2017.10.08. 19:24

"Kicsit unalmas már egy ilyen meccs után is gratulálni, de azt teszem"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 9. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Újfehértó–Kemecse 3–1 (1–1)

Újfehértó, 150 néző, v.: Takács Á.

Újfehértó: Piskóti R. – Karaffa I., Fülöp G., Szilágyi Á. (Urr D.), Kántor T., Veres D. (Pallai B.), Dénes K., Zámbó D., Tóth Sz. (Csizmarik Á.), Potyók J., Mogyorósi Á. Játékos-edző: Szilágyi Ákos.

Kemecse: Szabolcsi M. – Bárány T., Márton P., Pap M., Sándor D., Brondics P., Horváth N., Hokk Á., Hornyák M. (Babják Cs.), Hokk B., Szathmári D. (Balázsi P.). Edző: Borza László.

Gól: Szilágyi Á., Dénes K., Mogyorósi Á., illetve Pap M. Ifi: 2–1.

Szilágyi Ákos: – Elsősorban szeretnék az ificsapatnak gratulálni, amiért legyőzte a listavezetőt. A mérkőzés elején volt némi zűrzavar a védekezésünkben, majd rendeztük a sorokat, játékban és a küzdőszellemet tekintve is felülmúltuk a Kemecsét.

Borza László: – Gratulálok az Újfehértónak. Az első félidőben megnyerhettük volna a meccset, de nem éltünk a lehetőséggel, a szünet után megérdemelten szerzett vezetést a hazai csapat, majd hátrányban kockáztattunk, de kontrából újabb gólt kaptunk.

Ramocsaháza–Levelek 2–2 (2–0)

Ramocsaháza, 120 néző, v.: Vasas G.

Ramocsaháza: Nagy G. – Tóth M., Hajdu G., Lakatos M., Damasewicz D., Karasz L., Bacskai A. (Ragányi M., Kiss Z.), Szegedi Z., Ladányi S., Fodor Cs., Balogh Zs. Játékos-edző: Ragányi Mihály.

Levelek: Luksa Z. – Sitku G., Király T., Páter I., Ruff L. (Majláth S.), Pásztor J., Papp R. (Hegedűs D.), Hajdu G., Busák L., Genri Gy., Timák Cs. (Murguly Cs.). Edző: Lakatos Zsolt.

Gól: Szegedi Z., Balogh Zs., illettve Majláth S., Gebri Gy. Kiállítva: Pásztor J. (81. perc). Ifi: 1–3.

Ragányi Mihály: – A játékvezetői ténykedés nagyon gyenge volt, egy ilyen majdnem szomszédvári rangadóhoz nem ez illett. Igazságos eredmény született.

Lakatos Zsolt: – Egyértelműen győzelemért mentünk Ramocsaházára, de azt mondhatom, hogy igazságos döntetlen született. A helyzetkihasználásunkon kell javítanunk.

Gávavencsellő–Nyírtelek 6–3 (2–0)

Gávavencsellő, 180 néző, v.: Harsányi.

Gávavencsellő: Farkas L. – Natkó L., Hengsperger Attila (Tolnai B.), Guszti L., Kovács I., Kőpájer J. (Bíró Cs.), Bodnár S. (Pásztor Zs.), Fekete Á., Balogh R. (Dócs N.), Hengsperger András, Koczogh I. (Marcsek Z.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Nyírtelek: Kozsla M. – Dankó Z., Veres A., Bócsi G., Bistyei B., Boldi K., Komor Sz., Halastyák Á., Petruska A. (Bodnár Cs., Tóth Z.), Boldi Zs., Csordás M. Edző: Bodnár Csaba.

Gól: Hengsperger Attila 2, Guszti L. 2, Natkó L., Kovács I., illetve Halastyák Á. 3 (egyet 11-esből). Ifi: 2–3.

Marcsek Zoltán: – Jól játszottunk, ilyen különbséggel is megérdemelt a győzelmünk.

Bodnár Csaba: – Gratulálok a Vencsellőnek, megérdemelt hazai győzelem született.

Máriapócs–Biri 1–4 (1–0)

Máriapócs, 100 néző, v.: Mónus.

Máriapócs: Bagoly G. – Pekács Zs. (Tóth R.), Pásztor J., Orosz R., Iváncsik L., Hajdu A., Kovács Gy., Gyarmati N., Horváth K., Rouseau T. (Lazók G.), Gyügyi A. Edző: Hajas Pál.

Biri: Lovas B. – Harmati K., Katona R., Antal J. (Asztalos A.), Barcsik J. (Vizi G.), Nagy T. (Pál P.), Seres K., Vass G., Fülöp D., Szoták J., Kádár A. (Kerezsi K.). Edző: Dankó Zsolt.

Gól: Gyarmati N., illetve Szoták J. 3, Seres K. Kiállítva: Orosz R. (13. perc). Ifi: 4–3.

Hajas Pál: – Sajnos a korai kiállítás megpecsételte sorsunkat. Bár az első félidőben még vezettünk, a másodikban már nem bírtuk el az ellenfél nyomását. A végére kondicionálisan is elfáradtunk. Gratulálok az ifi csapatnak a győzelméhez!

Dankó Zsolt: – Még másfél éve az egyik inkorrekt máriapócsi vezető minden ok nélkül keresztbe tett nekünk. Azóta háromszor találkozunk velük és jó Ludas Matyi módjára mindháromszor elvertük őket. Reméljük tavasszal megkapják a ráadást is! Az elnökünknek boldog születésnapot kíván a csapat!

Terem–Kállósemjén 0–1 (0–0)

Terem, 50 néző, v.: Siroki.

Terem: Sarkadi Zs. – Holczberger K., Schvarczkopf D., Simon R., Izvoran P., Puscas R., Lőcse L., Sopronyi R., Tanka L., Szász R., Fodor T. (Csoba L.). Játékos-edző: Fábián Péter.

Kállósemjén: Jenei N. – Marozsán Zs., Kóth Á., Sándor K. (Papp J.), Mészáros T. (Mészáros Á.), Mészáros M., Marozsán M., Jávor N. (Ruszinkó B.), Docsa I., Leka A., Lábas P. Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Gól: Mészáros M. Ifi: 1–6.

Fábián Piéter: – Korrekt játékvezetés. Ahogy a múlt héten is nyilatkoztam: ellenünk nem kell kapus, nem tudunk gólt rúgn. El vagyunk átkozva.

Mészáros Ákos: – Amiért jöttünk, azt megszereztük.

Nagykálló–Nyíribrony 3–2 (1–1)

Nagykálló, 100 néző, v.: Tassy.

Nagykálló: Pekk J. – Mező A., Málik J., Göncz B., Matejkó G., Szilágyi Z., Fodor T. (Bakó V.), Bodai K., Módis D., Simon I. (Bencs Á.), Koskovits Gy. Edző: Koskovits György.

Nyíribrony: Nagy A. – Ujfalusy G., Konzili T., Mihalovics M. (Bagoly I.), Imre L., Marincsák R., Papp G. (Somogyi G.), Kantár J., Galamb P. (Kerekes B.), Juhász M., Kriston R. Edző: Marincsák Viktor.

Gól: Módis D. 2, Koskovits Gy., illetve Galamb P. 2. Ifi: 8–1.

Koskovits György: – Annak ellenére dicséret illeti a fiúkat, hogy kapkodva és pontatlanul játszottak és kétszer is vesztes állásból sikerült megfordítaniuk a meccset. A mai nap nem játszottunk szépen, de sikerült kibrusztolni a győzelmet, amivel igyekszünk megörvendeztetni szurkolóinkat.

Marincsák Viktor: – Vezettünk egy nullra, aztán kettő egyre. Kapusunk tizenegyest hárított és így is elbuktuk a mérkőzést három kettőre. Kicsit unalmas már egy ilyen meccs után is gratulálni, de azt teszem.

Encsencs–Ibrány 0–7 (0–2)

Encsencs, 150 néző, v.: Szabó I.

Encsencs: Dolhai T. – Horánszki L., Szilágyi G., Franku Sz., Nagy M., Pataki E., Budai J. (Kóródi T.), Varga R. (Kiss Z.), Biró L. (Budai R.), Konyha Cs. (Tallódi L.), Biró Zs. Edző: Szedlár János.

Ibrány: Szobonya G. ( Kiss P.) – Deme A., Farkas M., Majoros Á., Tóth Zs. (Kiss P.), Kiss T., Csáki J., Szabó M. (Vidoven M.), Kovács G. (Gergely B.), Jeddi B., Somogyi M. Edző: Madalina György.

Gól: Kiss T. 3, Majoros Á. 2, Tóth Zs., Somogyi M. Ifi: 2–9.

Szedlár János: – Sok sikert kívánok Gyuriéknak! Jó csapat van Ibrányban, megérdemelték a győzelmet.

Madalina György: – Az első félidőben megnehezítette a hazai csapat a dolgunkat, a második félidőben játékban és fizikálisan is fölénybe kerültünk így megérdemelten nyertünk.

Apagy–Nyírlugos 4–2 (1–1)

Apagy, 150 néző, v.: Major O.

Apagy: Polgári L. – Marcsek T. (Nagy J.), Orosz G., Lakatos J., Németh A., Hegedüs L., Márton I., Marics T., Bakró A. (Trencsényi R.), Árpási D., Kóka K. (Svelta Z.).Játékos-edző: Németh Attila.

Nyírlugos: Papp T. – Sinka L., Illés Á., Horváth József, Balogh L, Horváth Jenő, Fézer G., Posta G. (Dankó Cs.), Tóth N., Sinka M., Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla.

Gól: Lakatos J. 2, Orosz G., Bakró A., illetve Balogh L., Holló Zs. Kiállítva: Tóth N. (82. perc). Ifi: 1–3.

Németh Attila: – Értékes győzelmet arattunk. Nagyon jó ellenfél ellen, férfias küzdelemben az utolsó tíz percben sikerült megfordítani a mérkőzést. A győzelmet Kozák János törzsszurkolónknak ajánljuk! Gratulálok a fiúknak és további sok sikert Nyírlugosnak!

Kavalecz Béla: – A nyolcvanadik percben vezettünk kettő egyre, így saját magunknak „köszönhetjük” a vereséget. Gratulálok az Apagynak!

1. Ibrány 9 9 – – 79–5 27

2. Apagy 9 7 2 – 30–16 23

3. Kemecse 9 7 1 1 31–8 22

4. Nyírlugos 9 6 1 2 41–20 19

5. Nagykálló 9 6 1 2 26–18 19

6. Újfehértó 9 5 1 3 40–13 16

7. Biri 9 4 1 4 17–21 13

8. Nyíribrony 9 4 – 5 16–27 12