Sport

2017.11.10. 13:24

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 10., péntek:

M4 Sport

12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés

16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország

18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Budapest, Magyarország-Lengyelország

21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 1

12.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking

20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 2

13.00: Lósport, futam

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing

21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

20.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2

8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 1

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 2

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV

8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

november 11., szombat:

M4 Sport

7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj

13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés

16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés

18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Magyarország-Olaszország

Sport 1

13.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje

15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Nantes

20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Dánia-Írország

Sport 2

12.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking

20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

9.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. futam, Levi

12.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 2. futam, Levi

15.45: Lósport, Global Champions Tour, Doha

20.30: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Eurosport 2

8.45 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

19.00: Hódeszka, vk, Milánó

20.30: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 1

12.30: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

18.05: Kézilabda, Bundesliga, Leipzig - Rhein-Neckar Löwen

21.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 2

14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Fidzsi

Spíler TV

8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

november 12., vasárnap:

M4 Sport

7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj

14.15: Labdarúgás, NB II, Sopron-ETO FC Győr

16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam

19.15: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Kaposvár

Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC, Anthony Pettis-Dustin Poirier

14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, első mérkőzés, Vác-Kastamonu

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Telekom Veszprém

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New Orleans Saints

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Dallas Cowboys

Sport 2

17.45: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Svájc - Észak-Írország

20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Görögország-Horvátország

Sport M

10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1

9.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Levi

12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Levi

16.00: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 1

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 2

12.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

Digisport 3

14.55: Kézilabda, Bundesliga, Göppingen-Magdeburg

Spíler TV

1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets

4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets

8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP

10.45, 12.05, 13.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!