2017.11.19. 16:50

"Ezt úgy oldottuk meg mint Csollány Szilveszter fénykorában"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 15. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Tiszakanyár–Nyírmada 4–0 (2–0)

Tiszakanyár, 100 néző, v.: Tordai.

Tiszakanyár: Kanyári G. (Csucska M.) – Csáki R. (Terjék Z.), Tóth N. (Nagy R.), Ablonczy D., Vicickó L., Illés A., Molnár P., Végső Sz. (Végső Á.), Jánvári D., Rézinger B., Dobrai D. (Nagy Á.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Nyírmada: Pál Zs. – Jurkinya M., Kiss G., Váradi T., Kiss E., Kiss M., Jóni A., Csonka L., Dancs I., Jónás Á., Csehil Á. Játékos-edző: Szőke István. Gól: Rézinger B. 2, Vicikó L., Terjék Z. Ifi: 12–1.

Csáki Róbert: – Köszönjük ellenfelünk sportszerű hozzáállását az időpontmódosításhoz. Ősszel minden meccsünket megnyertük hazai pályán, de idegenben rengeteg pontot vesztettünk, így van mire összességében szerénynek lennünk.

Szőke István: – Szeretném megköszönni a fiataloknak, hogy kisegítették a felnőttcsapatot. Jó, hogy vége.

Pátroha–Demecser 1–0 (1–0)

Pátroha, 150 néző, v.: Sipos L.

Pátroha: Mucsicska – Kalu B., Mozga Gy., Fedor A., Balogh I., Borku T. (Molnár V.), Kállai Á., Csépke M., Kovács Sz., Szitai R., Boda R. Edző: Lelt József.

Demecser: Fintor S. – Zsoldos T., Erőss P., Fodor G., Kantár K., Sajtos N., Gombkötő S., Ignéczi Cs., Kiss M., Hudák N., Fodor Cs. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Boda R. Kiállítva: Kállai Á. (64. perc), illetve Sajtos N. (64. perc), Kiss M. (93. perc). Ifi: 6–1.

Lelt József: – Igazi szomszédvári rangadó, volt itt minden mint a búcsúban. Úgy éreztem magam, mint a tornászvilágbajnokság szerenkénti döntőjében, a talaj, a bemelegítés nyújtón kiváló. A ló volt egy kicsit magasan, de ezt úgy oldottuk meg mint Csollány Szilveszter fénykorában.

Gombkötő Sándor: – Hónapok óta anyagi gondokkal küszködünk, csak gratulálni tudok a játékosoknak, akik az idei szezonban eddig pályára léptek. Úgy gondolom hogy mint játékos és edző én megtettem a magamét, Demecserből szerettem volna nyugdíjba menni, de úgy néz ki, ez nem fog megvalósulni. Ma is mentünk-küzdöttünk, de Pátroha egy góllal jobbnak bizonyult tőlünk.

Tiszaszentmárton–Ajak 2–3 (0–2)

Tiszaszentmárton, 80 néző, v.: Debreceni S.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Balogh K., Jónás Kálmán, Jónás A., Iván S., Szőke Zs., Setét R., Balogh R., Iván V., Eszterhai R., Ésik M. Edző: Golyán Gergő.

Ajak: Leskovics A. – Sütő N., Kovács L., Magyar D. (Kontér D.), Magyar P., Balogh S., Soós T., Fekete L. (Jaczina L.), Balogh T. (Lakatos Cs.), Czvik S., Markos J. Edző: Kovács Tibor. Gól: Balogh R., Setét R., illetve Balogh S., Kovács L., Soós T. Kiállítva: Iván V. (37. perc). Ifi: 3–1.

Golyán Gergő: – Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, ziccereket hagytunk ki, ami a félidő végére meg is bosszulta magát. Egy kiállítás is nehezítette a dolgunkat, a szünetben sikerült rendezni a sorokat, ennek egyenlítés lett az eredménye. Az Ajak egy „Cukival” viszont jobb volt nálunk. A fiúk mindent megtettek a győzelemért, tíz emberrel is végig hajtottak, gratulálok nekik és az ificsapatunknak is.

Kovács Tibor: – Nulla kettőnél azt hittük hogy miénk a meccs, de meleg lett a pite. Köszönöm a fiúknak a fél éves munkát, jó pihenést mindenkinek!

Gyulaháza–Kék 4–1 (2–0)

Gyulaháza, 50 néző, v.: Tömöri.

Gyulaháza: Kovács E. – Tóth G., Tóth F., Bombera M., Tóth D., Éles I., Molnár T. (Kozma M.), Kovács B., Lévai Cs., Horváth M., Bandor F. Edző: Bardi Gábor.

Kék: Himmer A. – Gáspár S., Arnaud (Kerekréti G.), Kerekréti Á., Szurcsik Z., Dankó M., Gubek J., Bodó I., Szurcsik G., Csombók Cs., Horváth A. (Pelsőczi I.). Játékos-edző: Szurcsik Zoltán. Gól: Bombera M., Kovács E., Kovács B., Gáspár S. (öngól), illetve Bodó I. Ifi: 5–0.

Bardi Gábor: – Könnyed játékkal magabiztos évzáró.

Szurcsik Zoltán: – Sajnos ez az őszi szezon nagyon nem úgy sikerült ahogy azt szerettük volna, de remélem tavasszal a régi-új edzőnkkel és az erősítésekkel meglepetést tudunk okozni. C. Zoli.

Ladányi TC–Rohod 5–0 (1–0)

Mazőladány, 80 néző, v.: Híres T.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Sajtos R. (Pólyán R.), Árva B., Angyal Á., Dobrai G., Demeter A. (Szilágyi G.), Vantyuch B. (Czap G.), Győri J., Demeter L., Kovács L. Edző: Sajtos András.

Rohod: Kasza D. – Éles Á. (Nagy I.), Varga J., Dobronyi G., Kriser Sz., Dobronyi J., Baráti G. (Papp Zs.), Bencze M., Ladányi D. (Papp T.), Mondom F., Tóth F. Edző: Papp Zsolt. Gól: Demeter L., Sajtos R., Hosszú L. (11-esből), Dobrai G., Szilágyi G. Ifi: 8–1.

Sajtos András: – Szimpatikus csapat ellen megérdemelt győzelmet arattunk ilyen különbséggel is. Szeretném megköszönni a polgármesterünk, az elnök, és a támogatók féléves munkáját valamint segítségét. Gratulálok az ifik első győzelméhez.

Papp Zsolt: – Néhányan már a múlt héten elmentek szabadságra, ennek ellenére a hazaiak győzelme teljesen megérdemelt. Minden focibarátnak jó pihenést kívánunk a téli szünetre.

Vaja–Gergelyiugornya 1–1 (1–0)

Vaja, 200 néző, v.: Kocsis Zs.

Vaja: Vakarcs I. – Sipos J., Winkler A., Kósa S., Kerekes M., Járomcsák G., Sándor A., Katona R. (Mocsár G.), Mulutó P., Kovács T. (Noszál T.), Kondrád A. Edző: Molnár István.

Gergelyiugornya: Szabó N. – Czirják M., Baráth B., Udvarhelyi Z., Horváth M., Balogh L., Szabó G. (Pálfi Z.), Mokri R., Deskó L. (Csatlós G.), Peregrin R., Varga T. Edző: Czirják József. Gól: Sándor A., illetve Peregrin R. Ifi: 8–1.

Molnár István: – Elég gyengén játszottunk, de örülhetünk hogy a hét meccs óta tartó veretlenségünk megmaradt. Az iksz a játék képe alapján reális. Szeretném megköszönni mindenkinek, aki támogatta csapatunkat. Hajrá, Vaja!

Czirják József: – Ez egy olyan mérkőzés volt, amelyet akár reggelig is elnéztünk volna. Helyzeteink alapján közelebb álltunk a győzelemhez, de ilyen foci után jó szájízzel megyünk a téli pihenőre. Gratulálok a csapatnak.

Hodász–Nyírkarász 2–0 (1–0)

Hodász, 250 néző, v.: Király A.

Hodász: Jakab J. – Sinkó E., Bordás J., Vass R., Pályi Zs., Vadon B., Botos G., Pálfi J., Szabó L. (Kiss R.), Tóth-Kondor I., Varga R. Edző: Pálfi József.

Nyírkarász: Marics I. – Király J., Ujj K. (Farkas Á.), Liptai D., Varga J., Nagy B., Bandor J., Rákóczi L., Horváth G. (Till J.), Liptai A., Tóth T. (Belinszki A.). Edző: Tóth Tibor. Gól: Bordás J., Vass R. Kiállítva: Pályi Zs. (70. perc), illetve Liptai A. (70. perc). Ifi: 1–3.

Pálfi József: – Egyenlő erők küzdelméből a jobban akaró, és helyenként jobban futballozó csapat nyert. Köszönjük mindenkinek, aki munkájával támogatott bennünket az ősszel.

Tóth Tibor: – Szokásos idegenbeli mérkőzés, amelyen halvérűen játszottunk. Ami a második félidőben történt, az nem futballpályára való. Gratulálok az ifiknek a zsinórban megnyert tizenhárom mérkőzéshez.

Fényeslitke–Őr 3–2 (2–1)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Veres J.

Fényeslitke: Janda T. – Nagy M., Kázsmér L., Bakó G., Sárkány G., Szatmári M., Miskolczi Á. (Halász T.), Nagy B. (Sáreczki F.), Kernács J., Varga R., Kovács A. (Lovas I.). Edző: Karasz Attila.

Őr: Oláh M. – Szabó V., Király D., Vaszily D. (Kálmándi G.), Varga J., Soltész Á., Soltész B., Erdei Cs., Jenei Zs., Tóth G., Anda G. Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Sárkány G. 2, Nagy B., illetve Szabó V. (11-esből), Kernács J. (öngól). Kiállítva: Varga J. (84. perc), Tóth G. (90. perc). Ifi: 3–3.

Karasz Attila: – Nyögvenyelős meccsen sikerült megszereznünk a három pontot. Jó pihenést kívánok mindenkinek. Jelen állás szerint együtt folytatjuk tovább a munkát, és tavasszal ettől jobban kell majd szerepelnünk.

Kálmándi Bertalan: – Nyolcvan percig kitűnő játékvezetés mellett egy gólra felzárkóztunk, de a bíró az utolsó tíz percben elrendezett minket. A játékról annyit, hogy nem érdemeltünk vereséget, de a foci már csak ilyen. Köszönöm a pályára lépő tizenkét játékosom hozzáállását, a bennünket elkísérő szurkolók biztatását. Sajnos ez az ősz nem nekünk állt!