Sport

2017.12.01. 13:09

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

sBudapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

sBudapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 1., péntek:

M4 Sport

16.00: Labdarúgás, vb-sorsolás, Moszkva

19.15 és 20.15: Túraautó-világbajnokság, Katar, 1. és 2. futam

Sport 1

18.45: Kézilabda, női vb, Németország-Kamerun

Sport 2

13.00: Lósport, futam

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, AFC Fylde-Wigan Athletic

Sport M

15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

14.45: Síugrás, vk, Nyizsnij Tagil, selejtező

17.30: Sílövészet, vk, Svédország, női sprint

19.00: Alpesi sí, vk, Beaver Creek, férfi szuperóriás-műlesiklás

20.15: Alpesi sí, vk, Lake Louise, női lesiklás

22.00: Lovassport, díjugrató Masters, Párizs

Eurosport 2

12.30, és 13.30: Túraautó-világbajnokság, Katar, időmérők

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Hamburger SV

Digisport 1

18.15: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-SPAL

20.35: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Juventus

Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona

20.00: Vízilabda, női Euroliga, Dunaújváros-Lille

Digisport 3

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Bordeaux

december 2., szombat:

M4 Sport

15.15: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Budapest Honvéd

17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnok-Ferencváros

19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Videoton

Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

13.30: Labdarúgás, FA Kupa, Notts County-Oxford City

15.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Wisla Plock

17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Vive Kielce

20.00: Kézilabda, női vb, Norvégia-Magyarország

Sport 2

13.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Celta Vigo

16.15: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Sociedad

18.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Deportivo La Coruna

20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Real Madrid

Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

8.00: Autósport, Formula E, Hongkong

10.00: Északi összetett, vk, Lillehammer

11.15: Sífutás, vk, női és férfi sprint, Lillehammer

13.30: Északi összetett, vk, csapatverseny, Lillehammer

14.30: Sílövészet, vk, férfi sprint, Östersund

16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil

18.50: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Beaver Creek

20.30: Alpesi sí, vk, női leisklás, Lake Louise

Eurosport 2

9.00, 10.30, 12.00 és 13.30: Szánkó, vk, Altenberg

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hannover 96

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-1. FC Köln

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Digisport 1

4.00: Küzdősport, K-1, New York

17.45: Vízilabda, női Euroliga, Dunaújváros-Glyfada

20.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Atalanta

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-PSG

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Angers

Digisport 3

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Anderlecht

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Metz

Spíler TV

1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Anaheim Ducks

13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Newcastle United

15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford-Tottenham Hotspur

18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United

december 3., vasárnap:

M4 Sport

14.45: Labdarúgás, NB II, MTK-Csákvár

17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő

Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC, Max Holloway-José Aldo

13.45: Kézilabda, női vb, Lengyelország-Csehország

17.15: Kézilabda, női vb, Magyarország-Svédország

20.15: Kézilabda, női vb, Argentína-Norvégia

Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

12.00: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Villarreal

14.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bradford City-Plymouth Argyle

16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Valencia

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Minnesota Vikings

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1

8.00: Autósport, Formula E

9.45: Sífutás, vk, női vegyes stílus, Lillehammer

11.30: Sífutás, vk, férfi vegyes stílus, Lillehammer

13.00: Sílövészet, vk, női üldözéses verseny, Östersund

14.00: Északi összetett, vk, Lillehammer

15.00: Sílövészet, vk, férfi üldözéses verseny, Östersund

16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil

17.45 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek

18.45: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Lake Louise

Eurosport 2

8.45: Északi összetett, vk, Lillehammer

10.00 és 11.00: Szánkó, vk, nők, Altenberg

13.00: Szánkó, vk, csapatváltó, Altenberg

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Benevento-AC Milan

14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Chievo

20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Lazio

Digisport 2

12.15: Vízilabda, női Euroliga, Dunaújváros-Vouliagmeni

14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Sassuolo

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Lyon

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Marseille

Digisport 3

12.25: Kézilabda, Bundesliga, Hannover-Gummersbach

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Nantes

19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-Gent

Spíler TV

4.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Calgary Flames-Edmonton Oilers

14.00: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Southampton

16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-West Ham United

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!