2018.01.10. 08:48

Nem csak firkáltak, nyertek Vásárosnaményban

Vásárosnamény - Hatodik alkalommal emlékeztek meg kispályás teremlabdarúgó tornával Bicskei Bertalanról.

Vásárosnamény - Hatodik alkalommal emlékeztek meg kispályás teremlabdarúgó tornával Bicskei Bertalanról. A 2011-ben elhunyt korábbi szövetségi kapitány irányításával nyerte meg az ifjúsági Európa-bajnokságot 1984-ben Magyarország. A korábbi csapattagok közül – a moszkvai fináléban három tizenegyest védő – Petry Zsolt, Zsivóczky Gyula, Szeiler József és Deák Sándor is pályára lépett. Ezúttal ezüstérem jutott az immár az ötödik ikszen túl járó „ifiknek”. Az első helyen az újságíró válogatott végzett, miután százszázalékos teljesítménnyel zárta az ötcsapatos viadalt, amelynek sorozatban harmadszor is Vásárosnamény adott otthont. Először szerepelt a 40 éve útjára indított nyíregyházi focisuli csapata a kispadon Tóth János-, a pályán Szatke Zoltán irányításával. A baráti hangulatú eseményt közös múltidézés zárta, meglepetés vendégként Sasvári Sándor énekelt.