2018.06.04. 07:37

"Megszereztük a vezetést, aztán a vendégektől a két kiállítás minket zavart meg"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 29. fordulójának mérkőzéseit játszották a hétvégén.

Fényeslitke–Demecser 1–3 (0–2)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Sándor Cs.

Fényeslitke: Szokolai – Halász T., Nagy M. (Kernács), Kázsmér, Balogh K., Szatmári M. (Gyüre), Sárkány, Lupcsa Cs., Miskolczi G., Bakó G., Miskolczi Á. Edző: Kovács Tamás.

Demecser: Fintor – Fabu R. (Kocsis Z.), Erőss, Fodor G., Kantár K., Dankó G., Sajtos N. (Fodor Cs.), Gombkötő Z., Zsoldos, Kiss M., Hudák N. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Miskolczi Á., illetve Sajtos N., Kantár K., Hudák N. Ifi: 10–1.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Az első félidő gyenge játéka után a folytatásban azért a csapat már odatette magát. A szurkolóinknak köszönetet szeretnék mondani az idei évi kitartásért.

Berecz Csaba: – Jól zártuk a hetet, mert rúgtunk tizenhárom gólt és begyűjtöttünk hat pontot. Most is megvoltak a lehetőségek, már az első félidőben le kellett volna zárnunk a meccset. A folytatásban feljött egy kicsit az ellenfél, de a hajrában újra nekünk voltak helyzeteink. Köszönöm a srácoknak a heti hozzáállást.

Pátroha–Nyírkarász 4–1 (2–0)

Pátroha, 150 néző, v.: Oláh Z.

Pátroha: Mucsicska – Kalu B., Borbély L., Mozga Gy., Fedor A., Balogh I., Boda R. (Horváth J.), Gombkötő S., Kovács Sz., Gombkötő Z. (Csépke), Molnár V. Edző: Lelt József.

Nyírkarász: Molnár A. – Ujj Gy., Horváth J., Ujj K., Varga J., Bandor, Rákóczi, Galambos L., Liptai A., Tóth T. (Farkas), Lovas (Varga M.). Játékos-edző: Matyi András.

Gól: Gombkötő S. 2, Boda R., Kalu B., illetve Varga J. Ifi: 2–3.

Lelt József: – Egy régi dakota közmondást idéznék: győztünk. Ez egy nagy győzelem volt. Nekünk Pátroha az első.

Matyi András: – A helyzetek alapján a döntetlen lett volna reális, két szabályos gólunkat nem adták meg, a játékvezetői hármas ténykedéséről pedig inkább nem mondok semmit.

Hodász–Gergelyiugornya 2–1 (0–0)

Hodász, 200 néző, v.: Lövei.

Hodász: Széles – Horváth J. (Botos Gábor), Sinkó E., Jakab J., Bordás, Páll R., Botos Gergő, Pályi, Vadon B., Szabó L., Tóth-Kondor. Edző: Pálfi József.

Gergelyiugornya: Csatlós – Balogh L., Czirják M., Csonka, Horváth M., Szabó G., Udvarhelyi, Mokri, Deskó L. (Peregrin), Ducsi, Balogh T. Edző: Czirják József.

Gól: Botos Gergő, Botos Gábor, illetve Horváth M. Kiállítva: Páll R. (80. perc)., Botos Gábor (94. perc). Ifi: 8–1.

Pálfi József: – Három-egy a kapufák javára, az ugornya javára, de a meccsen pedig Hodász a hosszabbításban nyert kettő

egyre.

Czirják József: – A rengeteg kihagyott helyzet megbosszulta magát. Ezt a meccset legalább öt góllal kellett volna megnyernünk, ehelyett a hosszabbításban kaptunk egy szerencsétlen gólt. Jövő héten megpróbálunk javítani, és szépen búcsúzni a közönségünktől.

Vaja–Nyírmada 1–1 (0–0)

Vaja, 300 néző, v.: Pethő P.

Vaja: Vakarcs – Konrád G., Jónás L. (Deme), Pálfi, Sándor A., Mocsár, Mulutó, Járomcsák, Noszál T., Sipos J., Kondrád A. (Kerekes M.). Edző: Molnár István.

Nyírmada: Pál Zs. – Dancs, Kiss M., Horváth J. (Tóth A.), Szikszai (Barkasz), Savrnoh (Szőke), Jónás J., Ponczók, Balogh A., Jóni A., Csehil. Edző: Cseh Jenő.

Gól: Mocsár (11-esből), illetve Ponczók. Kiállítva: Pálfi (95. perc), illetve Kiss M. (65. perc), Jóni A. (65. perc). Ifi: 2–3.

Molnár István: – Megszereztük a vezetést, aztán a vendégektől a két kiállítás minket zavart meg. Összességében a döntetlen reális.

Cseh Jenő: – Kiegyenlített meccsen, egy véleményes tizenegyes megadása után két játékosom nem megengedhető módon sújtotta a csapatot a kiállítással, így kilenc emberrel játszva óriási bravúr a megszerzett egy pont. A játékosoknak meg kell tanulni az ilyen helyzeteket kezelni.

Tiszakanyár–Rohod 6–4 (1–2)

Tiszakanyár, 100 néző, v.: Kertész Cs.

Tiszakanyár: Csucska – Csuka Gy., Végső Sz. (Nagy Á.), Jánvári D., Nagy R. (Dobrai), Tóth N., Vicickó, Illés A., Rézinger, Terjék (Végső Á.), Csáki R. (Szabó M.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Rohod: Kasza – Éles Á., Varga J., Kriser, Kézi B., Szuromi, Dobronyi (Simák Zs.), Baráti, Bencze M., Mondom. Játékos-edző: Kerekes Miklós.

Gól: Szabó M. 3, Dobrai, Nagy Á., Illés A., illetve Kézi B. 4. Ifi: 6–0-nál félbeszakadt a 21. percben.

Csáki Róbert: – Gratulálok az ificsapat minden egyes tagjának és az edzőjüknek, Pózman Attilának. A tavalyi év után ismét bajnoki címet szereztünk.

Kerekes Miklós: – Külön gratulálok Kézi Bertalan négy góljához, és annak a tizenkét embernek, akik eljöttek a mérkőzésre. Hatvanöt percig a mennyországban voltunk, de utána a pokolba kerültünk.

Ladányi TC–Kék 2–2 (2–0)

Mezőladány, 120 néző, v.: Takács Ákos.

Ladányi TC: Jakab B. – Rakoncza T., Sajtos R. (Bálint K.), Árva B., Angyal, Demeter A., Vantyuch, Kun B., Demeter L. (Pólyán), Zsíros (Cser), Berecz. Edző: Sajtos András.

Kék: Himmer – Gáspár S., Arnaud (Novák K.), Veress Á., Poór, Kulcsár T. (Pelsőczi), Szurcsik, Gubek, Csombók, Dócs N., Minyin. Edző: Fabók István.

Gól: Berecz, Demeter L., illetve Gáspár S., Szurcsik. Ifi: 4–2.

Sajtos András: – Gyenge színvonalú mérkőzésen igazságos eredmény született. Gratulálok az ificsapatunk első győzelméhez.

Fabók István: – A mai pontszerzésünk két fontos dolognak köszönhető. Végre egy pálya, ahol a kapuk a feng shui szerint vannak elhelyezve, a másik az, hogy a világfutballal ellentétben a magyar játékosok lassulnak a leggyorsabban.

Gyulaháza–Ajak 4–1 (2–0)

Gyulaháza, 300 néző, v.: Tassy.

Gyulaháza: Bandor F. – Lévai, Kovács E., Tóth F., Kozma (Molnár T.), Horváth M., Éles, Juhász L., Gáti, Farkas G., Kovács B. Játékos-edző: Bardi Gábor.

Ajak: Leskovics – Magyar R., Jenei, Ésik, Kovács L., Balogh S., Soós, Kovács J., Magyar P., Czvik, Markos. Edző: Kovács Tibor.

Gól: Kovács B. 2, Tóth F., Lévai, illetve Tóth F. (öngól). Ifi: 2–2.

Bardi Gábor: – Sajnálom, hogy most ér véget a bajnokság, mert a játék ismét szenzációs volt, talán csak a kihagyott helyzetek miatt lehet egy kis hiányérzetem. Köszönöm szépen a csapat egész éves hozzáállását, a szurkolók buzdítását, valamint az önkormányzat és a szponzoraink támogatását. Úgy érzem, szenzációs dolog, mert egy igazi nagy csapatom van.

Kovács Tibor: – Gratulálok Gyulaháza bajnoki címéhez! A mai meccsről meg annyit, hogy kidurrant a lufi.

Tiszaszentmárton–Őr 4–3 (3–2)

Tiszaszentmárton, 100 néző, v.: Kósa Gy.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Balogh K. (Tóth I.), Jónás A., Iván S., Szőke, Balogh R., Iván V., Huzdik, Farkas, Koszta, Jónás Krisztián. Edző: Golyán Gergő.

Őr: Oláh – Szabó V., Anda (Repelik), Varga J., Soltész Á., Soltész B., Tisza Á., Erdei, Benkő (Vaszily), Tóth G., Szabó A. (Gáspár D.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Huzdik 3, Jónás Krisztián, illetve Tisza Á. 2, Szabó V. (11-esből). Ifi: 2–4

Golyán Gergő: – A múlt heti nyilatkozat után meg kell kövezni magam. A hiba az én készülékemben volt, jár a fiúknak a bocsánatkérés. Ma megmutatták, hogy van szívük, és tudnak egymásárt is küzdeni, ennek köszönhető a győzelem. Az ember holtáig tanul, ma a testvérem emberségből példát mutatott.

Kálmándi Bertalan: – Kettő-nullás vezetésnél azt hittük, hogy megnyertük a meccset, aztán nekünk kellett szaladnunk az eredmény után. Ilyen a foci, gratulálok az ellenfélnek!

1. Gyulaháza 29 23 1 5 105–27 70

2. Tiszakanyár 29 20 3 6 103–47 63

3. Pátroha 29 20 1 8 92–41 61

4. Ajak 29 18 3 8 59–40 57

5. Nyírkarász 29 18 2 9 66–46 56

6. Ladányi TC 29 15 5 9 57–44 50

8. Demecser 29 13 3 13 75–64 42

7. Vaja 29 11 9 9 73–62 42