő harci szellemmel léptek pályára és már az első félidőt előnnyel zárták. Szünet után sem betliztek, sőt! Növelték is az előnyt és biztosan, megérdemelten nyertek.

Algyő-Nyíregyházi SN 23-29 (13-14)

Algyő, 200 néző,v.. Felhő, Öcsi.

Nyíregyházi SN: Oláh - Gidai 5, Tóth 3/2, Boda 2, Priczel 4, Székely 2, Vasas 2. Csere: Gadnai (kapus), Varga L. 2, Horvácki 1, Kurbely 1, Gyimesi, Nagy Cs. 2/2, Gubó 5. Vezetőedző: Bécsi János. Kiállítások: 8-8 perc. Hétméteresek: 7/5, illetve 5/4.

Bécsi János: - Egységes volt a csapat, taktikusan, fegyelmezetten játszottak a srácok, betartották azt, amit megbeszéltük.