2018.09.17. 08:45

Szpari - Kellemetlen balatoni túra

Nyíregyháza - A Nyíregyháza Spartacus a forduló előtt kieső helyen álló csapat otthonában kapott ki.

Két hét szünet után folytatódott az NB II.-es bajnokság, a válogatott szünetet hasznosan töltötte a Nyíregyháza Spartacus, és mint Bozsik József elmondta, most már győzelmekben is meg kell mutatkoznia az elvégzett munkának. Ebben a szellemben utazott a Szpari a forduló előtt kieső helyen álló Siófokhoz, amelynél nemrégiben edzőváltás is történt.

A szünet után jobban kezdtek

Nagyobb helyzet nélkül telt az első húsz perc, majd tizenegyeshez jutottak a hazaiak, amit értékesítettek is. A második játékrészt a Spartacus kezdte jobban, de ezúttal is csak helyzeteket lehetett feljegyezni.

Ami az eredményességet illeti, a cserék sem tudták meghozni az áttörést, a Balaton-partiak győztek. A nyíregyházi együttes az első fordulóban aratta eddigi egyetlen sikerét, július 29-e óta nyeretlen.

További eredmények. Monor–Tiszakécske 0–0, Cegléd–Vác 0–1, Budaörs–Dorog 4–1, Mosonmagyaróvár–Soroksár 1–0, Kazincbarcika–Gyirmót 1–4, Győr–Budafok 4–0, Csákvár–Békéscsaba 1–3, ZTE–Balmazújváros 2–2, Vasas–Kaposvár 2–2.

1. Békéscsaba 8 5 2 1 15–7 17

2. Soroksár 8 5 1 2 17–9 16

3. Gyirmót 8 5 – 3 17–8 15

4. ZTE FC 8 4 3 1 14–10 15

5. Kaposvár 8 4 3 1 16–13 15

6. Vasas 8 3 5 – 16–13 14

7. Vác 8 3 3 2 6–8 12

8. Győr 8 3 2 3 15–10 11