2018.04.22. 21:24

"Sorozatban ez a harmadik meccsünk amikor nem tudjuk hogy melyik kapura támadunk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 23. fordulója.

Tiszakanyár–Ladányi TC 2–1 (1–1)

Tiszakanyár, 150 néző, v.: Harsányi.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Tóth Á., Tóth N., Vicickó L., Illés A., Terjék Z. (Végső Á.), Nagy Á., Csáki R., Végsõ Sz. (Szabó M.), Rézinger B., Dobrai D. (Nagy R.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Ladányi TC: Petranics – Rakoncza T., Sajtos R. (Csépke Z.), Árva B., Pólyán R. (Kovács L.), Demeter A., Vantyuch B., Kun B., Demeter L., Dobod D., Berecz Zs. Edző: Sajtos András.

Gól: Terjék Z., Szabó M., illetve Kun B. Ifi: 12–1.

Csáki Róbert: – Amatőr játékvezetés mellett, egy ívelgetős és antifutballt játszó ellenféllel szemben, megérdemelt győzelmet arattunk. Ezek után, hogy mindenkit kritikával illettem, magunkkal szemben is megteszem – bűn rosszul játszottunk. Gratulálok az ifik tavaszi meneteléséhez.

Sajtos András: – Amíg a játékvezető nem tudja hogy milyen előadáson van, és nem tudja hogy miről szól az előadás, a produkció nem lehet jó. A mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget, a döntetlen igazságosabb lett volna.

Fényeslitke–Nyírmada 1–0 (0–0)

Fényeslitke, 120 nézõ, v.: Ésik I.

Fényeslitke: Janda T. – Nagy M., Kázsmér L., Karasz A., Varga R. (Halász T.), Szatmári M. (Miskolczi Á.), Sárkány G., Lupcsa Cs., Miskolczi G. (Horváth F.), Bakó G., Nagy B. Edzõ: Karasz Attila.

Nyírmada: Pál Zs. – Dancs I., Savrnoh N. (Horváth J.), Kiss M. (Jónás Á.), Ponczók T., Selyem E., Kiss E. (Szõke I.), Tóth A., Balogh A., Csehil Á., Jóni A. Edzõ: Cseh Jenõ.

Gól: Sárkány G. Ifi: 5–1.

Karasz Attila: – Kiböjtöltük a győzelmet, de nem vagyok elégedett egyes emberek hozzáállásával.

Cseh Jenő: – Az első húsz percben feltörte a hátunkat a háló, de kijöttünk a szorításból és nekünk is volt két ziccerünk A második félidő játéka alapján végül megérdemelten győzött a hazai csapat.

Gergelyiugornya–Rohod 7–2 (3–0)

Gergelyiugornya, 150 néző, v.: Piskóczi Zs.

Gergelyiugornya: Szabó N. – Baráth L., Balázs G., Kormos Á. (Deskó L.), Peregrin R., Czirják M., Horváth M. (Udvarhelyi Z.), Balogh T., Szabó G., Mokri R., Ducsi B. (Csatlós G.). Edzõ: Czirják József.

Rohod: Kasza D. – Éles Á. (Nagy I.), Varga J., Kriser Sz. (Papp T.), Kézi B., Szuromi L., Baráti G., Bencze M. (Tóth F.), Kerekes M., Simák Zs. (Baráth K.), Mondom F. Edzõ: Papp Zsolt.

Gól: Czirják M. 2, Deskó L. 2, Szabó G., Horváth M., Csatlós G., illetve Kézi B., Szuromi L. Ifi: 3–1.

Czirják József: – Köszönöm a csapatnak!

Papp Zsolt: – Sorozatban ez a harmadik meccsünk amikor nem tudjuk hogy melyik kapura támadunk, a sajátunkba szerezzük a gólt, ezzel pedig megadjuk az alaphangot ellenfeleink focifiesztájához.

Nyírkarász–Kék 0–0

Nyírkarász, 200 néző, v.: Tassy.

Nyírkarász: Molnár A. – Ujj Gy., Horváth J., Liptai D., Jávor P., Varga J. (Galambos L.), Nagy B. (Liptai A.), Bandor J. (Ujj K.), Lovas I., Rákóczi L., Tóth T. Edző: Matyi András.

Kék: Himmer A. – Pauliska L., Veress Á., Csáki A., Kulcsár T., Szurcsik Z., Bodó I. (Novák K.), Poór B., Csombók Cs., Horváth A., Minyin (Fabu E.). Edzõ: Fabók István.

Ifi: 6–2.

Matyi András: – Amíg nem tudunk gólt lőni, addig meccset sem tudunk nyerni.

Fabók István: – Tanári játékvezetés mellett az jutott az eszembe, hogy egy sportmérkőzés soha nem azt az eredményt kapjuk amit szeretnénk, hanem azt amiért megdolgozunk. Mi ezért az egy pontért nagyon megküzdöttünk. Igaz hogy nem volt valami szép, de legalább van benne valami visszataszító.

Demecser–Ajak 2–3 (1–0)

Demecser, 150 nézõ, v.: Lipcsei M.

Demecser: Fintor S. – Zsoldos T., Erõss P., György Á., Kantár K., Dankó G., Kocsis Z. (Kiss M.), Ignéczi Cs., Tóth A. (Hudák N.), Fodor Cs., Gombkötő Z. Edzõ: Berecz Csaba.

Ajak: Leskovics A. – Magyar D. (Balgh T.), Sütõ N. (Kovács J.), Kovács L., Jenei R., Magyar P., Balogh S. (Magyar A.), Lakatos Cs. (Magyar R.), Soós T. (Jaczina L.), Czvik S., Markos J. Edzõ: Kovács Tibor.

Gól: Erõss P., Zsoldos T., illetve Kovács L. 2, Magyar R. Ifi: 6–7.

Berecz Csaba: – Sokszor igazságtalan játék a futball, mert a helyzeteink alapján gólokkal kellett volna nyernünk. Viszont a kihagyott lehetőségek sokszor meg is büntetik a hibázó csapatot. Sokat jelentett hogy az ellenfelünk ötöt is tudott frissíteni, mi viszont tele vagyunk sérültekkel. Bosszantó volt, hogy két rögzített szituáció is döntőnek bizonyult a kapunknál, de csináljuk tovább a dolgunkat.

Kovács Tibor: – A félidőben csak az én hangom hallatszott az öltözõben. Az első félidőben kiküldtünk a pályára tizenegy darab mezt, még jó hogy a kapusunk felvette.

Pátroha–Õr 1–3 (1–0)

Pátroha, 150 nézõ, v.: Oláh Z.

Pátroha: Mucsicska – Borbély L. (Kállai Á.), Mozga Gy., Fedor A., Balogh I., Boda R. (Gombkötõ Z.), Lakatos P., Gombkötõ S., Mocsár Cs., Szitai R. (Kovács Sz.), Molnár V. Edzõ: Lelt József.

Őr: Oláh M. – Szabó V., Anda G., Márton T., Varga J., Soltész Á., Erdei Cs., Benkõ J., Tóth G. (Tisza Á.), Vaszily D. (Gáspár D.), Szabó A. (Soltész B.) Edzõ: Kálmándi Bertalan.

Gól: Gombkötõ S., illetve Soltész Á. 3. Ifi: 2–2.

Lelt József: – Impotens játékvezetés mellett a csapatom nagyon gyengén játszott. Három embert tudnék kiemelni, de azokat is csak a hajuknál fogva.

Kálmándi Bertalan: – Felborult a papírforma, mert a srácok megmutatták hogy ha akarnak, akkor tudnak is futballozni. Dicséret illeti a pályára lépő sérült és beteg játékosaimat, és külön kiemelném a mesterhármast szerző Soltész Ádámot!

Hodász–Tiszaszentmárton 3–1 (2–0)

Hodász, 300 néző, v.: Bíró Cs.

Hodász: Jakab J. – Sinkó E., Horváth J., Bordás J. (Páll R.), Vass R., Pályi Zs. (Kiss R.), Vadon B., Botos G., Szabó L. (Batizi-Pócsi K.), Tóth-Kondor I., Varga R. Edzõ: Pálfi József.

Tiszaszentmárton: Lakatos M. – Balogh K., Jónás Kálmán (Balogh E.), Jónás A., Iván S., Szõke Zs., Balogh R., Koszta Z., Jónás Krisztián, Eszterhai R. (Huzdik P.), Ésik M. (Farkas T.). Edző: Golyán Gergő.

Gól: Bordás J., Varga R., Páll R., illetve Balogh R. (11-esbõl). Ifi: 1–2.

Pálfi József: – A mi meccsünkön a vendégek játszották a focit, de végül győzött a hodászi szív. Gratulálok az ifiknek az idegenbeli helytállásért, és elismerésem a csengeri csapat harmadik gólszerzőjének!

Golyán Gergő: – A keddi tűzből mára csak parázs maradt. Az első félidő végi két perces rövidzárlat döntőnek bizonyult. Ezt követően küzdöttünk becsülettel, de megérdemelt a hodászi siker. Gratulálok az ifik három pontjához.

Vaja–Gyulaháza 2–1 (1–1)

Vaja, 300 néző, v.: Hegedűs Cs.

Vaja: Vakarcs I. – Sipos J., Jónás L., Kerekes M. (Járomcsák G.), Pálfi L., Sándor A. (Major B.), Deme B., Mátyus Cs., Mocsár G. (Kiss A.), Mulutó P., Kondrád A. (Kósa G.) Edző: Molnár István.

Gyulaháza: Bandor F. – Gáti Sz., Kovács E. (Farkas G.), Tóth G. (Molnár T.), Bombera M., Tóth D. (Tóth F.), Ésik I., Horváth M., Gáti S. (Deák B.), Kovács B., Lévai Cs. (Juhász L.). Edző: Bardi Gábor.

Gól: Kondrád A., Mátyus Cs., illetve Gáti Sz. Ifi: 1–2.

Molnár István: – Igaza volt Berecz Csabinak abban, hogy kétarcú csapat vagyunk. Most szerencsére a jobbikat mutattuk, és úgy érzem, hogy megérdemelten szereztük meg a három pontot. A csapatnak ezért a produkcióért jár a gratuláció.

Bardi Gábor: – Az óriási lelkesedéssel játszó hazaiak rászolgáltak a győzelemre.

1. Ajak 21 16 2 3 52–28 50

2. Gyulaháza 20 16 1 3 75–18 49

3. Tiszakanyár 21 14 3 4 75–32 45

4. Nyírkarász 20 12 2 6 45–31 38

5. Pátroha 20 12 1 7 55–27 37

6. Ladányi TC 20 10 3 7 37–26 33

7. Vaja 20 9 5 6 55–45 32

8. Demecser 21 8 3 10 53–52 27