2018.05.17. 07:20

"Még a Csellengők telefonszámát is fel kellett hívnom, hogy meglegyünk tizenegyen"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Labdarúgó megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, a 18. forduló elhalasztott mérkőzései.

Vaja–Pátroha 2–3 (0–2)

Vaja, 50 néző, v.: Takács A.

Vaja: Vakarcs – Kerekes M., Deme B., Pálfi L. (Jónás L.), Mátyus Cs., Mocsár G., Mulutó, Noszál, Járomcsák, Sipos J. (Konrád G.), Kondrád A. (Papp J.). Edző: Molnár István.

Pátroha: Mucsicska – Kalu B. (Kovács Sz.), Lakatos P., Mozga, Fedor A., Balogh I., Boda R., Gombkötő S., Mocsár Cs., Szitai, Gombkötő Z. Edző: Lelt József. Gól: Mocsár G., Kerekes M., illetve Gombkötő S. 2, Gombkötő Z.

Kiállítva: Gombkötő Z. (35. perc). Ifi: 5–3.

Molnár István: – Nevetséges gólokat kaptunk, hiába jöttünk fel három gólos hátrányból, ez kevésnek bizonyult. Azt viszont nem értem, egy héten belül hogyan lehet ilyen kétarcú a csapatom.

Lelt József: – Délelőtt még a Csellengők telefonszámát is fel kellett hívnom, hogy meglegyünk tizenegyen, ahhoz képest magabiztos győzelmet arattunk. Ameddig megvoltunk teljes létszámban a pályán, addig három nulla volt, a kiállítás és a sérülés után szépített az ellenfél.

Ladányi TC–Nyírkarász 1–2 (0–1)

Mezőladány, 120 néző, v.: Piskóczi Zs.

Ladányi TC: Petranics – Rakoncza, Árva B., Angyal Á., Dobod, Vantyuch, Kun B., Bálint K. (Csépke), Demeter L. (Pólyán R.), Berecz Zs., Cser. Játékos-edző: Sajtos András.

Nyírkarász: Molnár A. – Ujj Gy., Horváth J., Ujj K. (Lakatos Á.), Liptai, Jávor P. (Tóth T.), Varga J. (Matyi A.), Nagy B., Bandor J., Rákóczi L., Galambos L. Edző: Matyi András.

Gól: Berecz Zs. (11-esből), illetve Ujj K., Matyi A. Ifi: 1–14.

Sajtos András: – Küzdelmes mérkőzésen adtunk ellenfelünknek két gólt. A döntetlen igazságosabb lett volna.

Matyi András: – Nagyon jó mérkőzésen megérdemelten nyertünk a kiválóan játszó Mezőladány ellen. Gratulálok a játékosaimnak.

Gyulaháza–Gergelyiugornya 4–0 (2–0)

Gyulaháza, 50 néző, v.: Szabó I.

Gyulaháza: Bandor F. – Gáti Sz. (Radvánszky), Molnár T., Kovács E. (Farkas), Horváth M., Tóth F., Éles I., Kozma M., Gáti S., Kovács B., Lévai. Játékos-edző: Bardi Gábor.

Gergelyiugornya: Szabó N. – Baráth L., Czirják M., Horváth M. (Kiss P.), Szabó G., Mokri, Csatlós, Deskó L., Ducsi, Balázs G., Balogh T. Edző: Czirják József.

Gól: Kovács B. 2, Éles, Farkas. Ifi: 6–1.

Bardi Gábor: – Kicsit edzőmeccs jellegű találkozón megérdemelt sikert arattunk.

Czirják József: – Semmi különös nem történt, csak most idegenben játszottunk.

Tiszaszentmárton–Nyírmada 1–2 (0–2)

Tiszaszentmárton, 50 néző, v.: Tordai.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Balogh K., Balogh E. (Jónás Krisztián), Jónás Kálmán, Jónás A., Iván S., Szőke Zs. (Nagy A.), Balogh R., Huzdik (Koszta), Farkas T., Iván V. Edző: Golyán Gergő.

Nyírmada: Pál Zs. – Dancs I., Jónás Á., Savrnoh (Szőke I.), Kiss M., Horváth J., Tóth A., Balogh A., Ponczók, Csehil, Jóni A. (Selyem). Edző: Cseh Jenő.

Gól: Iván V., illetve Jóni A. 2. Ifi: 2–5.

Golyán Gergő: – Ki-ki meccsen az első félidőt átaludtuk, így a két gyors kontragól eldöntötte a három pont sorsát. A második félidei játékunkkal rászolgáltunk volna az egy pontra, de a helyzeteink sorra kimaradtak. Gratulálok a Nyírmadának, a hátralévő meccseken megpróbálunk javítani.

Cseh Jenő: – A helyzeteit jobban kihasználó csapat győzött.

Őr–Rohod 3–2 (1–1)

Őr, 50 néző, v.: Szikora.

Őr: Oláh M. – Szabó V., Anda, Márton T., Varga J., Soltész Á., Soltész B., (Jenei) Tisza Á., Erdei Cs., Benkő J. (Gáspár D.), Tóth G. Edző: Kálmándi Bertalan.

Rohod: Simák – Éles Á., Varga J., Baráth K., Kósa S., Nagy I. (Tóth F.), Kézi B., Szuromi, Mondom, Bencze M., Papp T. Játékos-edző: Kerekes Miklós.

Gól: Szabó V. 2, Erdei Cs., illetve Nagy I. 2. Kiállítva: Simák (30. perc). Ifi: 5–4.

Kálmándi Bertalan: – Ez volt ebben a szezonban a legrosszabb meccsünk, de ezért is három pontot kapunk. Gratulálok mindkét csapatunknak.

Kerekes Miklós: – A kiállítás ellenére is rászolgáltunk volna a döntetlenre.

Ajak–Kék 3–1 (0–1)

Ajak, 100 néző, v.: Oláh Z.

Ajak: Leskovics – Kovács L., Jenei R. (Magyar A.), Ésik G. (Magyar D.), Magyar P., Balogh S. (Jaczina), Lakatos Cs. (Balogh T.), Soós T., Kovács J., Czvik, Markos. Edző: Kovács Tibor.

Kék: Himmer – Gáspár S., Pauliska, Veress Á., Poór B., Kulcsár T., Szurcsik Z. (Balázs L.), Bodó I. (Novák K.), Horváth A., Dócs, Minyin (Csombók). Edző: Fabók István.

Gól: Soós T. 2, Kovács L., illetve Horváth A. Ifi: 1–1.

Kovács Tibor: – A második félidőben talán már játszottunk is.

Fabók István: – Még jó, hogy ilyen lassan haladunk, ugyanis most vettem észre hogy rossz irányba tartunk. Amúgy olyan ez a foci mint a szőke kóla – valójában barna.

Hodász–Fényeslitke 4–2 (1–0)

Hodász, 150 néző, v.: Oláh G.

Hodász: Széles I. – Jakab J., Horváth J., Bordás, Páll R. (Batizi-Pócsi), Pályi, Vadon B., Botos G., Szabó L. (Sinkó, Kiss R.), Tóth Kondor, Varga R. Edző: Pálfi József.

Fényeslitke: Janda – Nagy M., Varga R., Kázsmér L., Gyüre G. (Szokolai), Kovács A. (Takács R.), Sáreczki (Halász), Bakó G., Miskolczi Á., Nagy B., Kernács. Edző: Kovács Tamás.

Gól: Bordás 3, Batizi-Pócsi, illetve Varga R., Halász T. Kiállítva: Kázsmér L. (65. perc), Janda (84. perc). Ifi: 3–2.

Pálfi József: – Most már nem tudok mit mondani, mert a végén annyi pontunk lesz mint égen a csillag. A kispad nem szereti az ilyen izgalmas mérkőzéseket.

Kovács Tamás: – Sajnos a helyzeteinket nem tudtuk kihasználni, ami megbosszulta magát, kettős emberhátrányból pedig már nem tudtunk újítani.