2018.08.18. 20:03

"Nagyon fásultan, enerváltan és pontatlanul futballoztunk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Három meccset játszottak szombaton a Tiszántúl Takarék megyei I. osztályában.

Tiszakanyár–Csenger 3–2 (2–1)

Tiszakanyár, 200 néző, v.: Tordai.

Tiszakanyár: Takács – Nagy Á., (Dobrai) Matisz M., Tóth N., Varga D., Vicickó, Illés A., Rézinger. (Horváth N.), Csáki R. Bodnár G., Soós. Játékos-edző: Csáki Róbert.

Csenger: Szegedi (Juhász) – Katona P. (Kövesligeti L.), Pankotai I., Stef, Mona Á., Orosz F., Lengyel M. (Császár T.), Pálfi I. (Almási J.), Balogh Á., Osváth S (Bodó R.), Gaál K. Edző: Csík Tibor. A hazaiak megszenvedetek és megizzadtak a három pontért. Gól: Rézinger, Illés A., Soós, illetve Gaál K, Kövesligeti L. Ifi: 2–3.

Csáki Róbert: – Rendkívül jó ellenféllel szemben kínkeserves győzelmet arattunk. Ezúttal nagyon fásultan, enerváltan és pontatlanul futballoztunk, de ezért a teljesítményért is három pont jár, amit nagyon megbecsülünk. A csapat osztozik Kropok Dániel gyászában.

Csík Tibor: – Megbosszulták magukat a kihagyott helyzetek.

Nyírgyulaj–Baktalórántháza 2–2 (1–0)

Nyírgyulaj, 250 néző, v.: Kósa

Nyírgyulaj: Oláh – Czerula, Angyalos A., Tóth B. (Buka B.), Orosz D., Kántor T. (Turbucz), Török I. (Fekete G,), Nagy B., Lovas , Erdei Z., (Mezei B.), Haburcsák B. Edző: Lukács Tibor.

Baktalórántháza: Kőrösi – Ráti (Balogh Zs.), Kántor F. (Molnár L.), Csordás G., Toldi, Lakatos I., Fábri Z., Lakatos L., Balogh P., Rakóczi Zs., Nagy T. (Sitku Á.). Megbízott edző: Kozma József. A vendégek kemény játéka nem ízlett a hazaiaknak a végén meg kellett elégedniük az egy pontal. Gól: Török I., Czerula, illetve Lakatos L., Toldi A. Ifi: 6–3.

Lukács Tibor: – Gyengén játszottunk.

Kozma József: – Aki ott volt, látta, a játékvezető az első perctől éreztette velünk, hogy itt ma nem nyerhetünk. Aztán nem adott meg egy jogos tizenegyest számunkra, amit kiállításnak kellett volna követni. Gratulálok a csapatnak.

Nagyecsed–Mátészalkai MTK 3–2 (0–1)

Nagyecsed, 250 néző, v.: Fehér Á.

Nagyecsed: Makó R. – Zámbó K., Ascsillán L., Homann R., Bulyáki K., Kóka R. (Ádámszki R.), Dobos Z., Bodogán Z., Erdős M. (Nyíri Gy.), Török S., Nyíregyházi G. Játékos-edző: Ádámszki Róbert.

Mátészalka: Somogyi M. Szántó Z., Hevele M. (Gábor P.), Barnucz G., Lyáh A. (Csák M.), Petrohai M., Ozsváth Sz., Bodó L., Magyari M. (Farkas Z.), Tempfli, Simonka R. Edző: Marius Botan. Gól: Ádámszki R. 2, Erdős M. (11-esből), illetve Bodó L., Hevele M. Kiállítva: Tempfli (78.). A hazaik kétgólos előnyt adtak a csegerieknek, szünet után jobbik arcát mutatta a hazai együttes és fordítani tudott.

Ádámszki Róbert: – Ismét sikerült egy félidő előnyt adni az ellenfélnek, a második kapott gól után a játékosaim emberi tartásból, akarásból és futballtudásból is jelesre vizsgáztak, így kell küzdeni egymásért.

Marius Botan: - Nem szoktam a játékvezetéssel foglalkozni, de most igazságtalanul szenvedtünk vereséget.