2017.11.12. 15:38

A kótaji kapus kivédte a vendégek szemét

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 14. fordulójában két mérkőzést rendeztek vasárnap.

Kótaj–Cellspan-Balkány 1–1 (1–0)

Kótaj, 200 néző, v.: Veres J.

Kótaj: Virágh Cs. – Die, Hangácsi T., Petics I., Mboussi, Verner M., Hruska Á., Iván Zs. (Ferenczi F.), Kovács P., Fekete B., Csajka Zs. Edző: Pók Csaba.

Balkány: Tóth D. – Sallai M., Bátyi L., Tóth E., Kondor M., Gelsi L., Jakab R., Bogdanovics, Kupás Z., Csatári Á., Hamar G. Edző: Mirgai László. Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.

Gól: Verner M., illetve Kondor M. Kiállítva: Die (71. perc). Ifi: 4–2.

Pók Csaba: – Dicséret illeti mindkét csapatot a küzdelemért. Játékosaim külön elismerést érdemelnek, mert az utolsó húsz percben emberhátrányban futballozva érték el ezt az eredményt. Ezt a győzelemmel felérő döntetlent Markovics Dávid felépülésére ajánlja a csapat.

Mirgai László: – A futball olyan játék, ha kimaradnak a helyzetek, az ellenfél általában góllal büntet. Mi is így jártunk. Jól játszott a csapat, sajnos, a hazaiak kapusa ezúttal nagyon jól védett. Markovics Dávidnak mielőbbi felépülést kíván a teljes balkányi egyesület.

Rakamaz–Nyírgyulaj 1–3 (1–0)

Rakamaz, 100 néző, v.: Tordai.

Rakamaz: Ovszijenko – Schmidt P., Hadadi K., Venczel I., Sárközi D. (Vízkeleti L.), Vaszilkó A., Tóth T., Kóder L., Murák K. (Anderka R.), Tóth Z., Károlyi R. Megbízott edző: Szász Simon.

Nyírgyulaj: Oláh D. – Turbucz T., Angyalos A., Lovas N., Orosz D., Fekete G., Vass I., Siska G., Erdei Z., Oxi R., Török I. (Szép T.). Edző: Lukács Tibor. A hazaiak csak negyvenöt percet bírtak.

Gól: Schmidt P., illetve Erdei Z. 2 (egyet 11-esből), Fekete G. Kiállítva: Károlyi R. (56. perc). Ifi: 6–7.

Szász Simon: – Ha fegyelmezettebbek vagyunk lehet, hogy pontot tudtunk volna szerezni. Gratulálok a Gyulajnak.

Lukács Tibor: – Sokadszor sikerült a második félidőben megfordítani a mérkőzést, amihez gratulálok.

1. Sényő-Carnifex 14 14 – – 50–7 42

2. Nyírgyulaj 14 10 2 2 30–17 32

3. Nagyhalász 14 9 3 2 29–8 30

4. Mándok 14 9 2 3 31–20 29

5. Vásárosnamény 14 7 2 5 30–25 23

6. Tarpa 14 7 1 6 22–27 22

7. Nagyecsed 14 6 4 4 22–19 21

8. Tiszavasvári 14 5 3 6 22–24 18